Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Divadelné ceny Tony našinskému divákovi príliš nehovoria. Práve divadelné herectvo je to skutočné herectvo a preto som rád, že som tu videl kopu tvárí známych aj z filmových plátien a televíznych obrazoviek. Celý galavečer sa niesol v znamení skvelých hudobných a tanečných čísel, kde by som chcel spomenúť najmä úctivú hromadnú poctu In Memoriam vybraným hercom, znamenité. V rovnakej miere sme však boli svedkami množstva užvanených a srdcervúcich ďakovačiek, ktoré boli niekedy až zbytočne naťahované. Suma sumárum, bol to fajn večer, víťaza mal však len jedného. Tým bol skvelý Neil Patrick Harris, ktorého moderovanie a najmä hudobné čísla boli fenomenálne, najmä teda to prvé, úvodné. Ten chlap je božský, štvrtá hviezda je len vďaka nemu!(3.12.2013)

Naprosto boží Neil Patrick Harris a všechny ostatní celebrity..Jsem unešená!! Bestovní podívaná!!(27.4.2014)

Další ročník předávání divadelních cen Tony, moderované již téměř legendou Tony Awards Neilem Patrickem Harrisem, jehož úvodní představení právem postavilo celou Radio City Music Hall na nohy. Během zbytku předávání se pak objevovali na scéně ukázky z aktuálních muzikálu, které neamerický divák sice nezná, ale jsou příjemným prostřídáním řečníku a vlastního předávání.(25.12.2013)