Loterie (TV film)

The Lottery

Horor

USA, 1996, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Na TV produkciu mimoriadne dobrý horor, pri ktorom vám na čelo NAOZAJ vystúpia kropaje potu. Pokiaľ ste príslušníci západnej civilizácie. Tam, kde platí islamské trestné právo, tam to zoberú ako komédiu. Najskôr. Veronica Cartwright je fenomenálna herečka, ktorá bola v 80. a 90. rokoch trestuhodne nevyužitá. Tak nám treba.(3.4.2007)

• anderson

Tak táto VHSka mi odpočíva v skrini už od roku 1998, keď ju vydal VAPET/MAGIC BOX. Vďaka tebe MIMIC som "donútený" si tento film pozrieť. :-) (10.7.2008)(10.7.2008)

Celý film se nese ve stejném duchu i tempu, ale když příjde scéna s obětováním, tak se určitě zaradujete s jakou vervou a brutalitou obětují jednoho ze své společnosti. Velmi pozoruhodný snímek, určitě doporučuji ke zhlédnutí! *** Velmi podobné snímky: http://www.csfd.cz/film/14276-wicker-man-the/ a http://www.csfd.cz/film/205852-ritual/ či http://www.csfd.cz/film/222441-populace-436/ ***(12.1.2012)

Slusny britsky tv film, ale Sackheim /Skleneny Dum 2001, serial Akta X/ odviedol len beznu rutinersku pracu, Cortese od tohoto filmu nema nic schopne na konte /neznasam ho, jo, jo/ a Veronica Cartwright bola vyborna, ale sama to nemala sancu potiahnut do nadpriemeru. Takto je to len dalsi sivy priemer : 55 %(11.10.2016)

Dobrý scénář, všichni herci působí reálně a atmosféra vesnice je lepší než ve Vesnici. Závěr filmu je trochu čitelný, ale stísněnost a hororová atmosféra vás určitě donutí se dívat až do konce.(8.8.2014)