poster

Vánoční výlet (TV film)

 • USA

  Holiday Road Trip

 • Slovensko

  Vianočný výlet

Komedie / Romantický

USA, 2013, 88 min

Režie:

Fred Olen Ray

Kamera:

Theo Angell

Producenti:

Peter Sullivan

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Alexa Roland

Kostýmy:

Kim Chapman
(další profese)
 • freddy
  ***

  On je floutek, který se v práci nepředře a ani nemusí, protože je synem šéfa. Ona je ambiciózní a pracovitá, ale právě se s ní rozešel přítel, který se necítil být zralý na manželství. Tyhle dva kolegy nic kromě práce nespojuje, ale jsou to právě oni dva, kdo vyrážejí spolu s psím maskotem společnosti na turné po Spojených státech. On byl vybrán svým otcem, který chtěl dokázat svému kolegovi, že jeho syn dokáže převzít zodpovědnost. Ona se jen potřebovala dostat na Vánoce domů k rodičům a tohle je nejpohodlnější a bezplatný způsob dopravy. Jak to asi dopadne naznačuje už jen to, že se jedná o romantickou komedii. Film je takovou lehce netypickou vánoční road movie, která nenudí, ale z mého pohledu není ani nikterak výrazně zapamatovatelná. Dva lidi se na cestě poznávají, aby se do sebe nakonec zamilovali, to vše v kulisách vánoční atmosféry a jednoho nadprůměrně inteligentního pejska. Jako televizní romance v předvánočním období to může zaujmout a člověk se u toho ani nemusí nudit, ale jinak se nejedná o nic víc než průměrnou podívanou, která zřejmě v tom velkém množství vánočních filmů nezůstane v paměti déle než pár týdnů. Proto uděluji průměrné tři hvězdičky.(5.1.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Cítím se zneužitej.." - "Taky jste byl !!" ;)(13.12.2015)

 • Supremit
  odpad!

  Niekedy aj Vianoce môžu byť trápenie. Obzvlášť, keď siahnete po diele, ktoré sa kvalitatívne stráca niekde v „diaľave”. „Hrôzyplný“ dej tejto romantickej drámy pohltí príjemnú atmosféru a transfiguruje ju na des a žiaľ. Clivosť za radosťou, panujúcou pred okamžikom voľby výberu tejto „ohyzdnej“ projekcie. Avšak každý máme na výber a je už len na vás, akým smerom sa vydáte. Budete nasledovať strastiplnú cestu tŕnistým úskalím alebo sa váš krok bude uberať smerom opačným? Rozhodnite sa správne!(6.12.2018)

 • Wacoslav1
  *

  Uff! Wynorski ještě víc zlevnil (i když se zdálo, že víc to nejde) ale aspoň se pořád drží toho svého. Zatím co můj druhý oblíbený trashák padnul do trapných rodiných komedií. Škoda 1* jenom z respektu k Fredovi.10%(30.9.2015)

 • geklon
  odpad!

  Bohupustá škvára a to tento hnůj pojednává o svátcích narození Krista. Čekal jsem, že se na samej závěr země roztrhne a vystoupí Satan a všechny je ošuká svým mnoha ocasým údem hněvu.... nestalo se, tak snad v pokračování.(29.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace