Fergie feat. Will. I. Am - Fergalicious (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2006, 3:46 min

Fatima Robinson

Fergie, Will. I. Am

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (6)

Docela solidní porce "samožeru", ale ve své době docela "orgaslicious". Vidět totiž Fergie, jak se natřásá v dekoracích, které jako by zde zanechal Burtonův štáb po dokončení "Karlík a továrna na čokoládu", je docela maso...ehm..čokoláda. Fergie si pochválí na sobě snad úplně všechno a dozvíme se, že ne nadarmo tráví hodiny v posilce na spinningu. Vystřídáním celé řady sexy outfitů si lze lehce vyvodit, co preferuje ve svém šatníku, a navíc dnes už má dávno svoji populární modní kolekci. Na své členy domovské kapely ani po odtrhnutí nezanevřela. Mezi tím vším sladce kýčovitým je k vidění populární Will I Am. Z dnešního pohledu tahle písnička nemá tu sílu jako tenkrát a samotná interpretka s blížícími se čtyřmi křížky na krku a s Duhamelem v zádech, už pánům takové libé pocity nenavodí. Přesto je nutno prohlásit, že Fegie je samice, v tomhle klipu určitě, a je na sladké. V podstatě se jedná o cukrkandlové hudební video. Diabetici si ho neužijí. Mé hodnocení: 60%(21.2.2014)

Holt trochu úlet no... :)(24.1.2015)

• ChArLeNe

Síce film Charlie&Chocolate factory sa mi páči, no tento klip mi od prvého pozretia naháňal hrôzu. Asi kvôli tomu hmyzímu beatu, a keď sa navyše ten beat spojí s nesympatickým, no každým v klipe.(11.12.2013)

• Marek1991

Brutálny farebný a dekoračný mix, z ktorého mi nie je zrovna príjemne a ani ten beat sa mi nikdy obzvlášť nepáčil, pieseň tiež nie je.(3.4.2014)

Pekné aranžmá ( hlavne Fergie ), ale predstavte si takýto videoklip v dnešnej dobe. Áno? Ja nie! Tvrdo povedané ,,ženy,, sú dnes na inej etáží a (ne)chcú sa ukazovať ( len tak pre niekoho ).(12.12.2018)