Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Wacoslav1

Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0%(15.4.2014)

• Zíza

Bíbr je mi jedno, nepotřebuju ho hejtovat, ani mu sázet "odpady", ale prostě ten dokument (?) byl nudnej, neukázal nic, co by si soudný člověk nedokázal domyslet a neslyšel nic nového, nic, co by už neslyšel v jiných takových filmech. Tohle je věc, u které si pobrečí jeho fanoušci, člověku, který se u něj nezajímá, to absolutně nic nedá. A ten, kdo ho nesnáší (z jakéhokoliv důvodu), bude nesnášet i tenhle film.(13.4.2014)

Standardní profesionální výrobek, jehož účelem je podpořit prodej značky Bieber. 1) Pop i R&B poslouchám docela rád (mimo jiné), i když, musím sebekriticky přiznat, Bieberovy songy nevyhledávám. 2) Justin mluví tak trochu jako Jan Bendig, ovšem od 19letého teenagera stejně žádné moudré promluvy neočekávám. Zato zpívá, tancuje, bubnuje, hraje na klávesy, na trubku, režíruje klip a zřejmě intenzivně maká. On i všichni lidi okolo, což film pěkně ukazuje. 3) Bieberomaniaci stejně jako jeho hateři jsou módním výstřelkem doby, kdy je prostě hrozně cool milovat či nenávidět produkty showbusinessu. Jeho nekritičtí fanoušci stejně jako odpůrci nevědomky nemluví o Bieberovi, ale sami o sobě, o svém hudebním (ne)vzdělání a (ne)vkusu, o svých životních hodnotách, o svém charakteru a přihlédneme-li k formě, kterou své emoce prezentují, i o své (ne)inteligenci. 4) A ty kalhoty by fakt měl radši nosit kapánek výš...(12.6.2015)

• Aeres

Mediální óda na malou hrudku zeleného hnisu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra. Dokoukáno z jednoho "pramenu", čistě z principu, abych se přesvědčil o opaku, že ten hošan vlastně vůbec není špatnej... Názor zůstává nezměněn. Pro všechny Bieberofilky jsem navíc napsal takový krátky článek: http://www.iseekyou.cz/?p=106(13.4.2014)

• Dragoni

Co k tomu dodat, dle všech v dokumentu je nejlepší, je to citlivý chlapec, náctiletý lolitky si trhaj rodidla jen co ho viděj a informativní hodnota dokumentu téměř žádná, až na to že jsem slyšel nějaký jeho songy, ale na plakát nad postelí to ještě nebude. Neznám ho osobně a ani mě ničím neublížil a jen a pouze podle dokumentu ho hodnotit jako člověka nebo osobnost nemůžu, každopádně jsem na to koukal ze zvědavosti a nebavilo mě to.(12.1.2015)