poster

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

 • český

  Mrtvý sníh 2: Rudý vs. Mrtvý

 • Død Snø 2

 • slovenský

  Dead Snow: Červený vs. Mŕtvy

 • anglický

  Dead Snow 2

 • anglický

  Dead Snow: Red vs. Dead

Komedie / Horor / Akční

Norsko / Island, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  ****

  Krotitel hobitů má konečně důstojného nástupce na poli krvavých úletů! Takže sice nemáme maminku co žere vlčáky vcelku, ale máme poměrně nepodařenou masáž srdce. Nemáme kreativní použití sekačky na trávu, ale máme ještě kreativnější použití pro tenké střevo. Srk, srk. Sex mrtvých máme nahrazen sexem s mrtvou a mrtvých dětí a matek není nikdy dost. Sečteno, podtrženo, máme radost Vincente.(13.11.2014)

 • Karamanlis
  *****

  Parádna zombie jazda, ktorá vo viacerých ohľadoch prekonala prvý, síce taktiež skvelý, no tie tak odviazaný Død Snø. Wirkola tu nechal drastický čierny humor vygradovať na maximum a neštítil sa pri tom ničoho, dokonca ani v kinematografii dosť vzácneho brutálneho násilia na batoľatách či invalidných spoluobčanoch. Druhý Dead Snow je proste od svojich počiatočných minút až do samého konca extrémne zábavný a krvavý nášup, ktorý to celé poníma s absolútnym nadhľadom a neberie sám seba moc vážne.(15.7.2014)

 • Fiftis
  ****

  Toto už bola bláznivina. Keby nebolo prvej časti, tak by som hodnotil inak. Jednotka bola tisíc krát lepšia. Film má veľa a VEĽA vtipných scén, asi najlepšia bola poskytnutie prvej pomoci Bobbymu. Druhý diel však stratil úplne význam, čo sa názvu filmu týka, človek by čakal že už keď sa náckovia presunú do mesta v Nórsku, tak bude aspoň zasnežené a nie že sa trištvrte filmu bude odohrávať na slnečných lúkach. Ale možno aj to mal byť jeden z vtipov. Potešil ma návrat Henriksena, ale hral teda strašnú postavu. Celkovo postavy neboli veľmi zaujímavé, kapitán polície ako aj ženské osadenstvo zombie squatu ma dosť rozčuľovalo. Ako som ale písal aj pri jednotke, tak aj tento film dokáže miestami prekvapiť, hlavne sa mi páčilo, že také veľké béčko môže vyzerať tak neamatérsky až by som povedal na celkom profesionálnej filmárskej úrovni.(1.12.2014)

 • Hrabka
  ***

  Jedničku si už moc nepamatuju, takže těžko porovnávat. Jedno je ale jisté, dvojka je jiná. Co do komediální stránky je to určitě bohatší (některé momenty byly opravdu výborné) a dějově je to úplně o něčem jiném. Příběh je zpočátku celkem zajímavě rozehrán a dobře navazuje na jedničku, což oceňuju, nicméně si myslím, že postupem času to začalo ztrácet. Navíc se objevovaly momenty, který byly dle mého spíš trapně ujetý než vtipný. Závěr taky nic moc, takže celkově hodnotím jen průměrně. Ale chtěl bych ještě jednou zdůraznit - některé scénky a hlášky, hlavně z první poloviny, byly perfektní. 65%(12.8.2014)

 • juta
  *****

  Od dob Zombielandu a Doghouse uplynula hezká řádka let a máme tu konečně další nadupanou, skvěle fungující a vtipnou zombie komedii. Pokračování předčí svého předchůdce snad ve všech ohledech. Tohle je naprosto jiná liga a neuvěřitelně jsem si to užíval. Nejlepší byl ten zombík, který byl před přeměnou na vozíku. :D Pokud máte rádi zombíky a chcete se pořádně zasmát, pokračování Dead Snow rozhodně nemůžete vynechat.(2.11.2014)

 • - Keď posádka tankuje, používa palivo z autobusu, ktoré je spravidla nafta. Motor tanku Tiger bol ale benzínový Maybach. (Johnny.ARN)

 • - Spoiler: Když Martin Hykkerud (Vegar Hoel) jede na hřbitov oživit svou mrtvou přítelkyni z předešlého filmu (Charlotte Frogner), je slyšet píseň "Total Eclipse of the heart" od Bonnie Tyler. Martinova přítelkyně má pak stejné šaty jako právě Bonnie Tyler z videoklipu na onu píseň. (NormanBates)

 • - Ve filmu je použita pojízdná replika tanku Pz.Kpfw. VI Tiger postavená na podvozku sovětského tanku T-55. Ta je jinak k vidění ve vojenském muzeu Munkedal ve Švédsku. (p3tris)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace