Cold Hands (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie / Drama

Slovensko, 2013, 6 min

Zuzana Marianková

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (4)

No chudák Dano Fisher :D:D:D, taký mladý herec a už má za sebou bozk svojej kariery :D:D:D Načo ju nakoniec pobozká? Asi sa stavil s niekym zo štábu, že na to nemá gule :D:D:D Inak súhlas so ScarPoulom, netreba to zbytočne odstreliť. Má to svoje muchy, ale aj klady. Marianková je šikovná a keď nezaspí na vavrínoch, tak môže točiť pozerateľné filmy. Vidno, že sa snaží rozmýšlať nad storytellingom, a že chápe, že film by mal mať expozíciu, pointu atď, čo nechápe ani väčšina svk profesionálnych režisérov.(10.3.2014)

Podľa mňa pekný nápad. Jasný dôkaz toho ako sa dá na kolene spraviť film s emóciou. Dano Fischer znova raz dokazuje, že je jeden z najtalentovanejších súčasných hercov. Koniec išiel pre mňa celkom do stratena a úprimne by mi prišiel tragický záver zaujímavejší. Ale možno tak ako to je, je to dobré. Rozhodne by som to neodsudzoval.(22.2.2014)

• ecceHOMMO

Čakanie na záverečné vyvrcholenie, ala príde dobrá, respektívne pekná pointa, alebo nie, skončila neúspechom. A teda záverečný "výbuch" do prázdna bol skôr výsmechom.(25.1.2014)

Po filmařské stránce je to super, možná bych trochu ubrala z toho prvního rozhovoru, ten byl moc dlouhý a stačilo toho vědět mnohem míň. Konec byl podle mě takový, jaký měl být .. ale ten věkový rozdíl .. :D :D Na závěrečné titulky se ten font už nehodil. Ale pěkné(17.4.2015)