Osemnásťročnej Diane hrozí, že ju vyhodia zo strednej školy, pretože sa pobila. Mama jej zomrela, otca má surovca. Keď navštívi svojho brata v Brooklyne, kde boxuje, rozhodne sa, že aj ona sa dá na box. Tréner Hector sa rozhodne, že bude cvičiť aj ju. Diana má totiž talent... (oficiální text distributora)

corpsy

Moja obľúbenkyňa to tu poriadne válí. Ešte to nieje tá sexy drsňačka ako ju poznáme dnes, ale jej herecký výkon je obdivuhodný a práve ona to celé ťahá dopredu. ()

Martin741

asi najhlupejsi film o boxe co som videl, sivy sedivy nevyrazny priemer, doteraz neznamy film a tak to aj dlhodobo dufam ostane . 9 % ()

Juto

Osviežujúce a prekvapujúce, aké by mali byť nezávislé filmy. Je to úžasný malý vrchol boxerského filmu. 7/10 ()

Pavlínka9

O tom, jak "žena" dostala příležitost boxovat i společně s muži...Rodriguez mi do té role skvěle pasuje, boxování - výborné téma, ale celkem je to takové o ničem...Nemastné, neslané a pro mě celkem průměr. Chápu, že pro holku, která je na střední škole - je těžké okolí říci, co ve svém volném čase dělá a žeje to pro ni hlavní náplní dne...Taky jsem si tím prošla.Hodně podobným. ()

jondoe

Michelle Rodriguez vo filme ako pre nu usity hra a boxuje na 100%. Nie je to ziadne extra dielo ,len tak mala ,velka drama o snahe nieco dokazat. ()

klokyn

Mne je tá Rodriguezová strašne nesympatická.... Ale inak film v neskorých nočných hodinách, keď v telke nič iné nedávajú, celkom ujde. ()

Patriot.X

Míša Rodriguezová se tady tváří po čertech drsně a má ramena přes celý záda. No a to je asi všechno, co mě na tom filmu zaujalo.. ()