Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Beckett51

Po prvním dokumentu jsem si říkal: " Fajn, tak tomu rozmazlenýmu parchantovi natočili dokument, na kterej se kupodivu aspoň dalo trochu dívat, tak už bude klid." A ono hovno! Nejenom že natočili další dokument, ale ono se na něj ani nedá dívat! Myslím že by bylo zábavnější a mnohem přínosnější hodit hovno na obrazovku a sledovat co se s ním během hodiny a půl bude dít, načež po deseti minutách zjistíte, že to u Vás v pokoji smrdí jako v tisíc let nošeném a nikdy nepraném obleku Santy, který má vepředu žlutou sqrnu a v zadu hnědou sqrnu, takže pokud nezvlastníte plynovou masku DDR typ ASM MLW s filtrem tak Vám zbývá opustit místnost nebo zemřít udušením ze smradu ze strávenýho oběda z předešlýho dne. Nicméně nedokáži pochopit, jak se tohle může někomu líbit, natož jak nato může někdo jít do kina... ale nic proti gustu. Každý jsme jiný..... Já jsem samozřejmě normální.(24.6.2014)

• Aeres

Mediální óda na malou hrudku zeleného hnisu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra. Dokoukáno z jednoho "pramenu", čistě z principu, abych se přesvědčil o opaku, že ten hošan vlastně vůbec není špatnej... Názor zůstává nezměněn. Pro všechny Bieberofilky jsem navíc napsal takový krátky článek: http://www.iseekyou.cz/?p=106(13.4.2014)

• Ydrosten

Takový kakanec o hovně ( hovnem myslím Bíbra bez bíbra ) Pokud mládež vzhlíží k debilovi co má plný pytel drog, chová se jak vypatlanec a bez playbacku nezazpívá ani jeden tón, řekl bych že je něco špatně. Naštěstí moje dcera pochytila jiný styl hudby a vzhlíží k někomu kdo má alespoň talent a charisma. Zabít a zahrabat takového kreténa jako je tohle hovno.(13.4.2014)

• Wacoslav1

Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0%(15.4.2014)

Vyvracuji Justinův názor na to, že Believe je lepší než Never say never. Mně se NSN líbilo víc, kde byl důraznější příběh a také shrnutí Jutinova dětství, plus zdokumentovaná My world tour. Tento dokument je naopak hlavně zdokumentování Believe tour, plus dodání záběrů z nahrávacího studia, z behind the scenes, či ze zpovídání Justina režisérem a podobně. Samozřejmě by byla hloupost Justinův život před slávou strkat do toho znovu, když to bylo jasně zachyceno v prvním filmu, a já i přes to byla s tímto dokumentem spokojená - což se ovšem může zdát očividné, když jsem Justinova fanynka. Ale když tohle přehlédneme, i tak si stojím za tím, že tolik odpadů si Believe nezaslouží, protože si myslím, že ať byl dokument o kom byl, byl natočen dobře. Kdybych nebyla fanynka nebo zakomplexovanej hater, dala bych dokumentu asi tři hvězdičky. Ale jelikož mám Justina, jeho osobnost, kolektiv, písničky atd atd ráda, dávám hvězdiček pět, protože mě Believe vůbec nezklamalo, několik věcí jsem vnímala jako jeho fanynka úplně jinak, či intenzivněji, než člověk, kterého Justin nezajíma, a navíc mi to do hlavy znovu vžilo atmosféru z koncertu, jehož součástí jsem měla tu čest být. A na závěr: potěšilo mě, že tento dokument - jak na konci titulků bylo dodáno - byl věnován Mrs. Bieber - malé Avalanně, o které se film zmiňoval.(9.5.2014)