Epilog (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 17 min

Václav Huleš

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (5)

technicky hodně fajn (kór když je to práce z prvního ročníku), herecky taky, někteří ze zúčastněných už mají za sebou dost slušné role v hodně dobrejch filmech ("Režisér" Jiří Maryško v Poupatech), ohledně těhle věcí toho moc na vytknutí není, dokonce i scéna opravdu vypadala jako něco, kde by se reálně film mohl natáčet, ale délka je o několik minut přepálená a docela jednoduchej děj ji nedokáže pořádně zaplnit, scény z filmu jsou navíc lehce připitomělé a vypadají spíš jako něco z německé produkce, co bych očekával v jedenáct dopoledne na Nově a mělo by to v názvu Rosamunde Pilcher, Danielle Steel, nebo někoho takového.(2.2.2014)

Výborná kamera, technicky obecně na vysoké úrovni, i když na film o filmu, který točí rozchodem rozdrásaný autor, to má poněkud delší stopáž, než by bylo záhodno.(2.4.2014)

• ecceHOMMO

Na jednej strane badať rýdzu filmárčinu, na druhej trošku neuvážene zbytočná dlhá stopáž,, ktorá hlavne v prvej polovici dáva divákovi len pramálo (čo sa týka pútavosti). Byť to desať, maximálne dvanásť minútové bolo by to lepšie. **/***(3.2.2014)

Líbí se mi námět i hloubka jednoduchého děje. V jednoduchosti je ale krása. Taktéž musím pochválit velice dobrý herecký výkon hlavních rolí.(10.6.2015)

Velmi zajímavý námět/scénář. Bohužel musím souhlasit, že stopáž je zbytečně dlouhá, měla skončit v momentě, kdy se divák dozvěděl všechno, co se dozvědět měl. Být to o pár minut kratší, byly by to jasné ****/*****(17.5.2014)