Cold Hands

(studentský film)
všechny plakáty

Havenohome

No chudák Dano Fisher :D:D:D, taký mladý herec a už má za sebou bozk svojej kariery :D:D:D Načo ju nakoniec pobozká? Asi sa stavil s niekym zo štábu, že na to nemá gule :D:D:D Inak súhlas so ScarPoulom, netreba to zbytočne odstreliť. Má to svoje muchy, ale aj klady. Marianková je šikovná a keď nezaspí na vavrínoch, tak môže točiť pozerateľné filmy. Vidno, že sa snaží rozmýšlať nad storytellingom, a že chápe, že film by mal mať expozíciu, pointu atď, čo nechápe ani väčšina svk profesionálnych režisérov. ()

ScarPoul

Podľa mňa pekný nápad. Jasný dôkaz toho ako sa dá na kolene spraviť film s emóciou. Dano Fischer znova raz dokazuje, že je jeden z najtalentovanejších súčasných hercov. Koniec išiel pre mňa celkom do stratena a úprimne by mi prišiel tragický záver zaujímavejší. Ale možno tak ako to je, je to dobré. Rozhodne by som to neodsudzoval. ()

ecceHOMMO

Čakanie na záverečné vyvrcholenie, ala príde dobrá, respektívne pekná pointa, alebo nie, skončila neúspechom. A teda záverečný "výbuch" do prázdna bol skôr výsmechom. ()

Allica

Po filmařské stránce je to super, možná bych trochu ubrala z toho prvního rozhovoru, ten byl moc dlouhý a stačilo toho vědět mnohem míň. Konec byl podle mě takový, jaký měl být .. ale ten věkový rozdíl .. :D :D Na závěrečné titulky se ten font už nehodil. Ale pěkné ()