M is for Maggie

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
USA, 2013, 3 min

Roztomilá naivka přijde na konkurs. V dětinské víře ve svého budoucího agenta plní jeho přání, nejdříve si svlékne šaty a potom podle pokynů pokračuje. Otázkou je, kdo je ve finále ten naivní. (Jezinka.Jezinka)

Radko

Obdoba istého druhu videí prezentovaných na spoločenských sieťach typu youporn. Na gauč do kancelárie v nich prichádza oblečená uchádzačka o modeling či filmovanie. Po pár otázkach zo strany muža a jeho uisteniach ohľadom diskrétnosti a sľubnej kariéry sa adeptka povyzlieka. Video končí mohutnými striekancami. Mužovi nikdy nie je vidieť tvár. Tu sa všetko odohráva v zásade tak isto, až do momentu fyzického zblíženia. Z naivnej slečny, odhodlanej vyhovieť libidóznym pokynom bossa sa vykľuje čosi odlišné. Namiesto toho aby submisívne dávala si niečo sebavedome vezme. Jednoduchá, amatérsky pôsobiaca trojminútovka s pointou prichádzajúcou v posledných sekundách, si vcelku vtipne uťahuje z porno videí. ()

Carol Pifková

Dúfam, že ma nikto z výkladu nevidel čo za úchylárnu pozerám. Kedže som zabíjala čas v práci a zrazu holé cecky a za mnou sklený výklad... no neviem neviem. To ale nič nemení na fakte, že ma to nenadchlo a dávam jednu hviezdičku za mňamku na konci. Pre mňa nuda. ()

SOLOM.

Z pohledu hororového diváka tento krátkometrážní příspěvek do písmene M, nemá moc valný význam. Abeceda je trošku o něčem jiném a tyhle ty „pornocastingy“ do jiné kategorie. Omluvou pro ně je, že děvče alespoň sundalo podprsenku, ukázalo „předkus i skus“, no a bylo splněno…Tedy pro tvůrce nikoliv však pro diváka. Docela nuda, ale někomu se to možná bude líbit. Nicméně beru to jako recesi na zmíněné castingy a blbky, které udělají všechno… ()

xaver

Můj příspěvek není hodnocení, protože snímek jsme neviděl. Můj komentář má být příspěvkem do diskuze, zda krátkometrážní šoty tohoto typu (připomínám, že nejsem žádný puritán a porno snímky jako takové neodsuzuji) mají být součástí ČSFD. Podobných snímků koluje po I-netu nepřehledná řada, ale nechápu, kdo v tom vidí umění (i když samozřejmě i zde se mohou najít zajímavé a inspirativní snímky), a už vůbec nechápu, proč by tyto snímky měly "obohacovat" jinak velmi pestrou a kvalitní databázi ČSFD. Na závěr se proto ptám, kdo rozhoduje o zařazování obdobných snímků do databáze ČSFD? ()