• Kanada

• Austrálie

Akční / Romantický / Drama

Indie, 2014, 129 min

Zajímavý motiv vražd z frustrace se v časových osách střídá s milostným motivem vyvržence a andělské dívky, aby to ke konci spadlo do natahované a nesouvislé pomsty. V první části mi vadily časté bezeslovné romantické scény podmalované jen hudbou, druhou zase v tempu brzdily dlouhé a lehce pomatené monology vraha a mstitele na téma odplaty a nenávisti. Mělo to dobře obsazené herce, příslib ve scénáři, ale nedokázalo to vygradovat ani milostnou, ani mstitelskou linku. Tok vyprávění je zdržovaný a přerývaný.(11.1.2018)

Z obsahu som čakala väčší doják, ale žiaľ film so mňa nevytlačil jedinú slzu. Potenciál to malo obrovský, ale filmári ho nedokázali z toho dostať. Chcelo to trošku pritlačiť na city a trošku ubrať z tej nepodarenej pomsty, aj keď nakoniec vlastne asi to, že prežil v kontexte záverečných udalostí bolo pre vraha najväčším trestom. Ale aj tak, priemer... škoda.(17.7.2017)

Krásný, ale hodně smutný filmek, který rozesmutní nejednu romantickou dušičku. Příběh je vyprávěn formou flashbacků, je celkem zajímavý a chytlavý. Všichni hlavní hrdinové byli dobře vybraní a hlavní dvojici to sekne. Za mě 90% :)(17.4.2017)

Pár dobrých scén, ale jinak nijak výrazně uhrančivý a vyčnívající indický film.(18.8.2018)

• - Jen krátce po avizovaném obsazení režisérského postu indickým režisérem Mohit Suri (Crook: It's Good To Be Bad (2010), Murder 2 (2011)), objevila se v indických filmových médiích kontroverzní zpráva o původu námětu, kterým, jak se očekávalo, nebyl původní autentický příběh s romantickou zápletkou, jak bylo dvojicí ženských producentů snímku, Ekta Kapoor a Shobha Kapoor, od začátku proklamováno, ale pouhá předělávka úspěšného jihokorejského filmového snímku I Saw The Devil z roku 2010. Šíření této zprávy bylo po určité době zastaveno až oficiálním prohlášením, v němž byly uvedeny potřebné atributy pro ověření autenticity snímku. V dané době bylo nicméně potvrzeno i mylné prohlášení o obsazení herecké dvojice Alia Bhatt (2 States (2014), Highway (2014)), populární hindské herečky, jejímiž rodiči jsou úspěšní hindští tvůrci Mahesh Bhatt (Murder 3 (2013), Jism 2 (2012)) a Soni Razdan (Shootout At Wadala (2013), Patiala House (2011)), a Esha Gupta (Chakravyuh (2012), Raaz 3D (2012)), půvabná modelka, která se v roce 2007 umístila na třetím místě v soutěži krásy Miss Indie, Femina Miss India 2007. (Conspi)