Prvý polčas: Pre Olympique de Paris mal byť tento futbalový zápas proti Caplongue poslednou brnkačkou pred koncom sezóny. To však ešte nikto netušil, že v hosťujúcom mestečku sa rýchlosťou blesku rozšíri neznáma nákaza podobná besnote, ktorá jeho obyvateľov premení na násilné a vysokonákazlivé tvory. Týmto filmom tvorcovia vzdávajú hold exploatačným filmom 80. rokov. Namiešali ho ako kombináciu hororu, komédie s nadprirodzenými prvkami a katastrofického filmu. Jednoducho ako poctu detskej láske Benajmina Rochera k videu. Druhý polčas: Zatiaľ čo besní fanúšikovia hľadajú po Caplongue, ktoré dospelo do štádia rozkladu, ďalšie obete, Sam musí riešiť iný problém. Po zabarikádovaní na policajnej stanici s ďalšími preživšími sa musí vysporiadať s Cléom, jeho nevrlým otcom a Solène. Druhý polčas má formu mestského westernu inšpirovaného Johnom Carpenterom a rámcovaného sci-fi hororom so všetkými príslušnými pravidlami, ktorý sa však v závere premieňa na bezstarostnú a intímnu rodinnú komédiu. (Art Film Fest)

Marceloo

Keď som videl, že film má stopáž viac ako 2 hodiny očakával som, že to bude len zbytočne natiahnutá Zombie komédia. Medzi dvomi malomestami panuje futbalová rivalita, a tak sa jeden z hráčov rozhodne použiť zakázané látky. Látka má ale neočakávané účinky a tak sa na ihrisku strhne peklo. Všetci sa začnú doslova ogrcávať bielou tekutinou a nastane obrovská panika. Malej skupine sa podarí uniknúť a tak sa snažia prežiť. Zaujali ma hlavne sympatické a vtipné postavy, hlavne traja bratia z Azie. Taktiež chválim rozdelenie na 2 časti. ()

Dellamorte

Frantíci akurátne zareagovali na momentálne celosvetový šampiňón-gólový ošiaľ a prispeli trochou zombie masom do mlyna. Nutné priznať, že v celku vydarene ( ako väčšinou ), no je mi záhadou rozdelenie snímku na 2 kusy. Akokoľvek, tá prvá hodinka pôsobila skvelo s umiernenými náznakmi a so statusovou zoznamkou , kým ta druhá premenila celkový feel na dávno videný surviver, hoc s kvalitným mejkapom a náhodne funkčnými nápadmi. Priemerná žvejda, ktorá je iste funkčná či už pred , alebo po sledovaní zápasu. Bodové navýšenie takto závisí aj od výsledku tvojho favorita. ()

Fr

„JE VELKÝ DEN TĚCHTO NUL, TAK CHTĚJÍ, ABY TO STÁLO ZA TO. CHTĚJÍ SI TO UŽÍT.“ … „CHTĚJÍ NÁS ZABÍT! TO NENÍ VE SPORTOVNÍM DUCHU…“ /// Fotbalová zombíkárna, která kromě parodií na fotbalový vztahy, potěší střihem mače s ftipnejma momentama či snahou všech čtyřech ultras. Z místní modly se stalo monstrum, který rozjíždí masakr plnej blití bílý sračky. Několik skupinek bojuje o život – vobčas i vtipně, ale není to taková prdel, jako když zombíky naháněl Simon Pegg. Ale nápad dobrej. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu poznat místo, kde se fotbal bere fakt vážně. (no jo furt, kromě SK Houslice) 2.) Thx za titule „petrik1“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

EvilPhoEniX

Velmi slušná Francouzská Zombie komedie, která na mě zapůsobila velmi pozitivně. Naštvané zmutované zrůdy a fotbal je vynikající nápad a skvělá kombinace, která opravdu funguje. Nechybí vtipné momenty, perfektní gore, parádní make up a zpomalené záběry dodávají tomu všemu jen šťávu, jde z toho holt cítit Francie v každém směru. Bavil jsem se skvěle, tohle mi doufám v letošní topce chybět nebude. Je mi líto těch, co viděli pouze první část a filmu absolutně nic nerozuměli. 75% ()

George Stobbart

Domáci futbalový zápas naberie nečakané rozmery po tom, ako sa tu rozšíri vírus, čo začne meniť ľudí na zombies. Dosť zábavný, pohodovými postavami naplnený zombie počin, ktorý nešetrí krvavými scénkami ani osviežujúcim humorom. Pôvodne som tomu filmu vôbec nedôveroval a ani sa mi ho príliš nechcelo pozerať, ale nakoniec som príjemne prekvapený. A keby to nemalo tak vyčerpávajúco prestrelenú stopáž a bolo by to prestrihané o niektoré zbytočné / repetitívne / otravné úseky, hodnotil by som aj vyššie. ()