poster

Pán času: Nevěsta na útěku (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: The Runaway Bride

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2006, 60 min

Režie:

Euros Lyn

Scénář:

Russell T. Davies
 • togaf
  ****

  Donna je po Marthě Jonesové příjemná vzpruha, neslintala nad každým Doktorovým úsměvem a naopak ho zpraží v každé druhé větě. Navíc vypadá jako normální ženská, stejně jako Rose, žádná modelka s IQ jaderného chemika. Takže pro mě je už jen změna společnice důvodem k velké radosti. A děj je samozřejmě taky bezva.(5.12.2013)

 • filmmovier
  *****

  Donna je neuvěřitelná! Doktor Davida Tennanta je nepřekonatelný! Příběh je nenudící a svižný s koncem hodným Pána času. Chvíli sice trvá, než si na Donnu zvyknete, ale právě to je důkaz toho, jak je to kvalitní společnice. Jeden z nejlepších speciálů, i když ten první byl lepší. Holt ale, Doctor je Doctor, ať je jakýkoliv a já jsem si - jako vždy - vychutnával každou minutu. Jen škoda, že Donna nebyla už ve třetí řadě. 100%.(23.11.2013)

 • matolas
  ***

  Tento vianočný špeciál je zrejme ten najmenej “vianočný”. A to je aj jeho najväčší problém. Okrem toho, polovicu príšer kopíruje z Christmas Invasion a Cisárovna Racnoss tiež nie je ten najlepší príspevok do Doktorovej zbierky. Ale poďme k pozitívam. Catherine Tate, predstaviteľke Donny Noble je síce ešte viac ukričaná, ako o sériu neskôr, no v rámci jednej epizódy je to nielen znesiteľné, ale aj osviežujúce. Doktor totiž epizódu predtým depkuje za Rose a vyziapanie naňho je presne to, čo potreboval.(4.12.2013)

 • Sadova302b50
  *****

  Když se kousnu a dopustím se trochu té objektivity, za nejvydařenější speciál asi označím Sněhuláky, ovšem nejraději mám právě tento film. Paní Catherine Tateová je jako vždy nesmiřitelně skvělá a chemické reakce s Davidem Tennantem jsou natolik fascinující, že spolehlivě přebijou jakkoli zdřevěnělý scénář.(6.2.2015)

 • novoten
  ****

  Rozjitřené emoce z finále minulé sezóny se ještě ani nestihly uklidnit a už se na návštěvu stavuje upovídaná a věčně nespokojená zrzka. Na Donninu vyřídilku jsem si sice pořádnou chvilku zvykal, ale situace, ve kterých Doctor musí reagovat na zcela odlišný typ společnice, naštěstí vyšly na jedničku. Překvapivý, sebejistý a hlavně uspokojující nástup druhé poloviny Daviesovy éry.(24.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace