poster

Pán času: Plavba zatracených (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Voyage of the Damned

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 72 min

Režie:

James Strong

Scénář:

Russell T. Davies

Kamera:

Ernest Vincze
 • Jano...
  *****

  Konečne nám Russell ku kapustnici naservíroval niečo poriadne. Bizardné postavičky, viac-menej originálny príbeh (s trochu odbitou zápletkou), ktorý "vtipne strieľa do vlastných radov" (škoda len, že tie veci, ktoré pripomína (udalosti v Londýne na Vianoce) sú mi tak od chuti, že by som bol radšej, kebyže ich rovno zastrelí...)(1.1.2015)

 • BMW12
  ****

  Přežije tentokrát Londýn Vánoce bez mimozemské návštěvy nebo opět dojde ke katastrofě? Tentokráte se Doktor nalodí na Titanik. Scénář je fajn, uvidíme zde, že Doktor nemůže všechny zachránit, někteří smrti neuniknou. V tomto speciálu roli Doktorovi společnice dá se říci plní Kylie Minogue, to byla dobrá volba. Celkově postavy a obsazení tohoto dílu bylo fajn.(29.1.2016)

 • boshke
  ***

  Zatím není bilance vánočních speciálů nijak závratná. Alespoň u mne. Kylie Minogue mne fakt moc nebavila, celý příběh, ač slušně rozběhnutý, taky úplně nechytí a nevtáhne. Zatím speciály působí jako taková "otravná" vánoční povinnost, než se opět scénáristé pustí do standardních (a mnohem lepších) dílů... 70%(13.6.2016)

 • VenDulin85
  *****

  Musím říct, že jsem si další speciální díl doktora užívala.. "Blbé jméno pro loď... a nebo tenhle oblek vážně nosí smůlu." Proč by měl doktor jedny Vánoce strávit úplně v klidu, když si je může zpestřit po boku Kylie Minogue a zastupujícího kapitána Russella Toveyho na Titanicu. Pobavil mě stařík prodávající noviny na Zemi: Vánoce v Londýně? Blázníte?? Za všechny ztráty a nepříjemnosti se navíc doktorovi splnilo přání (asi byl taky hodný), "Allons-y, Alonso!"(28.11.2013)

 • PanCitron
  ****

  Nutno říct že z Tennantových vánočních příběhů je to pravděpodobně ten nejpovedenější. Astrid Kylie Minogue sice nelze zařadit k těm nejzajímavějším asistentkám, přesto její závěrečný osud má něco od sebe. Epizoda zároveň celkem porušuje nějaká zažitá pravidla těchto „survival příběhů“, kdy lze například už na počátku odhadnout, kdo přežije. I tu mám skupinku méně či více sympatických charakterů, kteří jsou však vybíjeni poměrně nečekaně a přeživší jsou určitě jedni z těch méně očekávaných. Tennant tu jinak pokračuje ve své skvělé formě z předcházející série a Roboti-Andělé jsou jeho celkem stylová monstra. Snad jen finální odhalení a zúčtování s hlavním „záporákem“ působí v důsledku části celkem lacině.(4.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace