poster

Pán času: Plavba zatracených (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Voyage of the Damned

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 72 min

Režie:

James Strong

Scénář:

Russell T. Davies

Kamera:

Ernest Vincze
 • boshke
  ***

  Zatím není bilance vánočních speciálů nijak závratná. Alespoň u mne. Kylie Minogue mne fakt moc nebavila, celý příběh, ač slušně rozběhnutý, taky úplně nechytí a nevtáhne. Zatím speciály působí jako taková "otravná" vánoční povinnost, než se opět scénáristé pustí do standardních (a mnohem lepších) dílů... 70%(13.6.2016)

 • DaViD´82
  ***

  Speciály Doctora Who více než by bylo zdrávo trpí poněkud paradoxním problémem. Buď mají delší stopáž a jsou plné zbytečné vaty čili by jim prospělo zkrácení. A nebo naopak jsou příliš krátké a přeplácané motivy i nápady a bodlo by jim prodloužení. Tato je ten první případ. To co ze začátku vypadá hravě (i trefně a vtipně střílející do vlastních řad), tak se záhy překlopí v běžných epizodách již několikrát servírovanou omáčku. A aby to nebylo málo, tak byť hlavním zdrojem dojetí by měl být osud Astrid, tak (opět) poněkud paradoxně dojme spíše závěr Copperova vánočního příběhu.(27.12.2013)

 • VenDulin85
  *****

  Musím říct, že jsem si další speciální díl doktora užívala.. "Blbé jméno pro loď... a nebo tenhle oblek vážně nosí smůlu." Proč by měl doktor jedny Vánoce strávit úplně v klidu, když si je může zpestřit po boku Kylie Minogue a zastupujícího kapitána Russella Toveyho na Titanicu. Pobavil mě stařík prodávající noviny na Zemi: Vánoce v Londýně? Blázníte?? Za všechny ztráty a nepříjemnosti se navíc doktorovi splnilo přání (asi byl taky hodný), "Allons-y, Alonso!"(28.11.2013)

 • Anderton
  ***

  Rozmýšľam, či je spravodlivé hodnotiť nejaké kvázi celovečeráky, doplňujúce nejaký seriál, ktorý nesledujem. No, možno aj je. Chápem, že pre mnohých divákov seriálu sa môže jednať o superbombu, so znalosťou súvislostí by som sa možno zasmial na veciach, ktoré som si ani nevšimol. Ale ak je niekde humor, tak by mal byť poväčšine funkčný sám o sebe. No a v Plavbe taký prevažne je. Možno sú anjeli zabijáci skutočne na popukanie, možno nie. Ak by ma niekto pri ich sledovaní sledoval, možno by nevidel iba môj úsmev, ale občas započul aj zachechtnutie. Možno nie. Ten zvyšok je skôr úsmevný. A aby som nezabudol, Kylie je tu sympatickejšia, ako v ľubovoľnom videoklipe. Možno....Who knows....(20.8.2014)

 • kareen
  *****

  Jako zpěvačku Kylie Minogue moc nemusím, ale jako skromná, odvážná servírka na Titanicu byla moc sympatická a roztomilá. Jeden z nejzábavnějších vánočních speciálů i když se tam přikrade několik velmi smutných momentů, ale i ty jsou jedním z důvodů proč seriál tak milujeme. A obyvatelům Londýna se nedivím, že se na vánoce vždycky spakují z města ven, když je pomalu každý rok čeká nějaká reálná hrozba, tedy samozřejmě až na královnu Alžbětu, taková prkotina tu správnou babču nemůže vyvést z míry.(28.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace