Billie vyrůstala v sirotčinci, protože ji v dětství opustila matka. Na prahu dospělosti objeví její talent charismatický DJ se špatnou pověstí Julian Dice, který se stane nejen jejím profesionálním partnerem, ale záhy také milencem. Spolu s ním se Billie vydává na trnitou cestu mířící z neznáma až k hvězdným výšinám, která není lemována jen úspěchy. (oficiální text distributora)

venus odpad!

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele. ()

Dale

Bol som pripravený na najhoršie, takže po skončení filmu som bol celkom milo prekvapený. Nebola to až také tragické, ako tu poniektorí píšu. Je pravda, že scenár bol dosť slabý a o nejakých hereckých výkonoch ťažko hovoriť, ale tento film je predovšetkým o speve, a to je to, čo vie Mariah naozaj perfektne. A keďže nudných alebo trápnych momentov som veľa nepostrehol, nemôžem ísť s hodnotením nižšie. Proste taká príjemná oddychovka s príjemnou Mariah a ešte príjemnejším jej spevom. ()

solskjaer odpad!

Ač nemám Mariah Carey vůbec rád musím reagovat na recenzi napsanou Cival(em) -Mariah Carey ač mi to nejde přes pysky je vynikající zpěvačka.Neznám žádnou jinou, která by dokázala vyzpívat oktávy jako ona. BOhužel neumí zacházet se svým potenciálem a zpívá otřesné písničky a jako herečka je absolutní béčková nula.No a o filmu co říct, je to hrůza hrůzoucí. Viděl jsem pouze první polovinu víc to opravdu nešlo vydržet, ale i ta polovina mě stačila na to abych film poslal tam kam patří - na skládku! ()

POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože! ()

Radim odpad!

Mariah Carey má bezesporu skvělý hlas a v počátku své kariéry byla skvělá. Ztratila ale jednu věc - pokoru. A dle filmu i soudnost. Ona není béčkovou herečkou, ale minimálně tak efkovou. Veškerý její herecký rejstřík se omezuje na nadýmání silikonů, rádoby svůdné špulení rtíků a co nejladnější chůzi. Když se k tomu přidá plytký scénář... ()

• Mariah Carey v jednom rozhovore uviedla, že ľutuje účinkovanie v tomto filme. (dwdb)
  • Zlaté maliny 2001 - nejhorší herečka (M. Carey); nominace: nejhorší režie, nejhorší film, nejhorší filmový pár (M. Carey a její výstřih), nejhorší scénář, nejhorší herec ve vedlejší roli (M. Beesley). (Karlos80)
  • Film se natáčel v Hamiltonu a v Torontu v Kanadě a v New Yorku v USA. (rafix)