The Smashing Pumpkins - Oceania (koncert)

Smashing Pumpkins Oceania Live in NYC

Hudební / Dokumentární

USA, 2013, 124 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (4)

Smešingy můžu kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv, ovšem nikoliv s kymkoliv, když už mám říct všechno. Smešingy mám rád už od tý doby, co sem je prvně slyšel, a jinak tomu neni a nebude. Láska až za grejv se tomu říká. Neni nad to, slyšet zvuk elektrický kytary živě z koncertu. Na druhý straně nerad chodim na živý koncerty. Zvláštní paradox. Na smešingy bych se ale přemoch.(3.2.2015)

Smashing Pumpkins mě vždy nechávali chladným. Ano, jejich alba jsou kvalitní, zajímavá a originální, ale přesto jsem partě Billyho Corgana nepropadl a s jejich show jsem na tom stejně. Oceania je výborná deska, její koncertní doprovod je ale rutinní záležitost, která nevyčnívá.(8.2.2015)

V titulcích pořadu uvedeno: český název The Smashing Pumpkins - Live in NYC; režie Milton Lage.(4.4.2015)

No tak nám Billy trochu přibral, obměnil kapelu a.....bylo tam několik super momentů, ale jinak můžu jen vzpomínat.(11.2.2015)