Reklama

Reklama

Mstitel bezpráví 2

  • USA Bad Ass 2: Bad Asses (více)
Trailer

Veteráni Frank a Bernie se dají znovu dohromady, aby dokázali, že i jako důchodci nemají problém vyčistit ulice Los Angeles od argentinského drogového kartelu... Frank Vega se od policistů dozvídá, že mladík, kterého ve své tělocvičně trénoval v boxu, Manny Parkes, byl zavražděn. Známý policista také Frankovi oznamuje, že Manny byl údajně drogovým dealerem, u mrtvoly byly totiž nalezeny jakési tablety. Frank na pohřbu slíbí matce Mannyho, Rosarii, že vrahy jejího syna najde. Frank začne ihned pátrat mezi svými svěřenci v tělocvičně, kdo o Mannyho dealerství věděl. Frank je úspěšný a mladík Tucson Franka dovede do drogové varny, odkud Manny drogu získával. Frank varnu zničí a drogové dealery na místě ztluče. Výrobu drog však organizuje argentinský diplomat Leandro Herrera. Ten na Franka obratem posílá své zabijáky. Ti by Franka na chodníku před tělocvičnou doslova utloukli, kdyby Frankovi nepřišel na pomoc Bernie Pope, stařičký majitel krámku ze sousedství. Bernie útočníky zbije hokejkou a s Frankem se domluví, že spolu Mannyho pomstí. Oba staříci začnou pátrat po šéfovi drogového kartelu a velmi brzy zjistí, že organizaci řídí jakýsi Adolfo, což je Leandrův syn. Adolfo, na kterého se jeho povedený otec kvůli Frankovi a Berniemu vzteká, nechá vyhodit do vzduchu Frankovu tělocvičnu a Bernieho krámek. Frank s Berniem vtrhnou do Adolfova domu a tady ve rvačce Frank vypíchne Adolfovi oko. Zatím Leandro nechává unést Rosarii, aby se Frankovi, který se s ní sblížil, pomstil. Oba muži se ihned vydávají ve stařičkém fordu ženu zachránit. To se sice podaří, ale Frank se ještě předtím musí ve rvačce utkat s Leandrem. To však pro něj není problém a darebák seznámení s Frankovými pěstmi nepřežije. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (84)

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Ucházející píčovinka. Místo jednoho přestárlého Dannyho se tam plížili rovnou dva důchodci. Jeden černej jak noc a druhý polo černý, jak zatmění Slunce. Od prvního dílu jsem zaregistroval značný pokrok. Na tohle pokračování se již koukat dalo. Není to nic extra, ale po nějaké té desítce dvanáctek piv a půl tuctu rumů se to dá přežít. Příběh je hrozně debilní, ale k mému úžasu se celý udál hrozně rychle a zásadně mi nevadil. Nezasmál jsem se ani jednou, ale musím uznat, že na Treja hrajícího si s panenkami barbie je zajímavý pohled. Film má potenciál oslovit pouze jako takové nostalgické zavzpomínátko na dva téměř mrtvé herce. Prakticky nic jsem nečekal a ničeho se mi i dostavilo. Vidím to na maximálně dvě nepěkné hvězdičky. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Pořádná nálož béčkový zábavy a ještě o něco větší prča než jednička. Nevím jestli je to tím, že si Trejo ještě přibral na pomoc Glovera, ale každopádně se navzájem skvěle doplňují a jak píše stuntmanMIKE tohle je přesně ten typ filmu, kde se člověk, tak skvěle pobaví, že odpustí i nějaký ty viditelný chyby. Například to, že film je děsně předvídatelnej v každý scéně jsem tušil co bude následovat zhruba tak za 5 minut v tý další, ale čert to vem. Tady vezmu zavděk tím, že ti dva dědci jsou prostě cool jejich průpovídky jsou prostě super a úplně nejvíc mě dostávali ty hadry co měli na sobě. Jak ať už vlezli kamkoliv, tak tam svým zjevem a oblečením působili jak pěst na oko. Jinak žádná extra bombastická akce se tu nenajde, ale to nevadí tohle dílko je stejně především o nostalgii a o hláškách. Ústřední dvojici pak skvěle doplňuje Divoff jako opravdu stylovej záporák. Jenom škoda, že má v celým filmu asi jenom 15 minut. Každopádně tak jako tak parádní bezmozková zábava a konečně zase pořádnej film z Trejem od Machete zabíjí.70% ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Všetko prebehlo OK. Potom prišiel ten druhý dedko.“ Rovnaká nudná blbosť, ako jednotka, ale táto nemá Rona Perlmana. Zato má smutne starého Dannyho Glovera (v teplákoch), ktorý sa už zjavne nechytá. Jeho buddy spojenie s magorom Dannym Trejom je rovnako WTF, ako celý film. O dvojke platí to, čo platilo o jednotke: pravdepodobne (opakujem: pravdepodobne) to malo byť neskutočne zábavné, ale v praxi je to len nudné a nevtipné (uškrnul som sa maximálne pri scéne „dobrý deň, hygiena“). Jonathan Lipnicki, chlapček z Myšiaka Stuarta Gordona, sa mihne ako vysokoškolák, ktorému starý, škaredý Mexičan otrepe pipika o zapnutý ventilátor. Bravo, Jonathan. Proste bravo. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Dva Dannyové, hispánský Chuck Norris Trejo a černošský mistr v sezení na zaminovaném hajzlu Glover, roztáčí soukolí osudu losangelského podsvětí tím, že rozdávají pěsti v tandemu, jaký filmový svět ještě neviděl. Ačkoliv se jedná o druhý díl, a o těch víme, že bývají slabšími, je tento mnohem dynamičtější, zajímavější a určitě lépe natočený. Zdá se, že Craig Moss ztratil chuť na amaťáky a zkusil konečně opravdový film. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

První díl se ještě dal nazvat zábavnou koninou, odkazující na Troma filmy 80. let. Dvojka už se snaží o příběh (standard o oblíbeném dědovy, který se vydává na cestu pomsty ve stylu "Přání smrti") a možná i nějaké to herectví, ale propadá ve všem, co v jiných žánrově podobných snímcích (tentokrát se jedná o akční buddy movie, hlavně díky Gloverově přítomnosti). Chemie a špičkování mezi Trejem a Gloverem, absolutně nefunguje a většinu replik si asi sami vymýšleli a akční scény jsou jedny z nejhorších a nejnevýraznějších, které jsem za posledních několik let viděl. O scénáři raději nemluvit. Zábavu opravdu hledejte jinde. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama