Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Postradatelní, skupina žoldáků složena z největších zabijáků, které byste po světě posbírali. Jsou vyzbrojeni všemi možnými zbraněmi, které dokážou jejich ruce unést. Tento elitní tým je poslední nadějí a obrannou linií světa, který je povolán, když všechny ostatní možnosti selžou. (UhLee)

Zajímavosti (10)

  • Bývalá hvězda WWE Bill Goldberg byl osloven kvůli roli padoucha v tomto filmu. Nakonec se však ve snímku neobjevil. (TommyZR)
  • Terry Crews se ve filmu neobjevil kvůli sexuálnímu obtěžování na jeho osobu. Obtěžovat ho měl Adam Venita. (Duoscop)
  • Natáčení mělo probíhat na podzim 2014, ale nakonec bylo posunuto. (S.W.A.T)
  • Dwayne Johnson v rozhovoru prohlásil, že by se ve filmu rád objevil, ale pod podmínkou, že bude hrát zápornou postavu. (S.W.A.T)
  • Producent Avi Lerner potvrdil vznik filmu rok před premiérou třetího dílu. (S.W.A.T)
  • The Expendables 4 by mal byť posledným dielom série. (Paldiny)

Související novinky

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Sylvester Stallone míří do televize

Sylvester Stallone míří do televize

07.12.2021

Herec Sylvester Stallone, jehož Rocky v roce 1976 vyhrál Oscara, a který má za sebou role v komiksových blockbusterech Strážci Galaxie Vol. 2 a Sebevražedný oddíl a čerstvě dotočil i čtvrté… (více)

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Reklama

Reklama