Léto v Itálii (TV film)

Günter Heinzel

Scénografie:

Thomas Franz
  • Jarsey

Člověk má náladu na romantický film a vsadí na jistotu, na německé klišé, které však většinou dodá to, co je slibováno, tedy romantickou náladu. Po několika extrémních klišé (největší asi, když hlavní hrdinka píchne a kdo jede kolem a zastaví ani ne dvě minuty po nehodě? No přece její na konci budoucí partner, to se snad nestává ani ve snech) jsem film vypnula a doteď toho nelituji.(16.10.2017)

• Marze

Chvílemi to připomíná telenovelu. Být žena, nebo kdybych podlehl citovému vydírání, které jsem nepostřehl, dám i druhou hvězdu.(15.10.2017)

• italka63

Tak příšerně instantní zjev jednoho z hrdinů a mizerný scénář mně i dcerce přinášel nečekaně vysmáté chvíle a ty dvě hvězdy jsou za exteriéry, které v nás vyvolávaly nostalgii .(25.7.2014)

• topi80

Nuda, která vás u televize nikterak nezabaví. A ani nepobaví nezamýšlenou komikou, kterou německé představy romantiky obvykle oplývají. Z nekonečného plynutí nudy, nad kterou ztrácíte pozornost, vás vyruší jen vedlejší homosexuální dějová linie a krásná italská zákoutí, za která jsem se nakonec rozhodl dát tu hvězdičku.(16.10.2017)