Důvodů, proč zdrbat tento snímek, by bylo hodně, postačí dva základní: tvůrci USA + žánr komedie. Přesto se jim podařilo vytvořit celkem zdařilé dílko, které vám rozhýbe bránici proti vaší vůli, předsevzetím a prostě všemu. Z veškerého obsazenstva bych vyzdvihla dokonalého Jasona Stathama, který by měl dostat příplatek za to, že celou dobu držel vážný ksicht přes ty perly, co mu šly z úst, a pak záporačku Rose Byrne, ta byla prostě... vow! Doma za 4*, v letním kině Turnov za 5* (možná jsem byla ještě rozesmátá z Kingsmana, kdo ví, ale přihodily se už větší záhady, než jest toto 100% hodnocení).(22.8.2015)

• InJo

Hodně slabá komedie, kterou od podprůměru dělí jen velmi dobře natočené (a občas dost brutální) akční scény a bezvadný pitomec Jasona Stathama (ani jednoho však ve filmu není více než půlhodiny!). Nevadí mi přehnané vulgarity a už vůbec ne drsný humor (i když jeho fekální odnož zrovna nevyhledávám), ale zdejší pokusy o něj na mě fungovaly pouze zřídkakdy. Chvílemi mi bylo za ty jindy skvělé a (i zde!) snaživé herce (Law, Byrne) skoro až stydno, že se nechali do něčeho takového uvrtat. Pokud chcete opravdu dobrou drsnou špiónskou akční komedii, dejte si raději znovu vynikajícího Kingsmana... 50 %(6.6.2015)

Rozpačitý dojem, pozitívne pocity však prevládajú. Najväčšie klady vidím v slušnom situačnom humore, ktorý k záveru pekne graduje a čo sa týka samotného obsahu, tak v schopnosti dlho udržať diváka v napätí, kedy sa dlho nevie čo sa z tohto špiónskeho príbehu vyvŕbi a ako sa to celé nakoniec rozmotá. Niektoré postavy ma bavili viac, iné menej, pričom väčšinou som sa pobavil keď sa na scéne zjavil J. Statham v podobe jeho nešikovnej postavy na spôsob Ružového partnera (škoda, že ho tam bolo tak málo) a samozrejme pár momentov sa vydarilo aj M. McCarthy. Kingsman sa mi však páčil omnoho viac. 70/100(26.9.2015)

Fúha, nebudem spoilerovať, ale ten penis, to som vážne nečakal, že niekedy v nejakej komédii uvidím. Ale uvidel som. A bola to sranda. Sranda boli i viaceré WTF scény, ktoré Paul Feig zručne zrežíroval. Také tie suché frky, kedy neviete, či sa máte smiať alebo len zúbožene prechádzať očami z obrazovky na strop a zo stropu na obrazovku. Anglický humor sa tomu myslím hovorí. Taký humor mi vonia, taký humor ma baví a Paul Feig ho VIE nakrúcať. Robí tak ale len cca raz za 30 minút, čo je škoda. Law alebo Statham ma nebavili, ale Melissa to v pohode dala, detto vtipy na pokračovanie (krysy).(15.11.2016)

• nascendi

Film, v ktorom je sa niekoľko svetlých chvíľok, prekladaných množstvom trápností a vulgarizmov, mojim usínaním, ktoré ma uchránilo od najhoršieho a film ktorý korumpoval dvoch slávnych hercov, tak takýto film odo mňa nemôže dostať viac, ako dve hviezdičky. Vôbec ma neznepokojuje množstvo štedrejších hodnotení, pretože každý má právo baviť sa na tom, čo vyhovuje jeho naturelu a zmyslu pre humor.(9.5.2016)

• - Vo filme si malú úlohu zahral i švédsky komik Björn Gustafsson. (IZFNP)

• - Ve filmu účinkuje i Andrij Mychajlovyč Danylko alias Věrka Serďučka s písní, se kterou v roce 2007 zvítězil na Eurovision - "Dancing Lasha Tumbai". (Fary)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna nepodarená scéna. (Makky)