M is for Mad Cow

Krátkometrážní / Horor

USA, 2013, 1 min

• Wacoslav1

A to jako opravdu? Tohle bych snad fakt natočil sám a líp. No za odvahu vůbec s tím vyjít tomu plesknu 5%(2.2.2014)

• Madsbender

Neopísateľná nádhera a absolútny vrchol tvorivej geniality v kinematografickom siedmom nebi. Ale zjavne to nebolo určené pre mňa.(2.2.2014)

• PetrPan

Epický zážitek, který rozhodně nedokáže oslovit každého diváka. Je třeba mu jít naproti a zcela otevřít svou mysl, jinak Vás úplně mine..a přesně to se mi stalo, nechápu se :((5.12.2013)

• Thomick

Schválně kterej vodvážlivec tohleto zvedne nad nulu. Já jsem na to asi moc mainstream.(2.2.2014)

• korbitch22

Už sem se bál, že náš horor bude nejhorší na ČSFD, dobrý, pořád existují ztracenější existence. Teď si připadám skoro jako Nakaši Šimpanzu.0%, nejhorší věc, kterou jsem kdy viděl.(9.2.2014)

• Lyli

Přesně taková šílenost, kdy zírám a nevěřím. Buď je to tolik geniální a zaslouží si 5*, nebo je to tak šílené a nestojí to za nic. Já volím druhou možnost.(2.2.2014)

• SOLOM.

Hm a s tímhle se jako někdo snažil přihlásit do „Abecedy“? Tak to má sakra kuráž, protože já bych se za tuhle sračku styděl a určitě bych jí neumístil na net. Jediným štěstím je, že to trvá doopravdy jen tu minutu. Protože víc bych asi fakt nedal. Nerad dávám odpad, ale tady je to zcela na místě. Třikrát fuj…(5.3.2015)

• Elfias Dóže

Tož přeci nebudu trhat partu, nu ni?(3.2.2014)

• lopata555

Prepáčte ale tomuto ja nerozumiem ... pravdepodobne moje IQ nedosahuje také čísla aby som tomu prišiel na chuť ...(2.2.2014)

• AlistairMir

Nevěřil jsem, že to bude taková blbost jak všichni píšou. Mýlil jsem se....velmi jsem se mýlil :-D(28.10.2015)

• Daji

COWovina prvního řádu.. Nestačím zírat, co se na filmové databázi dokáže zjevit.(2.2.2014)

• corpsy

WTF??? Natočiť to a dať do obehu? Celý život by som sa hanbil.(14.2.2018)

• URBAN

Co to sakra má béjt !!! Myslím že neexistuje člověk co by dal jiné hodnocení než odpad . ( 2.2.14/MAC )(2.2.2014)

• Aljak

Také trápne až mi to prišlo smiešne, že som obetoval minútu života takej debilnosti.(4.2.2014)

• zette

Fakt jsem mel problem se dodivat:-).(5.2.2014)

• ExpertRaptor

Nič moc film. 15%(3.12.2018)

• orkadimenza

Wow! A to jsem si myslel, že ty nejhorší amatéřiny točej v Česku Cejpek s Veselým, no hrůza děs, aspoň že se poměr debilů vyrovnává i v ostatních zemích.(14.8.2016)

• Kucndo

SPOILER ALERT! Jedná se o naprosto filozofické dílo, kde naprosto můžeme být svědky toho, že obyvatelé Hamburku a obyvatelé Vídně mají zcela odlišnou náturu, že civilizační problémy jsou i u našich západních, respektive jižních sousedů. Němci a Rakušané jsou bratři (spíše Brüder), tak jako my jsme se Slováky, drsné vraždy tedy můžeme přirovnat k biblickému příběhu o Kainu a Ábelovi. Celou završuje zcela trefná narážka na dnešní dobu, kdy děti u Call of Duty nebo Counter Strikeu s libostí využívají teabaggingu jen pro egoistické účely k rozčílení ostatních, zde k pobouření diváků. Trailer byl velice kontroverzní a jsem zvědav na celý film. 5 hvězd dávat přesto nebudu, jen ať to tu má 0% a mne aspoň nikdo nebude moct zteabaggovat.(3.2.2014)

• Milky.

Furt nechápu smysl tohohle videa. A to jsem zvládnul tak hodinu Blanche než jsem ji vypnul!(5.2.2014)

• alldo.raine

Občas píšu, že bych něčemu dal více jak 5*, tady bych dal zase více jak odpad..... Žumpa?(3.2.2014)

<< předchozí 1 2