Kdo založil požár v hospodě U Vikinga? Správnou odpověď najdou reportéři až na demonstraci anarchistů. (Česká televize)

IvcaSammet

Když jsem si myslela, že už to horší být přece nemůže, zase jsem se mýlila. Hedvika mi přijde ještě otravnější a hlavně protivnější než v předchozím díle, proslovy do kamery ve mě vyvolávaly spíše pocity odtažitosti než nějaké sympatie a i samotný případ byl o hodně slabší než ten předchozí. ()

Jara.Cimrman.jr

"To je u nás taková dělba práce. Já dostávám přes hubu a šéfredaktor mi chodí gratulovat." Mě tedy honba za tajemstvím zapálené hospody moc nebavila. Hedvika totiž předvedla pouze celkem trapnou hysterii, Vlach se všemi svými manželkami, milenkami i dcerami si nezáživně podumal o svém otci a tak jedinou zábavu do případu vnesl Julius Fučík v davu holých lebek. A vlastně zábavné bylo ještě to, že Vlach najednou dospěl k názoru, že Hedvika je dobrá novinářka, přestože se v tomto díle nestalo nic, co by tuto odvážnou teorii potvrdilo. ()

Ozzy2

Dávám jednu jen za Bartošku, to je prostě PAN HEREC.Jinak nic nudnějšího jsem dlouho neviděl.A ta socka Hedvika, to je taky dílo. ()