Justin Bieber's Believe

Trailer 3

Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce. Jeho talent a obrovská vášeň pro hudbu jsou však nezpochybnitelné. V září 2012 vyrazil Justin Bieber na roční světové turné Believe, které zahrnovalo 162 koncertních vystoupení v  Severní i Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Aus-trálii. Většina koncertů v Americe byla beznadějně vyprodána běham 1 hodiny, vstupenky na jeho show v Madison Square Garden zmizely za 22 vteřin. Jako doprovod na část turné Bieber přizval režiséra Jona Chu, který svou lásku k hudbě a tanci ukázal již svými filmy Let's dance 2 a Let's dance 3D. Z této spolu-práce vzniknul jedinečný film, který nám přináší intimní pohled nejen na Bieberovo koncertní turné. Uvidíme vizuálně úchvatný záznam Justinových největších hitů a zároveň nahlédneme do zákulisí příprav a vzniku celé show. Justin Bieber's Believe nabízí výjimečný pohled na zpěvákův život mimo pódium. Film sleduje Justinovu cíle-vědomou cestu od neznámého chlapce, který snil o hudební kariéře, až po zrození jednoho z největších fenoménů dneška. (Bioscop)

Trailer 3

RedAK odpad!

Protože tady každý první kokot dokument hodnotí, aniž by ho viděl a ještě se k tomu hrdinně hlásí, proběhla tu nedávno razie z vyšších míst a téměř všechny komentáře byly smazány. Překvapen důležitostí té mladé kurvičky jsem se odhodlal k nepochopitelnému. Dobrovolně jsem se obětoval pro databázi, totálně zavraždil celou sobotu a ztratil poslední zbytky soudnosti. Šel jsem na to do kina. Dnes jsem pokořil nejnebezpečnější zkoušku svého života a detailní popis mého psychopatického dobrodružství včetně fotodokumentace najdete v mém deníčku. Amen. ()

Wacoslav1 odpad!

Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0% ()

Slartibarkfast

Právě jsem dokoukal přírodopisný dokument o Bobrovi. Je to vcelku milé a talentované zvyřátko se smyslným knírem a hlasem eunucha. Jeho ošetřovatelé jej vypiplali již z malého bobřátka a udělali z něj megahvězdu, která je naprosto oddána tomu, co dělá. Věří, že je to tak správně. Už i sami ošetřovatelé zřejmě věří, že je to tak správně. Tězko uvěřit jejich upřímným výrazům, těžko uvěřit slzám. Těžko hodnotit. Bobr je jistě fenomén, který hýbe světem na obou stranách. Popová hvězda, kterou polovina světa nenávidí a druhá polovina fanaticky uctívá. Až se svět jednou zbaví tohohle přístupu, nebudou války, nebudou spory. Dokud ale budou fanatici a lidé, kteří je pomáhají vytvářet, budeme se muset koukat na podobné věci. Talenty, superstár, hlasy různých zemí, hroutící se mrakodrapy, uřezané hlavy.. A bobry. Unrated ()

Zíza

Bíbr je mi jedno, nepotřebuju ho hejtovat, ani mu sázet "odpady", ale prostě ten dokument (?) byl nudnej, neukázal nic, co by si soudný člověk nedokázal domyslet a neslyšel nic nového, nic, co by už neslyšel v jiných takových filmech. Tohle je věc, u které si pobrečí jeho fanoušci, člověku, který se u něj nezajímá, to absolutně nic nedá. A ten, kdo ho nesnáší (z jakéhokoliv důvodu), bude nesnášet i tenhle film. ()

Dragoni

Co k tomu dodat, dle všech v dokumentu je nejlepší, je to citlivý chlapec, náctiletý lolitky si trhaj rodidla jen co ho viděj a informativní hodnota dokumentu téměř žádná, až na to že jsem slyšel nějaký jeho songy, ale na plakát nad postelí to ještě nebude. Neznám ho osobně a ani mě ničím neublížil a jen a pouze podle dokumentu ho hodnotit jako člověka nebo osobnost nemůžu, každopádně jsem na to koukal ze zvědavosti a nebavilo mě to. ()

• Film je venovaný pamiatke zosnulej fanúšičky iba ročnej Avalanne Routh, ktorá zomrela na zriedkavú rakovinu mozgu. Pár mesiacov predtým sa jej splnil sen, stretla sa so svojim obľúbeným spevákom a idolom Justinom Bieberom. (ČSFD)