Stát se hvězdou

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

• FrankieSS

Jeden z nejotřesnějších filmů, jaké jsem viděl. Mariah Carey je myslím ještě 100x horší herečka než Madonna, která oproti ní předvádí herecké mistrovství. MC absolutně nezvládala zahrát nic a její tlusté tváře mě znechuvaly celou dobu. ... Největším problémem filmu ale není MC, hlavní problém snímku je v ultra špatném scénáři, který postrádá posloupnost, jsou to spis utrzky ze zivota jedné zpevacky, které divákovi ani nedávají smysl, protože mezi nimi není absolutně žádná spojitost. Jen nechápu, proč to filmoval Vondie Curtis Hall ... tedy ne že by to byl nejaký extra umelec, ale tohle si možná ani on nezasloužil :-) Je proste hnus ten film. Odpad veškerých odpadů ... !!!(2.9.2004)

Nejlepší filmy většinou obsahují gradaci - na začátku se skvěle rozjedou a pak nezastavitelně tlačí další a čím dál skvělejší nápady a na konci zažíváme totální euforii. V tomto kousku jsem objevil jistou zvrácenou analogii - film je příšerný a trapný s každou scénou víc a víc a záleží na konkrétním divákovi, kde má onu hranici, za kterou už mu sledování způsobuje fyzické utrpení. Pokud není jako já tak trochu audiovizuálním masochistou a podobně absurdní podívanou si neumí užít po svém. Musel jsem se strašně smát, bylo mi za všechny zúčastněné trapně, ale nedokázal jsem se odtrhnout. Něco tak kouzelně debilního nemohlo vzniknout náhodou! Dovedu si představit, že tvůrci dostali od studia zakázku, co všechno mají na plátně předvést, aby nalákali do kin všechny dvanáctileté američanky, a rozhodli se své zákazníky ztrapnit se vší parádou a škodolibostí, kterou měli. V nějaké recenzi jsem kdysi četl verdikt: Projděte si zkouškou odvahy!! a pro tento "skvost" to platí jako ulité.(5.2.2007)

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)

• Radim

Mariah Carey má bezesporu skvělý hlas a v počátku své kariéry byla skvělá. Ztratila ale jednu věc - pokoru. A dle filmu i soudnost. Ona není béčkovou herečkou, ale minimálně tak efkovou. Veškerý její herecký rejstřík se omezuje na nadýmání silikonů, rádoby svůdné špulení rtíků a co nejladnější chůzi. Když se k tomu přidá plytký scénář...(14.5.2005)

• Dale

Bol som pripravený na najhoršie, takže po skončení filmu som bol celkom milo prekvapený. Nebola to až také tragické, ako tu poniektorí píšu. Je pravda, že scenár bol dosť slabý a o nejakých hereckých výkonoch ťažko hovoriť, ale tento film je predovšetkým o speve, a to je to, čo vie Mariah naozaj perfektne. A keďže nudných alebo trápnych momentov som veľa nepostrehol, nemôžem ísť s hodnotením nižšie. Proste taká príjemná oddychovka s príjemnou Mariah a ešte príjemnejším jej spevom.(15.5.2005)

• - Zlaté maliny 2004 - nominace: nejhorší muzikál za 25 let existence Zlatých malin. (Karlos80)

• - Snímek se umístil na 26. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

• - Film se natáčel v Hamiltonu a v Torontu v Kanadě a v New Yorku v USA. (rafix)