Voodoo Possession

Aiden Chase sa vydáva na Haiti, kde prednedávnom zmizol jeho brat Cody, pracujúci tu ako lekár. Stopy vedú do ústavu pre duševne chorých, do dedinky neďaleko hlavného mesta Port-au-Prince, odkiaľ mladý doktor bez stopy zmizol. Po príchode do polorozpadnutého liečebného zariadenia zisťuje, že miesto je ovládané krvilačným voodoo duchom, v ktorého moci sa nachádza aj Cody. Aidenovi neostáva nič iné, len s pomocou voodoo kňaza opustiť našu realitu, vydať sa do sveta duchov a vyslobodiť odtiaľ bratovu dušu. Ak zlyhá, ostanú tam ich duše uväznené naveky. (beso74)

Nivenx

Téma voodoo není špatné a neustále čekám kdy konečně to nějaký talent zpracuje a natočí tak, aby to bylo brutální, odporné a krvavé. Ještě jsem se nedočkal a tento počin to nezměnil. Velice slabé a po dobu 60 minut naprostá nuda! ()

Marceloo

Mladý chlap sa vydáva na Haiti nájsť svojho brata, ktorý sa tam stratil. Keď prídu do nemocnice pre mentálne chorých zistia, že pacienti niečo vedia. Niekto im doručí zásielku s experimentmi, ktoré robil doktor predtým, ako zmizol. Tie im pomôžu zistiť, že dôvodom zmiznutia doktora je tajomné umenie Voodoo. Rozhodnú sa podstúpiť seansu, počas ktorej chcú doktora zachrániť a vrátiť späť do sveta živých. - Voodoo pre mňa od detstva predstavovalo umenie, pri ktorom sa prepicháva malá bábika Lenže toto bol ďalší film na štýl Insidious, v ktorom sa ludia túlajú po svete duchov, vo svojich myšlienkach a spomienkach. Nieže by mi táto téma vadila, ale v poslednej dobe už vyšlo tolko filmov s touto tématikou, že Voodoo Possession nemá žiadnu šancu presadiť sa medzi nimi. Duchovia nedokážu nahnať žiadny strach, príbeh je nezáživný a postavy nesympatické. + Danny Trejo + herečka z Gnome Alone ()

George Stobbart

Voodoo horory ma veľmi nebavia, ale toto by ma nebavilo, ani keby išlo o akúkoľvek inú tému. Lacná, nezvládnutá kravina o partii debilov, ktorí sa motajú po špinavej nemocnici a pozerajú si srandovné záznamy s Dannym Trejom. A v závere sa na moment objaví niečo, kvôli čomu som nedal odpad, no aj tak ide v podstate len o stratu času. ()

kaylin odpad!

„Voodoo Possession“ je ukázkou naprosto nezvládnutého scénáře, který byl ještě ke všemu špatně natočen. To, jak je vyprávěn příběh, který by měl být překvapivý, napínavý, to je neskutečně odfláknuté. Není tady jediná scéna, která by mohla člověka vyděsit. Špatný střih, špatné vedení kamery, tady prostě není nic, proč by stálo za to se na snímek „Voodoo Possession“ podívat. ()

borec999

Najlepšie na filme sú pekne vyzerajúce plagáty. Inak je to ťažko amatérsky horor, bez atmosféry, bez napätia, bez prekvapení. Trejo úplne zbytočný, podobne ako celý film. 10% ()

mosnak odpad!

Další laciná sračka s Dankem Trejem :-) Partička kreténů a srandovní zdokumentování na téma Voodoo - 1% za Danka! ()

beso74

Nudný, z drvivej väčšiny konverzačný horor, ktorý viním za svoje ohryzané nechty na oboch rukách a jednej nohe. Dočkať sa tu akcie je oveľa bolestivejší proces ako čakať na jednej lavičke na istého pána Godota či porodiť šestorčatá prirodzenou cestou. Film sa síce snaží byť čo najviac aktuálny, spája nedávnu humanitárnu katastrofu na Haiti so starým známym voodoo a psychologickú sondu Dostojovského ladenia pojednávajúcu o vine a treste do niečoho, čo by sa dalo nazvať ako existenciálny horor. Výsledkom je však nuda, ktorú neprekryje ani asi 7 minútová prítomnosť Dannyho Treja v prvej tretine filmu. Jediná hviezdička je za nápaditosť tvorcov ako ušetriť na kulisách.Takmer všetko totiž obalili do igelitu a tak je úplne jedne, kde sa scéna odohráva, stačí premiestniť jeden igelit a je úplne nová scéna... ()