poster

Champs

Dokumentární / Sportovní

USA, 2015, 85 min

Režie:

Bert Marcus

Scénář:

Bert Marcus

Kamera:

John Tipton

Hudba:

Tom Caffey

Scénografie:

Cindy Chao, Michele Yu

Kostýmy:

Romy Itzigsohn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • kaylin
    ****

    I když bych v životě neboxoval - i když člověk tohle má říct až na smrtelné posteli - tak mě stejně box nějakým způsobem přitahuje. Má v sobě silné příběhy, což ve filmech vidíme snad neustále. I když je tohle příběh hlavně Tysona a Holyfielda, vůbec to nevadí, protože ti dva mají rozhodně o čem mluvit. Navíc to má alespoň snahu ukázat, že lze něco dokázat. Nejenom teda to, že budete vydělávat prachy, které rozfofrujete ani nevíte kam.(30.3.2015)

  • S.Quentin QUALE
    ***

    Dokument, který se točí víceméně striktně kolem Mikea Tysona a Evandera Holyfielda, což je docela škoda, protože jsem čekal o dost komplexnější pojetí tématu. Celé se to omezuje na (afro)Američany, takže například Lennox Lewis je zde jen v jednom záběru, navíc se zde tvůrci zaměřují na tvdrej černoškej chleba, tvrdej boxerskech chleba, což pro mě není zrovna zajímavej matroš. Ve výsledku nic moc, moc se mluví, málo se boxuje. 60%(20.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace