Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Wacoslav1

Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0%(15.4.2014)

• Zíza

Bíbr je mi jedno, nepotřebuju ho hejtovat, ani mu sázet "odpady", ale prostě ten dokument (?) byl nudnej, neukázal nic, co by si soudný člověk nedokázal domyslet a neslyšel nic nového, nic, co by už neslyšel v jiných takových filmech. Tohle je věc, u které si pobrečí jeho fanoušci, člověku, který se u něj nezajímá, to absolutně nic nedá. A ten, kdo ho nesnáší (z jakéhokoliv důvodu), bude nesnášet i tenhle film.(13.4.2014)

• charlie.x

Tento "snímek" by měl vyjít jen na DVD. Nechápu distributory, že do kina nasadí takovou kravinu a přitom je tolik filmů co se do kina nedostanou i když si to zaslouží. ODPAD(12.4.2014)

• Politik

Na 1 hvězdu to je. Ale nechápu, jak mohou být dívky takové slepice a být do něho tak zblázněné.(27.2.2015)

• Wiikii

Hodnotím zde dokument ne osoby, proto dávám dvě hvězdy. I přesto mě samotný dokument připadal jako komunistická reklama na "božího" Biebera s mnoha řvoucími fanynkami. Kdybych měl ale hodnotit osobnost Justina Biebera, tak bych šel s hodnocením ještě níže. Už jen tím, že bere drogy, podvádí svou přítelkyni, ale podvádí i lidi kolem sebe, je agresivní, kašle na pravidla, závodí se svým lamborghini v obydlených čtvrtí a mnohem více... Právě tento dokument také dost vypadal, že má právě zalepit tyto jeho problémy, které si se svou namyšleností a rozmazleností nadělal... P.S.: Na mnohých jeho spolupracovnících je vidět silná odtažitost k němu, kterou skrývají jen kvůli natáčení dokumentu. .... HODNOCENÍ: 20% (2*)(10.4.2014)