poster

Výtvarka! (TV seriál)

 • Kanada

  Artzooka!

Rodinný

Kanada, 2010, 24 min

Hudba:

Jeff Morrow
 • Haitower
  ****

  Konečně pořad, kde se s dětmi dělá něco, co je složitější, nápadité a nenaučili byste to i bezrukou opici. Dokážu si představit, že něco z toho využiji pro děti, ať už v práci, nebo v budoucnu pro své vlastní. Jediné, co se mi nelíbí, jsou ty "filmy", ale to už je zřejmě o mém vkusu. Velice kladně bych hodnotil i moderátora, který je sic vzhledově poplatný době, přesto velice sympatický. Jednoznačně dobrý pořad pro děti, které tak po čase odsednou od elektronických hraček a jednou třeba zase něco vyrobí z papíru/látky.(6.2.2014)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Tenhle pořad pro děti je naprostá špička. Proč? Protože se z dětí nesnaží dělat bandu blbů a ukazuje různé opravdu zajímavé výtvory a hračičky ze všech možných věcí, které sympatický průvodce pořadem popíše jednoduše a díky tomu všechno působí krásně lehce. Jelikož mám trochu co dočinění s pár handicapovanými lidičkami, se kterými občas nějaké podobné výtvory páchám, našel jsem tu i já slušnou inspiraci, koneckonců, stačí se podívat do zdejší galerie. A animované prostřihy s papírovým pytlíkem jsou v rámci možností docela zábavné.(8.1.2014)

 • Linda.csfd
  ***

  Tak jako napůl no. Mám ráda veškeré kutilské pořady, ale ta část, kde se "vysype šuplík z příborama a poskládá se z nich žirafa" to mi přijde jako blbost. :D(24.5.2014)

 • troufalka
  ****

  Kanadská verze Šikulů, u dětí oblíbená. Hodnotím kladně všechny pořady, které rozvíjí tvůrční myšlení a nevedou pouze k pasivní konzumaci. Tento pořad k nim bezpochyby patří.(8.1.2014)

 • len.tilka
  ****

  Ten kluk je boss. Nechte ho na pět minut v pokoji s toaleťákem, lepenkou a kartonem a on vám tam udělá celý koupaliště se skluzavkama a tobogánem. Nemam věkovou kategorii, která se pro tohle předpokládá, ale stejně při sledování jeho výroby kouzelnický baterky sem byla totálně nadšená a zatoužila sem po ní jako malý dítě. A nejlepší na tom je, že v dnešní době, kdy děti se naučí psát na klávesnici dřív než na papír, je to úžasně podněcuje k nějaký tý výrobní akci, místo toho, aby zas jen celý den tupě pročuměli na bednu bez jakýhokoliv pohybu a zapojení mozku a fantazie.(12.4.2014)