Tančírna Podzimní úplněk (TV film)

Dancing at the Harvest Moon

Vášnivý tanec

Drama / Romantický

USA, 2002, 84 min

• mysicka

filmeček o panince, která se vrací na "místo činu" kvůli své bývalé lásce.. tu už bohužel odvál čas, ale zbyl po něm moc dobře stavěnej synáček.. a jak známo, láska si nevybírá a věkové omezení nezná, takže ta prapodivná, nepochopitelná chemie funguje i zde.. to nezní špatně.. nicméně je to blééé alá daniela steelová.. sladkou bábovku už si po tom raději nedávejte..:o)(8.10.2007)

• jatamansi

Oč silněji se při kávě s kamarádkou zastává manželství, o to větší zažije šok při nečekané cestě domů a přistižení manžela in flagranti. Zklamáním ovšem vyplouvají na povrch dávné a tajné vzpomínky. A dávají jim hmotný tvar. Je to líbivé, pěkní lidé, pěkná muzika, tanec. Romantika na dopoledne, když potřebujete vyžehlit koš prádla. Na Bisseet se dá dívat v každém věku – jejím i vašem. Ale tohle je přece jen taková o stupínek lépe se tvářící Rosamunda. „Jen buď opatrná.“ „Jsem zamilovaná, opravdu zamilovaná. A on mne také miluje.“ Jak může dopadnout románek zralé ženy a mladého muže? Kdo všechno má právo plést se lidem do vztahů?(9.6.2009)