Paul Feig a Melissa McCarthy skládají po DRSŇAČKÁCH reparát z akční komedie a úspěšně - společné fuckování se s Rose Byrne funguje výrazně líp než se Sandrou Bullock, Statham je boží, akční scény vychutnané (hlavně catfight v kuchyni) a i když se i tady vyskytne nějaká ta hlušina, je to celé mnohem vtipnější než minule.(24.6.2015)

Od Paula Feiga ani Melissy McCarthy bych to nečekal, ale tahle komedie až na občasné úlety opravdu JE vtipná. Navíc je tu pár opravdu povedených vedlejších postav, na čelním místě je představují Jason Statham a Peter Serafinowicz. A jak se v této parodii na bondovky (brosnanovky) vyřádili v mnoha vtipných detailech a narážkách, jsou zábavné i celé závěrečné titulky (bohužel viděno s dabingem, takže jen 70%).(5.6.2015)

Překvapivě dobré! Máte tu bondovskou akci, espionáž, evropské lokace, sexy agenty s britským přízvukem... a čtyřicetiletou, užvaněnou a obtloustlou špiónku. A funguje to výborně. Čekala jsem, že scénář sklouzne ke sprostým vtipům, ke kterým vizáž Mellisy McCarthy vybízí, ale tenhle film naopak to, jak vypadá, využívá ve svůj prospěch ("Vypadám jako něčí homofobní teta!"). Susan Cooper je vlastně ve filmu velmi ojedinělá postava - nehezká, ale inteligentní, schopná a s velmi ostrým jazykem. A přitom se stále chová velmi žensky, respektive často využívá typicky ženské zbraně (třeba to, že ji soupeři podceňují). Také dokazuje, že ženská hrdinka nemusí být za každou cenu proklatě atraktivní a špulit pusu a prsa, aby z ní byla zajímavá a cool postava. McCarthyová je skvělá, ale má kolem sebe famózní ansámbl herců: sexy potvoru Rose Byrne, bondovského lamače ženských srdcí Juda Law, italského milovníka Petera Serafinowicze a... megachlapáckého troubu Jasona Stathama, který si pro sebe krade každou scénu (kéž by ve filmu byl víc, Statham má úžasný komediální talent). Všichni mezi sebou mají skvělou chemii a natáčení si očividně užívali. Velký palec nahoru.(9.8.2015)

• Thomick

Pořád platí, že klející Rose Byrne = stěží odolatelná Rose Byrne, ale jinak dost nekoukatelná směska Eurotripu, nepasujícího Mirandina humoru, ještě hůř pasujícího písničkovýho soundtracku a sotva invenční špiónský "parodie". Melissa McCarthy se na škále mezi utterly useless a invincible pohybuje s elegancí sobě nevlastní.(28.8.2015)

Fúha, nebudem spoilerovať, ale ten penis, to som vážne nečakal, že niekedy v nejakej komédii uvidím. Ale uvidel som. A bola to sranda. Sranda boli i viaceré WTF scény, ktoré Paul Feig zručne zrežíroval. také tie suché frky, kedy neviete, či sa máte smiať alebo len zúbožene prechádzať očami z obrazovky na strop a zo stropu na obrazovku. Anglický humor sa tomu myslím hovorí. tak taký humor mi vonia, taký humor ma baví a Paul Feig ho VIE nakrúcať. robí tak ale len cca raz za 30 minút, čo je škoda. Law alebo Statham ma nebavili, ale Mellisa to v pohode dala, detto vtipy na pokračovanie (krysy).(15.11.2016)

• - Spoiler: v čase 2:00:30 můžete vidět, jak jednu z hlavních záporných postav Raynu (Rose Byrne) policisté zavírají do nové trojkové Škody Octavie a o pár chvil později je vidět auto ve verzi combi v barvách maďarské policie (rossi001)

• - Keď Susan Cooperová (Melissa McCarthy) vystúpi z Aldovho (Peter Serafinowicz) auta, jej kufor ostane v aute. V ďalšom bezprostrednom zábere sa však kufor ocitne mimo auta. (Laslo)

• - Spoiler: Pro střelbu na záporáka z vrtulníku do vrtulníku je použit československý samopal vz. 58. (slavja05)