• IvcaSammet

Když jsem si myslela, že už to horší být přece nemůže, zase jsem se mýlila. Hedvika mi přijde ještě otravnější a hlavně protivnější než v předchozím díle, proslovy do kamery ve mě vyvolávaly spíše pocity odtažitosti než nějaké sympatie a i samotný případ byl o hodně slabší než ten předchozí.(3.4.2017)

• Ozzy2

Dávám jednu jen za Bartošku, to je prostě PAN HEREC.Jinak nic nudnějšího jsem dlouho neviděl.A ta socka Hedvika, to je taky dílo.(8.5.2019)

• Jara.Cimrman.jr

"To je u nás taková dělba práce. Já dostávám přes hubu a šéfredaktor mi chodí gratulovat." Mě tedy honba za tajemstvím zapálené hospody moc nebavila. Hedvika totiž předvedla pouze celkem trapnou hysterii, Vlach se všemi svými manželkami, milenkami i dcerami si nezáživně podumal o svém otci a tak jedinou zábavu do případu vnesl Julius Fučík v davu holých lebek. A vlastně zábavné bylo ještě to, že Vlach najednou dospěl k názoru, že Hedvika je dobrá novinářka, přestože se v tomto díle nestalo nic, co by tuto odvážnou teorii potvrdilo.(15.9.2016)