poster

Sportovec roku 2013 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 85 min

Režie:

Roman Petrenko

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • kingik
  *

  Rádoby show "Sportovec roku" byla ze středověku. Od počátku bylo vidět, jak se šetřilo. Výběr hudebních účinkujících se omezil na dva: Klus a Debbi. Kdo je nemusí, musel si užívat, protože někdejší Zlatý slavík vystoupil hned třikrát! Moderátorská dvojice se dávno měla obměnit. Každý rok vidět Výbornou s Pokorným je opravdu odstrašující zážitek, zvláště když oba dva jsou navíc tak nesympatičtí a mimořádně nudní. Jejich statický až sterilní projev show opravdu nerozhýbal. Scéna už nemohla být lacinější. Kdyby bylo k vidění něco efektního nebo zajímavého, ale jakýsi tanec blíže neidentifikovatelného tanečního souboru spíše podtrhl nezáživnost celého večera. Upjaté podání nebavilo ani publikum v sále. Jedním jediným nápadem bylo před každým vyhlášením pustit ukázku z nějakého českého filmu, která se nějakým způsobem vztahovala k sportovní disciplíně, kterou vyhlášený sportovec reprezentuje. Spousta vyhlášených sportovců se nedostavila a ani se jim nedivím, když pořadí zrovna nevyvolávalo nadšení, v podstatě ani nebylo o co stát. Vyhlášení nejlepších sportovců vždy na sklonku roku už má dlouholetou tradici, ale platí, že rok od roku je to stále stejná mizérie. Pokud se kompletně nevymění tvůrčí tým a nepřijdou nějaké nápady, je tahle anketa u diváků jasným propadákem a ztratí o ni v brzké době zájem. 20%(19.12.2013)

 • triatlet
  ***

  Mínusy: nudní moderátoři, absentující sportovci, nadhodnocený výkon Tomáše Berdycha. Plusy: vtipné televizní scénky, pohotová Dana Zátopková, příjemný hudební doprovod.(18.12.2013)

 • wafc
  *

  Lucie Odporná. Tomáš Flus. Viktorka Žyškoff.(19.12.2013)

 • lucascus
  *

  Jedna za skvělou paní Zátopkovou, jinak byl celý tento večer fraška - jaká škoda, když se jedná o uctění toho nejlepšího, co se za letošek ve sportu urodilo. Těch sportovců je mi opravdu líto, ani se nedivím, že pět z deseti vůbec nedorazilo.(18.12.2013)

 • Zemi11
  odpad!

  Ne! Dokud se z takových akcí, kde je záhodno ocenit reprezentaci naší země, budou dělat čundrkántryšou, tak budu vesele zvracet, zvracet a zvracet! Kam spěje tato země kokotů? Děsím se představy, že udělování státních vyznamenání bude za pár let uvádět Jan Kraus a já trapnotou a hanbou zhynu!(20.12.2013)

 • lubospoti
  **

  Zdá se mi, že tato anketa (respektive její vyhlášení) je rok od roku horší a horší. Určitě by prospěla výměna moderátorů, humor u nich nehrozí ani náhodou. A jejich sportovní znalosti se mi zdají lehce povrchní (což by možná nevadilo, kdyby to dokázali vyvážit třeba tím humorem).(21.12.2013)

 • tepi91
  *

  Že já se na to vždycky dívám. Už tradičně neuvěřitelně trapní moderátoři (které začínám podezřívat z toho, že vůbec nikdy žádný sport neviděli) a vůbec celý scenář tohoto "galavečeru" nezachrání ani scénky z českých filmů. A narozdíl od tohoto vyhlášení mají sportovci u mě plné hodnocení. Jo a abych nezapoměl ta 1 * je za Tomáše Kluse.(19.12.2013)