Desperately Seeking Santa (TV film)

Sexi Santa

Komedie / Romantický

Kanada, 2011, 90 min

Už 3. rok fičím na vianoce na tento film. Je taký jednoduchý,romantický, vianočný.. stvorený pre mna. Herci tiež simpatický. Merry Christmass! :D(24.12.2016)

• Themyth

Takmer odpad. Vzdávam sa komentáru. Priznám sa, nechce sa mi vypisovať všetky nedostatky filmu. Je ich veľmi, veľmi veľa.(20.12.2015)

Co uděláte, pokud jste ředitelkou marketingu v obchodním domě, který krachuje a hrozí mu zrušení? Možností je zcela jistě několik, hlavní hrdinka hodlá kupříkladu využít toho, že se blíží Vánoce, a vyhlásí soutěž o nejvíce sexy Santu, což je něco jako SuperStar, akorát zde soutěží polonazí muži. Zvítězí sympatický mladý student medicíny jménem David, který se okamžitě stává středem zájmu a lidé (obzvláště ženy) stojí několikahodinové fronty, jen aby se s ním mohli vyfotit. Tenhle vánoční film přišel s velmi originální zápletkou, což jen chválím, protože není lehké v tom množství vánočních filmů, které už byly natočeny, vymyslet něco nového a inovativního. S touto částí děje jsem byl spokojen, a je jen škoda, že romantická zápletka filmu ho bohužel shodila někam do průměru, protože tam už vše bylo snadno předvídatelné a mnohokrát viděné. Nicméně film jako celek působí atraktivně, mile a tak nějak celkově příjemně vánočně, a o to zde šlo asi především. Ač film nabízí kus originality, přesto nemohu kvůli výše zmíněným výtkám hodnotit lépe než průměrnými třemi hvězdami, ale možná zapůsobí čas a za nějakou dobu nějakou tu hvězdičku přidám.(6.1.2014)

• magu

Toto som videl úplne náhodou keď to pozerala dcéra a chvalabohu som pri tom stihol robiť aj iné veci, pretože keby som mal tomu venovať čo i len sekundu seriózneho sledovania, tak by som z tej vianočnej presladenosti určite dostal cukrovku. Jedna hviezda za hlavnú predstaviteľku a prvýkrát v histórii pridávam komentár ako prvý.(22.12.2013)

Pěkná vánoční romantika na dlouhý zimní večery. A ten hlavní herec byl vážně sympaťák. 60%.(20.12.2014)

• Nick Zano