Komedie s velkým K. Statham perlit - 75%. Hlášky: Jason Statham: "Uděláme to takhle, vlezu do toho ksichto stroje a udělaj mi novej ksicht, takže až vylezu nikdo mně nepozná." Allison Janney: "Stojí to ale padesát centu." Jason Statham: "To se platí?" Allison Janney: "Ne, protože prostě neexistuje." Jason Statham: "Ale existuje slyšel jsem, jak se o něm Chress a Wright bavili na hajzlu." Allison Janney: "Dělali si z vás legraci." Jason Statham: "Vy dva odporní píčusové!" - Melissa McCarthy: "To jsi mě musel vzít do takové putyky? Skrblíku." Jude Law: "McDonald’s už neměl volný stůl." - Jason Statham: "Jednou jsem na sobě použil defibrilátor a vytáhl jsem si skleněný střepy s oka. Skočil jsem z vejškový budovy a použil místo padáku baloňák. Zlomil sem si vobě hnáty a potom jsem musel předstírat, že jsem tanečník. Spolykal jsem a zase vytlačil tolik mikročipů, že by se z nich dal postavit počítač. Tahle ruka byla kompletně uříznutá a přidělána kurva touhle rukou." Melissa McCarthy: "To nevím jestli je možné... medicínsky." - Jason Statham: "Pizda znamená u nás v Anglii něco jiného." Agent Wright: "U nás to znamená kunda." - Melissa McCarthy: "Zabijou vás tady." Jason Statham: "Mně nezabije nic jsem imunní vůči 179 druhu jedů. Vím to protože jsem je spolykal všechny na ráz, když jsem pracoval v utajení v podzemní skupině polykačů jedů." - Jason Statham: "Když hrozil Baracku Obamovi atentát přesvědčivě jsem ho zastoupil před kongresem." Melissa McCarthy: "A nalíčenej to je nekorektní." :)(6.3.2017)

Nekorektná, odvážne sprostá a miestami aj originálna vtákovina, pričom ale treba zároveň dodať, že nieje určená pre náročné publikum, Melissa Mccarthy je rovnako otravná ako v každej inej roli a celé je to rovnako vtipné, ako aj nudné. Vtipné scény totiž razom striedajú hluché miesta, film má vyše dvoch hodín a nemám ten pocit, že tá prvoplánová zápletka potrebovala tak dlhú strednú časť na jej rozuzlenie. Neviem teda, či počas postprodukcie strihač načapal svoju manželku s režisérom, či majiteľom štúdia, ale tak odfláknutú robotu som ešte nevidel. Každopádne nadšenci stupídneho humoru budú krochkať blahom, pretože táto hollywoodska zlato-malinová mainstreamovka ponúka všetky tutovky, aké má kasová tuctovka mať. Hlasný humor, svoje miesto si nájdu fekálie, sexizmus, či rasizmus. Peter Feig to ale zabalil do pomerne klasa štýlu a tentokrát to nebol až taký prešľap ako to býva zvykom vo filmoch s podobným scenárom. Nemalou mierou k tomu prispeli aj Statham a Law, ktorí boli triumfom tohto filmu a mám pocit, že bez nich by po ňom ani pes neštekol. 65%.(20.10.2015)

Sprostá bachyně, coby agent bondovského střihu. Zní to blbě, ale je to fakt sranda, která je i dobře natočená. Bitky mají mají fakt dobrou choreografii a to se v nich pere Melissa McCarthy! Ve scéně s chlápkem, co si furt fotil svůj penis jsem se fakt gebil. Navíc je tam dost známých herců, kterým jednoznačně vládne Jason Statham v sebeparodické roli namachrovanýho agenta. Akorát by to chtělo tak o půl hoďky zkrátit.(15.11.2015)

Rozpočet $65miliónovTržby USA $110,825,712Tržby Celosvetovo $235,666,219Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,822,795Tržby za predaj DVD v USA $8,436,105║ obyčajná tuctová trapošina, neviem kto čo na tom videl, som to odpozeral bez toho aby ma čo i len jeden trápny frk pobavil, bez poriadnej iskry natočené, Paul Feig je riadne vyvarený, jedine kto mi tam nevadil bol Jude Law ostatný bleee, suchý otras /20%/(17.9.2015)

• Wacoslav1

Au tohle bolelo. Neměl jsem původně vůbec v plánu na tento spektákl vyrazit, ale jeden známý který je fanatickým fanouškem Stathama mě na to ukecal a to dokonce na předpremiéru! Budiž je za to proklet až na věky věků, protože jsem opět pouze nekonstruktivně zabil 2 hodiny života. Nevím co jsem si myslel... Říkal jsem si ok posledních 5 Stathamových sólovek byli veledíla od starých žumpařů, ale když si zkusí zahrát v něčem jiným, tak jako třeba sehrál výborně svůj part v Rychle a zběsile 7, tak to možná tak hrozný nebude. A kdo ví třeba ani ta zkurvená bečka sádla a odporná chrochtající prasnice a parodie na herečku Melissa Mc Carthy to nakonec nezkurví... No a ona to zkurvila a to přímo epicky!!! Já vím, že jsem asi zaujatý a taky porušuji CSFD pravidla ohledně hodnocení filmů a sice, že hodnocení by nemělo být ovlivněno nenávistí k některému z protagonistů, ale nejde to. Kdykoliv je ta trapka na scéně a snaží se bejt vtipná, tak film klesá do hlubokýho bahna. Škoda, protože Jason i když ho brutálně upozadili se snaží seč může, je vtipnej a táhne to jak se dá. Akce taky ušla i záporáci mě bavili, ale na víc než na slabý 2* to u mě tyto aspekty nevytáhnou.25%(30.5.2015)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporili viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Keď Susan Cooperová (Melissa McCarthy) vystúpi z Aldovho (Peter Serafinowicz) auta, jej kufor ostane v aute. V ďalšom bezprostrednom zábere sa však kufor ocitne mimo auta. (Laslo)

• - Nakoľko je Paul Feig veľkým fanúšikom Jasona Stathama, postavu Ricka Forda napísal presne naňho. (IZFNP)