Stát se hvězdou

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)

• venus

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele.(22.4.2006)

Mě osobně příjde nespravedlivé, jak všichni nadávají na herecký výkon Mariah Carey. Sice nebyl nejlepší, ale nebyl zdaleka tak nejhorší, jak se psalo. Děj filmu je jednoduchý, z mladé dívky se stane slavná zpěvačka. Ta na konci ztratí milence, ale nalezne matku. Chyba je však v režii. Jste v dětském internátě, během chvilky jste najednou o patnáct let jinde. A tak je to celý film, nečekané skoky nejsou opravdu nejlepší. Jediný, kdo by si měl sypat popel na hlavu je režisér Vondie Curtis-Hall a pár poblázněných kritiků, kteří Mariah nadávali a přitom zrovna nedávno zabodovala ve filmu Precious.(1.9.2010)

• FrankieSS

Jeden z nejotřesnějších filmů, jaké jsem viděl. Mariah Carey je myslím ještě 100x horší herečka než Madonna, která oproti ní předvádí herecké mistrovství. MC absolutně nezvládala zahrát nic a její tlusté tváře mě znechuvaly celou dobu. ... Největším problémem filmu ale není MC, hlavní problém snímku je v ultra špatném scénáři, který postrádá posloupnost, jsou to spis utrzky ze zivota jedné zpevacky, které divákovi ani nedávají smysl, protože mezi nimi není absolutně žádná spojitost. Jen nechápu, proč to filmoval Vondie Curtis Hall ... tedy ne že by to byl nejaký extra umelec, ale tohle si možná ani on nezasloužil :-) Je proste hnus ten film. Odpad veškerých odpadů ... !!!(2.9.2004)

• Radim

Mariah Carey má bezesporu skvělý hlas a v počátku své kariéry byla skvělá. Ztratila ale jednu věc - pokoru. A dle filmu i soudnost. Ona není béčkovou herečkou, ale minimálně tak efkovou. Veškerý její herecký rejstřík se omezuje na nadýmání silikonů, rádoby svůdné špulení rtíků a co nejladnější chůzi. Když se k tomu přidá plytký scénář...(14.5.2005)

• - Zlaté maliny 2001 - nejhorší herečka (M. Carey); nominace: nejhorší režie, nejhorší film, nejhorší filmový pár (M. Carey a její výstřih), nejhorší scénář, nejhorší herec ve vedlejší roli (M. Beesley). (Karlos80)

• - Zlaté maliny 2004 - nominace: nejhorší muzikál za 25 let existence Zlatých malin. (Karlos80)

• - Film se natáčel v Hamiltonu a v Torontu v Kanadě a v New Yorku v USA. (rafix)