poster

Pán času: Nevěsta na útěku (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: The Runaway Bride

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2006, 60 min

Režie:

Euros Lyn

Scénář:

Russell T. Davies
 • filmmovier
  *****

  Donna je neuvěřitelná! Doktor Davida Tennanta je nepřekonatelný! Příběh je nenudící a svižný s koncem hodným Pána času. Chvíli sice trvá, než si na Donnu zvyknete, ale právě to je důkaz toho, jak je to kvalitní společnice. Jeden z nejlepších speciálů, i když ten první byl lepší. Holt ale, Doctor je Doctor, ať je jakýkoliv a já jsem si - jako vždy - vychutnával každou minutu. Jen škoda, že Donna nebyla už ve třetí řadě. 100%.(23.11.2013)

 • HoneyBunny
  ****

  Doktor se právě musel srdceryvně rozloučit s někým speciálním, když se na palubě jeho Tardis zjevila hubatá Donna ve svatebních šatech, která se dožadovala, aby ji ten zvrhlý únosce okamžitě vrátil na její svatbu. Desítka a Donna (která se o sérii později stane Doktorovou oficiální společnicí) mají unikátní chemii, která je tak vzácná mezi filmovými a seriálovými páry. Nemluvím tu o sexuální/romantické chemii, ale o opravdu přátelském poutu mezi dvěma postavami opačného pohlaví. V době, kdy se ON a ONA na plátně dříve nebo později spárují, jsou tihle dva opravdu osvěžující. Desítka je citově zraněný a trochu zahořklý kvůli právě proděláné ztrátě a překvapivě je to právě drsná Donna, která ho dokáže vrátit zpátky na tu správnou kolej. Zápletka s povoučicí Racnoss funguje celkem dobře díky několika fajn zvratům, ale je to právě ústřední dvojka, která tenhle díl táhne nad průměr. 80 %(3.12.2013)

 • VitaG
  ***

  Ach jo tenhle speciál trpí tím čím trpěl i ten před ním - Vánoce jsou tam nacpány jen tak aby se neřeklo a zápletka jen tam jen tak, že tam má nějaká být. Záporák je opět nějaký ještěrkoid, co se jen tak objevil a chce zničit lidstvo. Co je ovšem velkým plusem a co drží Nevěstu na útěku nad vodou je sama nevěsta - Dona, Zpočátku jsem jí neměl rád ale ke konci jsem si tuhle mašinu na hlášky zamiloval a bylo mi líto, že na konci na řadu odešla. No a abych nezapomněl Tennant je prostě Tennant což je druhé plus. Není to nic skvostného ale D a D je prostě jízda.(14.4.2014)

 • matolas
  ***

  Tento vianočný špeciál je zrejme ten najmenej “vianočný”. A to je aj jeho najväčší problém. Okrem toho, polovicu príšer kopíruje z Christmas Invasion a Cisárovna Racnoss tiež nie je ten najlepší príspevok do Doktorovej zbierky. Ale poďme k pozitívam. Catherine Tate, predstaviteľke Donny Noble je síce ešte viac ukričaná, ako o sériu neskôr, no v rámci jednej epizódy je to nielen znesiteľné, ale aj osviežujúce. Doktor totiž epizódu predtým depkuje za Rose a vyziapanie naňho je presne to, čo potreboval.(4.12.2013)

 • TONYNKO
  *****

  Po zničujúcom finále 2.série prichádza nová spoločníčka Donna ktorá mi spočiatku liezla trošku na nervy ( ale to aj Doktorovi ) no nakoniec som si ju oblúbil a teším sa ako sa s nu stretnem znova počas 4.serie. Príbeh je tentokrát lepší ako v predchádzajúcom špeciáli a hlavná záporačka budí rešpekt. Príjemné farbičkové osvieženie po emočne vyčerpávajúcom finále 2.serie. 9/10(30.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace