Tlapková patrola (TV seriál)

• Česko

PAW Patrol

Labková patrola

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

Kanada / USA, 2013, 25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (21)

Dávám 3*, zejména za to, že to dokonale upoutá mýho rok a půl starýho špunta, a člověk má na 30m klid. Jinak je to strašně stupidní, nevtipné a vubec jen na oko udelane.(25.9.2018)

• Gemini

Viděl jsem jen díly z první série, a ta se zdála na televizní produkt pro předškoláky celkem obstojná co do kvalit vizuálních, tak příběhových. Jak jsem si měl ale možnost na vlastní kůži ověřit na "filmu" z roku 2018 (česká kinopremiéra v srpnu 2019), tvůrcům někde po cestě vypadaly mozky z hlav, a že by byl nějaký zájem vylepšit vizuální stránku, to ani omylem. Takže s postupem řad asi spíše ruce pryč, ale pokud budu hodnotit jen to, co jsem ze samotného seriálu skutečně viděl, tak je to čistý průměr, jasně cílený na vývar v podobě chechtáků za "merč". 50%(26.8.2019)

• Master19

Marketingová masáž je mnohem kvalitnější než seriál samotný. Animace na rok vzniku prachbídná, příběhy stupidní...(4.12.2017)

• matolas

Základná otázka znie, aký je rozdiel medzi tlapkovou patrolou a zelenými kotlebovskými hliadkami? Obe "organizácie" sa pokúšajú nahrádzať štát (nehovoriac o tom, že vo svete tlapkovej patroly očividne štát zlyháva v plnej miere), akurát patrola ešte nezaložila nijakú politickú organizácia, to je však len otázkou času. Navyše ich kápo, samozvaný pasák Ryder, v podstate predstaviteľ tretieho sektoru, zneužíva na prácu zvieratá, pričom je len implicitne naznačené, že ak by neplnili jeho rozkazy, pravdepodobne by si to odniesla ich rodina. Tlapková patrola je v podstate mafia, ktorú platí mierne zaostalá starostka a ako to v prípade mafie býva, obyvatelia ju majú radi, pretože "službička za službičku". V zdravej občianskej spoločnosti spoločnosti však pre polomilitaristické organizácie tohto typu nie je miesto a len parazitujú na byrokraticky zaťaženom štáte. Za toto sa musí tatíček Masaryk v hrobe obracať.(4.8.2018)

• Lukin413

To horší z dnešní produkce pro nejmenší.(25.6.2019)

• husokachna

Tlapkovááááá patrola, horší nežli ebola...(4.9.2019)

Viete, ja tieto novodobé seriály pre novodobé deti veľmi nechápem, keďže ja som vyrastal na reláciach ako Filmárik a Filmuška, Od Kuka do Kuka a pod. Teraz je to samí počítač, samé tablety a deti to všetko milujú. Ale beriem, lebo pokrok sa nedá zastaviť. A môj práve 5-ročný syn žerie túto patrolu všetkými svojimi "tlapkami"...(3.2.2019)

• papaguy

Měl by se konečně zavést tag "produktové video" a žánr "reklamní". Spadá do ranku komerčních seriálů typu Požárník Sam, Vláčková hlídka apod. Děti na to celkem rády koukají, hlavním cílem je však zviditelnění produktu za co nejméně peněz. Charakteristickým rysem jsou ploché charaktery, mizerná 3D animace a příběhy na ránu pěstí. Možná to je přiměřené věku diváků, mám ale vážné pochybnosti o jejich pozitivním efektu na rozvoj malých diváků. Pominu nechutnou roztomilost a kýčovost... Hlavním padouchem je starosta (takovej buržoust, jak za komunistické propagandy). Vrcholem akce záchranářů v uniformě je záchrana kočičky, roznášení kartiček přátelství apod. Abych jenom nekritizoval - potěší pár zajímavých nápadů. Celkový koncept také není špatný, ale to otřesné provedení!... Co dodat? Tlapková, tlapková... jsi přítel můj... a taky kámoš můj...(15.5.2018)

Stejní zpěváci dabované znělky. Skoro stejná banda dabérů. Svižné, milé, neobsahuje hnus v podobě hlasu matky Normana jako Požárník Sam. Není tam zlý protivník jak ó v Tryskounech. Se zpožděním super záležitost pro potřeby krátkodobé pacifikace naší Wild Bunch.(29.3.2019)

mám dvě děti, tohle je půlhodina spánku k dobru..uvažujte o celovečeráku. jinak souhlas s fantom13, úchylové.(6.12.2015)

Netradiční integrovaný záchranný systém v přímořském městečku Adventure Bay vede desetiletý chlapec Ryder. Jeho Tlapkami, tedy členy štěněcího záchranářského týmu jsou německý ovčák Chase jako policista (později i zvěd), dalmatin Marshall jako hasič (později i zdravotnický záchranář), labrador Zuma jako vodní záchranář, jedinou fenkou v týmu je zpočátku cockapoo (designový kříženec kokršpaněla a pudla) Skye jako letecký záchranář. Tým doplňují anglický buldok Rubble, který zajišťuje stavební a těžkou transportní činnost, a voříšek Rocky, jenž je mechanik s recyklačním vozem plným náhradních dílů a dalších... věcí. Později se přidává i fenka husky jménem Everest, která slouží jako záchranář horské služby, ale nesídlí s ostatními na Centrále (výjezdová základna Tlapek). V současnosti zdaleka nejoblíbenější seriál našich ratolestí, takže přivřu obě oči (což se mi ostatně u těchto seriálů stává) a dám plný počet.(21.4.2018)

Z pozice dětí to je za 5*. Já hodnotím 3* s ohledem na fakt, že u toho vydržím sedět a dívat se s dětmi, aniž bych se snažil myslet na něco jiného.(3.1.2018)

• Horác

Ale děti to chtěj...:((12.10.2018)

Co na tom že seriál je trapný jak ženskej golf, nemá hezkou animaci, nebo kdoví jaký příběh. Moje rok a půl stará dcera ho miluje. A pro mě to znamená, že si můžu dát chvilku odpočinku. Za moji malou dávám 4.(8.4.2019)

Můj tříletý syn to miluje - a o nic jiného nejde. Hodnotit to z pozice dospělého mi přijde drobně úchylné.(28.12.2017)

..mladej říká za 4*(17.2.2018)

Dítě u toho sedí jako zažrané, půlhodina k dobru. Já jsem spokojen.(29.3.2018)

Takoví Power Rangers v chlupatém kožichu, co morfují cestou na centrálu. Narozdíl od těch barevných panáků nebojují s mimozemšťany, ale plní rozličné úkoly všedního i méně všedního dne a přitom se děti leccos naučí. Odměna přichází po každém výkonu, chybí "reprezentant zla", což se mi jako rodiči líbí. Dvacet minut volna, za mě dobrá volba.(14.10.2018)

Děti tenhle seriál milují, už několikrát mě zachránil holou prdel. Jediná šance kdy je doma nebo na cestách ticho je když tento seriál běží.(27.3.2019)

• ostravak30

Seriál je určený především nejmenším dětem. Na jedné straně je smutné, že mou dceru - novou generaci 21. století, nezaujal krteček, ale naopak tento seriál, protože haf, haf prostě vítězí nad vším. Samozřejmě, že dospělým se těžko bude líbit to, co dětem. Já ale musím říct, že i pro děti mnohdy vznikají celkem zajímavé a mnohdy i pro dospělé vtipné seriály. Tohle ale není ten případ. Děj není vtipný, ale opravdu přihlouplý a tvůrci se navíc nedrží své vlastní nastavené laťky. Jednou na sebe děj navazuje, podruhé ne. Našel jsem i pár nelogičností. A ta animace? Opravdu umělá neosobní tvorba. Směr, kterým se animace v tomto století vydává, se mi příliš nelíbí. Upřímně mě nezaujala ani hudba. Ale na druhou stranu je nutné říct, že těm nejmenším dětem by se to asi opravdu líbilo více než české večerníčky.(3.4.2019)

Děti to zbožňují. Za mě je to trochu přihlouplý, ale on to není seriál pro dospělý, ale pro tříleťáky a jim se to líbí.(22.6.2019)

<< předchozí 1 2