Reklama

Reklama

Out of the Dark

  • Kolumbie Aguas rojas (více)
Trailer

Mladí manželé Sarah a Paul (Julia Stiles a Scott Speedman) spolu s dcerkou Hannah opouštějí New York a stěhují se do Kolumbie. Sarah tam má nastoupit jako top manažerka v továrně na zpracování papíru, kterou vede její otec Jordan (Stephen Rea). V době, kdy se seznamuje s provozem strojů a účetnictvím, Paul zůstává doma, aby se věnoval své práci - ilustracím a staral se o dítě a o domácnost. Když se jednoho dne vypraví nakupovat do města, Hannah ztratí svého milovaného plyšového koníka Silvera, což ji velmi rozruší. Trvá na tom, že jí ho vzala žena se zahalenou tváří, ale dospělí jí samozřejmě nevěří. Její oblíbená hračka se opět objeví, ale spolu s ní přicházejí noční můry. Jejich dům ukrytý v džungli vydá temné svědectví, které mělo být dávno zapomenuté..... (Forum Film CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Hodně špatnej vtip, teda pokud se mělo jednat o horor kterým to evidentně není. Na druhou stranu nemůžu říct, že bych byl nějak překvapenej, protože v tý záplavě kinosraček to jest takzvaných rádoby pseudo hororů je to jenom další kamínek do mozaiky hodně shnilý a padající pyramidy. Jo jde to sraček to už pozoruju nějakou dobu a pokud se najde někdo kdo za to vyhodí jedinou korunu za návštěvu kina (stejně nechápu kdo tohle procpe na plátna) tak by se měl nechat dobrovolně zbičovat, vytrhat si nehty a nechat se rozpustit v kyselině, když teda chce zažít pořádnej horor. Jedinej důvod proč to není totální dno jako např Jesabelle, je ta slušná výprava. Pěkný exotický prostředí. Kdyby scénárista a režisér nebyli úplní impotenti, tak se dalo využít. Nestalo se.10% ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Priemerná novinka, ale dala sa sledovať bez problémov. Tentokrát rodinka bojuje o život svojej dcéry, ktorú uniesli duchovia znetvorených detičiek. Dobrý nápad, ale nedostatočne využitý. Úvod vyzeral nádejne, potom sa polovicu filmu tradične nič nedeje - je tu síce nejaké budovanie atmosféry, ale to je asi tak všetko. Možno to mohlo ostať pri haunted house a pritvrdiť v tomto smere, no napokon nie. Pátranie, pobehovanie kade tade, história celého tohto bordelu... nezaujímavé. Ja mám tých detských duchov / zabijakov celkom v obľube, ale v tomto horore ich teda veľmi často neukazovali, čo je na škodu veci. Nakrútené je to kvalitne, herci taktiež ušli, len keby som sa aspoň občas zľakol. ()

Reklama

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Všimol si vôbec někdo, jak se emotívně poslední dobou herecky zneuźívajú deti v horroroch ?Tak toto bol jeden veľmi napínavý thrill, s pôsobivou scenériou, k posrání hutnou atmosférou až som sa skoro ňaľakaľa, no práve som nebola fyzicky príítomná. To LuXXL záverečné vodopudné inferno však znížilo už aj tak nízko položenú laťku. Neviem ako ty, no ja som bola napnutá. Bolo mi totiž ľúto Hannah ( no aj seba of kórz). ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

V komentáři bude celkem zásadní spoiler, takže před zhlédnutím filmu se spokojte s tím, že Out of the Dark je zručně natočená a místy příjemně atmosférická hororově-mysteriózní jednohubka. Pokud má tedy člověk náladu na nenáročnou žánrovou rozcvičku, která se bude - děj se co děj - držet zajetých klišé a splní jen to, co se od ní bezpodmínečně očekává, je tento film poměrně slušnou volbou. Duchové domorodých dětí působí strašidelně (byť se s nimi nesetkáme příliš často), prostředí kolumbijského městečka je příjemně exotické, ústřední haunted-house vila pěkná na pohled. Škoda hlavně toho, že tvůrci se zde dopustili jedné z největších píčovin, které lze u prosté neambiciózní hororové žánrovky udělat - totiž v průběhu děje - ještě před "napínavým" finále - odhalit, že zdejší domnělé zlo vlastně není tak úplně zlé. Co já jako divák si s tím pak mám bože počít. Strach a napětí jsou nenávratně v čudu, filosofovat nad tím nebudu, protože mě předchozí minuty nenaladili na vlnu relativizujícího artu, a dojímat se taky ne. Prostě jak ten film hezky začal, tak ke konci padnul přímo na držku. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Mladí rodičia s dcérkou sa presťahujú do Kolumbie za rodinným biznisom, no v ich domčeku sa začínajú prejavovať podivné hluky-zvuky-výjavy. Na životnom kľude im nepridáva ani miestna legenda o množstve upálených detí a onedlho je jasné, že situácia sa sama od seba nezlepší. Klasická haunted house story spojená s tiež klasickou témou vraždiacich detí, tento krát teda ich duchov. A to nie je žiadny spoiler, pretože ten film je bohužiaľ od začiatku do konca tak predvídateľná báchorka, až to bolí. Mohla to byť rutinná, pozerateľná žánrovka, ale tá otupná klišovitosť a opotrebovanosť, v spojení s celkovou nezaujímavosťou, to v mojich očiach ťahajú do nudného podpriemeru. Bratia Pastorovci, ktorí kedysi zaujali slušným "Carriers" si postupne, ale poctivo degradujú svoje renomé. ()

Galerie (69)

Reklama

Reklama