poster

Pán času: Plavba zatracených (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Voyage of the Damned

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 72 min

Režie:

James Strong

Scénář:

Russell T. Davies

Kamera:

Ernest Vincze

Producenti:

Phil Collinson
(další profese)
 • Yardie
  ****

  Tento speciál bych zařadil na úroveň předchozího. Starý dobrý Doctor - baví, děj je zajímavý, navíc několik smrtí, tedy i na vážnější strunu se se zahrálo. Příjemným zpestřením je nová krátkodobá Doctorova společnice - Kylie Minogue, kterou bych tedy nepoznal, ale sedla mi a myslím, že by se hodila na dlouhodobou Doctor girl - přesně pasovala k Doctorovi. Takže spokojenost. Howgh!(15.6.2019)

 • boshke
  ***

  Zatím není bilance vánočních speciálů nijak závratná. Alespoň u mne. Kylie Minogue mne fakt moc nebavila, celý příběh, ač slušně rozběhnutý, taky úplně nechytí a nevtáhne. Zatím speciály působí jako taková "otravná" vánoční povinnost, než se opět scénáristé pustí do standardních (a mnohem lepších) dílů... 70%(13.6.2016)

 • Anderton
  ***

  Rozmýšľam, či je spravodlivé hodnotiť nejaké kvázi celovečeráky, doplňujúce nejaký seriál, ktorý nesledujem. No, možno aj je. Chápem, že pre mnohých divákov seriálu sa môže jednať o superbombu, so znalosťou súvislostí by som sa možno zasmial na veciach, ktoré som si ani nevšimol. Ale ak je niekde humor, tak by mal byť poväčšine funkčný sám o sebe. No a v Plavbe taký prevažne je. Možno sú anjeli zabijáci skutočne na popukanie, možno nie. Ak by ma niekto pri ich sledovaní sledoval, možno by nevidel iba môj úsmev, ale občas započul aj zachechtnutie. Možno nie. Ten zvyšok je skôr úsmevný. A aby som nezabudol, Kylie je tu sympatickejšia, ako v ľubovoľnom videoklipe. Možno....Who knows....(20.8.2014)

 • BMW12
  ****

  Přežije tentokrát Londýn Vánoce bez mimozemské návštěvy nebo opět dojde ke katastrofě? Tentokráte se Doktor nalodí na Titanik. Scénář je fajn, uvidíme zde, že Doktor nemůže všechny zachránit, někteří smrti neuniknou. V tomto speciálu roli Doktorovi společnice dá se říci plní Kylie Minogue, to byla dobrá volba. Celkově postavy a obsazení tohoto dílu bylo fajn.(29.1.2016)

 • novoten
  *****

  Nejvelkolepější sváteční dobrodružství Daviesových tvůrčích časů. Doctor zachraňuje ty, kteří si to tak úplně nezaslouží, ztrácí ty, kterým bychom záchranu přáli o poznání víc, a pronáší u toho legendární monology, po kterých chceme domů Davida Tennanta nejen na Vánoce. Jeden z nejsnáze opakovatelných výletů posledního Pána času, který díky špetce hvězdného prachu nechává na duši drobné sladkobolné jizvy.(24.12.2013)