Žena v úzkých

Lawrence Mortorff

Roy Watts

Kostýmy:

Patricia Field

Vyzývavou sexy aranžérku pronásleduje sexuální deviant, proniká do jejího soukromí, ukájí se nad jejími šaty, obtěžuje jí telefonáty a vůbec dělá u ní v bytě pěkně nechutné kousky. Standardní thriller, nic než klišé, žádná originalita, ale pěkně zpracovaný s nepopiratelnou atmosférou, takže za podívání určitě stojí. Jeho hlavní devízou je bezesporu úžasně hrající a úžasně vypadající Diane Lane, nad jejímž kyprým poprsím snad musí zaplesat srdce každého muže.(30.5.2006)

Každá provokující sexy žena by měla počítat s tím, že se jí někdo z nás šmírujících úchylů určitě ozve. I tentokrát se ozval jeden z bratrů ve zbrani a já byl s jeho šmírováním vcelku spokojen, i když se na můj vkus příliš dlouho vyhýbal osobnímu kontaktu a jeho telefonování zase tak moc originality nepobralo. Diane Lane však vypadala skvěle v šatech, v kravatě i v noční košili, takže mne mrzí jen to, že mi svým neustálým dýmením škodolibě zhoršovala kvalitu obrazu.(2.7.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $169,600Tržby Celosvetovo $-(11.10.2009)

• mandes

rozpočet : ? tržby americké : $169,600(20.12.2006)

Nemecka Cinema - 50%(29.8.2010)

• Diane Lane