poster

Pán času: Plavba zatracených (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Voyage of the Damned

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 72 min

Režie:

James Strong

Scénář:

Russell T. Davies

Kamera:

Ernest Vincze
 • boshke
  ***

  Zatím není bilance vánočních speciálů nijak závratná. Alespoň u mne. Kylie Minogue mne fakt moc nebavila, celý příběh, ač slušně rozběhnutý, taky úplně nechytí a nevtáhne. Zatím speciály působí jako taková "otravná" vánoční povinnost, než se opět scénáristé pustí do standardních (a mnohem lepších) dílů... 70%(13.6.2016)

 • novoten
  *****

  Nejvelkolepější sváteční dobrodružství Daviesových tvůrčích časů. Doctor zachraňuje ty, kteří si to tak úplně nezaslouží, ztrácí ty, kterým bychom záchranu přáli o poznání víc, a pronáší u toho legendární monology, po kterých chceme domů Davida Tennanta nejen na Vánoce. Jeden z nejsnáze opakovatelných výletů posledního Pána času, který díky špetce hvězdného prachu nechává na duši drobné sladkobolné jizvy.(24.12.2013)

 • Anderton
  ***

  Rozmýšľam, či je spravodlivé hodnotiť nejaké kvázi celovečeráky, doplňujúce nejaký seriál, ktorý nesledujem. No, možno aj je. Chápem, že pre mnohých divákov seriálu sa môže jednať o superbombu, so znalosťou súvislostí by som sa možno zasmial na veciach, ktoré som si ani nevšimol. Ale ak je niekde humor, tak by mal byť poväčšine funkčný sám o sebe. No a v Plavbe taký prevažne je. Možno sú anjeli zabijáci skutočne na popukanie, možno nie. Ak by ma niekto pri ich sledovaní sledoval, možno by nevidel iba môj úsmev, ale občas započul aj zachechtnutie. Možno nie. Ten zvyšok je skôr úsmevný. A aby som nezabudol, Kylie je tu sympatickejšia, ako v ľubovoľnom videoklipe. Možno....Who knows....(20.8.2014)

 • VenDulin85
  *****

  Musím říct, že jsem si další speciální díl doktora užívala.. "Blbé jméno pro loď... a nebo tenhle oblek vážně nosí smůlu." Proč by měl doktor jedny Vánoce strávit úplně v klidu, když si je může zpestřit po boku Kylie Minogue a zastupujícího kapitána Russella Toveyho na Titanicu. Pobavil mě stařík prodávající noviny na Zemi: Vánoce v Londýně? Blázníte?? Za všechny ztráty a nepříjemnosti se navíc doktorovi splnilo přání (asi byl taky hodný), "Allons-y, Alonso!"(28.11.2013)

 • Pajky3
  ****

  Speciál ve kterém jsme se nalodili na palubu Titanicu, abychom si užili bezstarostnou jízdu s naším starým známým Doktorem jsem si užil. Tennant se mi jako obvykle zamlouval a abych přiznal barvu, tak Kylie Minogue jsem vůbec nepoznal. Což je vlastně dobře, protože takhle mi alespoň její "čísnice" Astrid byla sympatická. Přijmný bonus přiichází v závěru "Allons-y, Alonso!"(25.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace