Tobyho Wonga hledají nájemní vrahové, které si objednal bohatý a silný hongkonský obchodník Lau. Toby totiž utekl z Hongkongu i s biomotorem, který má implantovaný místo srdce a má ho doručit do Los Angeles. Lau chce biomotor získat pro Čínu. Na útěku se Toby seznámí se spisovatelem Malikem Brodym v restauraci v San Franciscu, kde se chtěl ukrýt. Spolu odcházejí na nebezpečnou cestu do Los Angeles. (oficiální text distributora)

genetique

No, po mojich srdcovkách (Mutronics, Guyver: Dark Hero) natočil Wang ďalší fight-film s geniálnymi bojovými choreografiami. Skvelé fightové nápady, vycibené do detailov, potrhlý, mierny sci-fi, ničím neprekvapujúci scenár, k tomu nanervyidúca Brittany a pár celkom dobrých hlášok. Takže obraz si utvorte sami, mne sa to ako oddychovka páčilo. 75%. ()

JASON_X

Devadesátková akční komedie, tím je myslím řečeno vše podstatné. Děj a "humor" na mentální úrovni žáků základní školy, občas i školy zvláštní. A povinný, pozitivně diskriminovaný "vtipný" černoch, je osina v zadku věru převeliká. Ale Dacascos nohama i rukama válel dobře, i když ho samozřejmě režie nechala trochu zrychlit. Ale hlavně a především, když už se zdálo být nejhůř a já zvažoval, jestli tu retardovanou debilitu nemám stopnout a hodit do koše, se na plátně zjevila nebožka Brittany Murphy v roli tak pěkné a na tělo jí skvěle padnoucí, že mě film najednou začal skoro bavit. Bohužel dlouho nepobyla a dál už se nic zásadního nestalo. Jo vlastně jsem ještě zjistil, že se tímhle veledílem dost okatě inspirovali (a scénu s muzikou v autě a kýváním se do rytmu dokonce natvrdo obšlehli) tvůrci Rush Hour o rok později. Ovšem Chan s Tuckerem, a hlavně ten jejich scénář, jsou oproti tomuhle videobéčku úplně jiný, na hony vzdálený level. ()

Terva

Jeden z těch filmů, kde je druhá hlavní postava ukecaný černoch. Bolí z něho hlava a divák by byl možná rád, aby ho už konečně někdo zastřelil. CITÁT - Zmlkni ! ! .......... Bělocha tentokráte vystřídal klidný a umírněný číňan. Film plný akčních kung - fu scén a rachotem samopalů. DIALOG - TOBBY WONG ( Mark Dacascan ) : Říkala Apollo 14, viď. MALIK BRODY ( Kadeem Hardison ) : Řekl bych, že je to tam, co kouká ta velká raketa. Viděl jsi ten film, ne ?. TOBBY : Jsi vedle, to bylo Apollo 13. MALIK : Koukáš se moc na filmy.......... Finální souboj byl choreograficky velmi povedený, ale hudba byla hrozná. Apollo 14 dokonce i vystartuje. CITÁT - Proti černému muži nikdy nezvedej bič, ty hajzle !! ......... Srandovní akční snímek. Americký akční film o nepřemožitelném bojovníkovi, který má v hrudi mnohem víc než jen odvážné srdce.......... Scénář - Scott Phillips. ()

korbitch22

Naprosto zapomenutá ujetá béčková šílenost, která si bez pardonu půjčuje od Nebezpečné Rychlosti, Smrtonostné Zbraně, Mizerů a k tomu všemu je doladěná typickou Kung-fu řezničinou ala John Woo.Ano zní to šíleně a přesto to funguje dokonale.Co na tom že scénář je debilní jak ranní stávání do práce a Dacascos umí hrát jako já zpívat, když je to prostě akční a choreografická lahoda, která má neskutečně svěží nápady, boje jsou maximálně kruté, zvrhlé a dokonale ujeté.V noc na barandově mě to překvapilo jako svině a já si po dlouhý době opravdu užil ultimátní starej akčňák, o kterým sem ani netušil že existuje.Scéna s motorovou pilou mě smíchem rozmrdává ještě teď.70%. ()

Shit

Jízda to teda úplně neni, ale když už se Dacascos dostane k akci, tak se na to dá koukat moc pěkně a musí se nechat, že akce je tu opravdu hodně a i choreografie slušná, i když až moc nereálně přehnaná, ovšem zábavná. Ale příště by to chtělo trošku miň trapnejch hlášek, pokusů o ně tu bylo asi stovka, ale dobrý z toho byly asi tak 2 ()