Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Fisek

Nemám ponětí, co se ve mě zlomilo nebo co se mi to vlastně stalo, že jsem si tenhle film pustil. Začal jsem toho litovat už od prvních minut. Ale jestli mám film spravedlivě ohodnotit, musel jsem ho zhlédnout celý. A povím vám, že jsem teda trpěl. To si režisér vážně myslel, že lidi dojme záběry brečících teenek? Ehm... Raději měli věnovat větší pozornost backup tanečnicím. Ty byly k nakousnutí. To je v podstatě jediná pozitivní věc, kterou jsem si z filmu odnesl. A jediný rozdíl od jeho posledního dokumentu je, že z Justina už je tvrďák, bacha na něj, nechal si narůst knírek. Pfff... Katy Perry je lepší.(27.4.2014)

• Ydrosten

Takový kakanec o hovně ( hovnem myslím Bíbra bez bíbra ) Pokud mládež vzhlíží k debilovi co má plný pytel drog, chová se jak vypatlanec a bez playbacku nezazpívá ani jeden tón, řekl bych že je něco špatně. Naštěstí moje dcera pochytila jiný styl hudby a vzhlíží k někomu kdo má alespoň talent a charisma. Zabít a zahrabat takového kreténa jako je tohle hovno.(13.4.2014)

Standardní profesionální výrobek, jehož účelem je podpořit prodej značky Bieber. 1) Pop i R&B poslouchám docela rád (mimo jiné), i když, musím sebekriticky přiznat, Bieberovy songy nevyhledávám. 2) Justin mluví tak trochu jako Jan Bendig, ovšem od 19letého teenagera stejně žádné moudré promluvy neočekávám. Zato zpívá, tancuje, bubnuje, hraje na klávesy, na trubku, režíruje klip a zřejmě intenzivně maká. On i všichni lidi okolo, což film pěkně ukazuje. 3) Bieberomaniaci stejně jako jeho hateři jsou módním výstřelkem doby, kdy je prostě hrozně cool milovat či nenávidět produkty showbusinessu. Jeho nekritičtí fanoušci stejně jako odpůrci nevědomky nemluví o Bieberovi, ale sami o sobě, o svém hudebním (ne)vzdělání a (ne)vkusu, o svých životních hodnotách, o svém charakteru a přihlédneme-li k formě, kterou své emoce prezentují, i o své (ne)inteligenci. 4) A ty kalhoty by fakt měl radši nosit kapánek výš...(12.6.2015)

TOP film. 100% -- Aj druhý dokument o JB je skvelý a dokonca o trochu lepší, pretože čím je starší má lepšie pesničky aj je väčší frajer. Zatiaľ v Never Say Never bola biografia zostavená od jeho detstva až po slávneho teenegera, tu je priebeh pripravovaného koncertu + zábery z nahrávacieho štúdia. Všetky pesničky, ktoré spieval v dokumente som počul cca 10x. Hovorilo sa aj o vyhasnutí JB, tak to vyzerá že pomaly zhasína. Už som dávno od neho nepočul žiadnu novú pesničku (2018).(7.7.2018)

Jo, ty všechny řeči prostě patetický jsou. A to šílenství těch holek je úplně insane. Ale jestli jeho muzika vážně někomu pomáhá, aby měl lepší náladu nebo se cítil líp (já sama jí ráda poslouchám), tak proč ne. A navíc mi přijde ukvapený hejtovat člověka, kterej umí hrát na kytaru, klavír, bicí, tancovat, zpívat a zvládne megastadion plnej fanoušků s grácií.(7.1.2016)

• - Film je venovaný pamiatke zosnulej fanúšičky iba ročnej Avalanne Routh, ktorá zomrela na zriedkavú rakovinu mozgu. Pár mesiacov predtým sa jej splnil sen, stretla sa so svojim obľúbeným spevákom a idolom Justinom Bieberom. (ExpertRaptor)