Noční šichta

The Night Crew

Akční / Thriller

USA, 2015, 89 min

• beso74

Teoretický by mal mať tento film všetko, čo sa mi na akčnom béčku páči, solídne obsadenie plné chlapov tak drsných, že i brúsny papier bledne závisťou( Danny Trejo, Jason Mewes, Don Swayze, Luke Goss, Bokeem Woodbine), také množstvo streľby, že by prázdne nábojnice v zberných surovinách zadotovali partii priemerne zdatných vychodniarov pekne odviazaný víkend s množstvom zabudnutých zážitkov a prekvapujúco svižná hudba. Avšak je tu malý háčik, príbeh nie nepodobný tomu od majstra Carpentera s názvom Vampires sledujúci komplikujúcu sa akciu jednej skupinky nájomných lovcov sa totiž často utápa v rovnako pôsobiacich výmenách olova (snaha o niekoľko sekundový záber ala fisrt person shooter sa totálne minula účinku), kde sú príslušníci mexického kartelu vykreslení ako maximálni babráci 1. stupňa majúci problém trafiť stodolu zatiaľ čo Wade (Luke Goss) a jeho chlapci sú schopní eliminovať protivníka priam v šprinte škrabkajúc sa jednou rukou na guliach a s druhou sa šprtať v nose. Navyše, film plný digitálnej krvi pôsobí ako PC hra. Hráč (pardon, herec) aj po niekoľkých priestreloch funguje veselo ďalej, až mu konečne niekto vezme aj to povestné posledné HP. Na druhej strane, Wade je dostatočne atraktívny, aby utiahol film, rovnako ako aj tajomná Mae (Chasty Ballesteros),tempo je svižné a akcie požehnane. MOŽNO SPOILER: Škoda, že je film pred očakávaným finále seknutý a finále presunuté (možno) do druhej časti...(15.2.2016)

• Lacike

Tak som sa zase nechal oblafnut celkom nadupanym trailerom. Cakal som priamociary funkcny pribeh a mnozstvo skvelych prestreliek v hnusnych lokaciach. Dostal som imbecilny pribeh s neznesitelnymi dialogami a mizernymi prestrelkami v hnusnych lokaciach. Mozno niekoho potesi aspon par znamych xichtov v obsadeni ale nikto z nich nic extra nepredvedie. Najviac mi je luto Luke Gossa, ktory ma stale formu a charizmu na to, aby tocil slusne videobecka namiesto takehoto totalneho odpadu. Film je v kazdom ohlade stratou casu.(30.9.2015)

• SeBig

To jsem se zas spálil. Luke Gondik a jeho parta unesou stripterku a jsou pod tlakem útoku armady šavlozubiho Deny Treja. Prvni hodina ticho po pěšině, pak se najednou střílí o sto šest nekonečno naboju a na konci naprostej nesmysl a shit. Čekal jsem neco s upirama a dostal dva upirsky zuby v titulkach. Děkuju(21.7.2018)

Fajn akční, fajn brutální průměrný film, kde se mihne pár známých tváří jako Trejo, Mewes a Goss. Je to docela správně ujeté, nehraje si to na nic víc a v tomhle směru se mi to docela líbilo. Není to až tak nápadité, je to místy prvoplánové, ale v tohle jsem tak nějak doufal a v rámci možností jsem to i dostal.(8.10.2015)

• Wacoslav1

Luke Goss to má blbý rozhodně má na to, aby hrál v něčem lepším než je tohle. Má image přirozenýho drsňáka, má charizma i herecký schopnosti, ale asi už mu holt nikdo nic lepšího nenabídne. Tohle je bohužel jenom další standartní laciná vybíjená vyplněná stereotypní akcí kdy po sobě dvě formace střílí (digitálně jak jinak) jak o život, přičemž nikdo netrefí ani vrata od stodoly. Jistá snaha by tu byla, ale ten příšernej amatérizmus to zabíjí. 1* nakonec za tu wtf pointu která mě upřímně pobavila jinak vidět netřeba.15%(1.10.2015)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)