poster

ERIKIT- Deník z cesty do jiného světa (studentský film)

Dokumentární / Dobrodružný

Česko, 2013, 50 min

Režie:

František Mach

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (2)

  • Sekero
    ***

    Sibiř (Сиби́рь) je opravdu nepochopitelně obrovská. Cestopis je ukázka z dobrodružné výpravy, ke které odvaha určitě nemohla chybět. Nepřeberné množství dovedností musíte znát a ovládat aby jste se jen mohli zkusit v téhle časti světa pohybovat. Je opravdu pozoruhodné jaké neskutečné osobnosti potkáte - vydáte-li se na tuhle cestu. Věřím, že šílený řidič, pastevci sobů i kontroverzní hledači zlata jsou jen střípek mozajky, která tahle neskutečná pustina nabízí. Nejhorší moment filmu asi historka o ochočení sobů. Hora Brno naopak nejlepší. Ještě bych rád viděl stejnou výpravu v zimě. -70°C oproti téhle vypravě. No jó no - záznam nenezen. Bylo to hardcore i v létě. Dokument nebyl ukončený - asi došla baterka v kameře.(11.12.2013)

  • sir-dave
    ****

    12. ročník MFOF. Náhled do nedotčené Sibiřské přírody, vyprávěné poklidným stylem. Samotná řeka Erikit mi nepřišla nijak zvláštní, spíše by se to tady dalo vystihnout větou "i cesta může byt cíl", poněvadž ta musela parádní. Lidé, krajina, dobrodružství se nezapomíná..(10.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace