Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Dragoni

Co k tomu dodat, dle všech v dokumentu je nejlepší, je to citlivý chlapec, náctiletý lolitky si trhaj rodidla jen co ho viděj a informativní hodnota dokumentu téměř žádná, až na to že jsem slyšel nějaký jeho songy, ale na plakát nad postelí to ještě nebude. Neznám ho osobně a ani mě ničím neublížil a jen a pouze podle dokumentu ho hodnotit jako člověka nebo osobnost nemůžu, každopádně jsem na to koukal ze zvědavosti a nebavilo mě to.(12.1.2015)

• Zíza

Bíbr je mi jedno, nepotřebuju ho hejtovat, ani mu sázet "odpady", ale prostě ten dokument (?) byl nudnej, neukázal nic, co by si soudný člověk nedokázal domyslet a neslyšel nic nového, nic, co by už neslyšel v jiných takových filmech. Tohle je věc, u které si pobrečí jeho fanoušci, člověku, který se u něj nezajímá, to absolutně nic nedá. A ten, kdo ho nesnáší (z jakéhokoliv důvodu), bude nesnášet i tenhle film.(13.4.2014)

• Wiikii

Hodnotím zde dokument ne osoby, proto dávám dvě hvězdy. I přesto mě samotný dokument připadal jako komunistická reklama na "božího" Biebera s mnoha řvoucími fanynkami. Kdybych měl ale hodnotit osobnost Justina Biebera, tak bych šel s hodnocením ještě níže. Už jen tím, že bere drogy, podvádí svou přítelkyni, ale podvádí i lidi kolem sebe, je agresivní, kašle na pravidla, závodí se svým lamborghini v obydlených čtvrtí a mnohem více... Právě tento dokument také dost vypadal, že má právě zalepit tyto jeho problémy, které si se svou namyšleností a rozmazleností nadělal... P.S.: Na mnohých jeho spolupracovnících je vidět silná odtažitost k němu, kterou skrývají jen kvůli natáčení dokumentu. .... HODNOCENÍ: 20% (2*)(10.4.2014)

• Lovely.Bones

Tohle je tak pohádkové, že se mi z toho chce zvracet. Z tohoto ,,dokumentu" zjistíte, jak je úžasný, hodný chlapec, který má rád svoje fanoušky. To, že močí do kyblíků uklízečkám v hotelu, fluše na fanoušky z okna, myslí si, že Anna Franková by byla Belieber, kdyby dnes žila, jak se vyspal s tou brazilskou ku*vou, jak mu sebrali jeho opičku, protože se o ní dostatečně nestaral a jeho zatčení asi není důležité, tak to vynechali. Už jenom kvůli tomu, že se tady z něho snaží udělat obrovského andílka, tomu musím dát odpad.(21.3.2015)

• Wacoslav1

Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0%(15.4.2014)