poster

Ek Villain

 • Kanada

  Ek Villain

 • USA

  Ek Villain

 • Velká Británie

  Ek Villain

 • Austrálie

  Ek Villain

Akční / Romantický / Drama

Indie, 2014, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ***

  Zajímavý motiv vražd z frustrace se v časových osách střídá s milostným motivem vyvržence a andělské dívky, aby to ke konci spadlo do natahované a nesouvislé pomsty. V první části mi vadily časté bezeslovné romantické scény podmalované jen hudbou, druhou zase v tempu brzdily dlouhé a lehce pomatené monology vraha a mstitele na téma odplaty a nenávisti. Mělo to dobře obsazené herce, příslib ve scénáři, ale nedokázalo to vygradovat ani milostnou, ani mstitelskou linku. Tok vyprávění je zdržovaný a přerývaný.(11.1.2018)

 • Andrea1717
  ***

  Z obsahu som čakala väčší doják, ale žiaľ film so mňa nevytlačil jedinú slzu. Potenciál to malo obrovský, ale filmári ho nedokázali z toho dostať. Chcelo to trošku pritlačiť na city a trošku ubrať z tej nepodarenej pomsty, aj keď nakoniec vlastne asi to, že prežil v kontexte záverečných udalostí bolo pre vraha najväčším trestom. Ale aj tak, priemer... škoda.(17.7.2017)

 • ConanVJ
  *****

  Krásný, ale hodně smutný filmek, který rozesmutní nejednu romantickou dušičku. Příběh je vyprávěn formou flashbacků, je celkem zajímavý a chytlavý. Všichni hlavní hrdinové byli dobře vybraní a hlavní dvojici to sekne. Za mě 90% :)(17.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Pár dobrých scén, ale jinak nijak výrazně uhrančivý a vyčnívající indický film.(18.8.2018)

 • - Jen krátce po avizovaném obsazení režisérského postu indickým režisérem Mohit Suri (Crook: It's Good To Be Bad (2010), Murder 2 (2011)), objevila se v indických filmových médiích kontroverzní zpráva o původu námětu, kterým, jak se očekávalo, nebyl původní autentický příběh s romantickou zápletkou, jak bylo dvojicí ženských producentů snímku, Ekta Kapoor a Shobha Kapoor, od začátku proklamováno, ale pouhá předělávka úspěšného jihokorejského filmového snímku I Saw The Devil z roku 2010. Šíření této zprávy bylo po určité době zastaveno až oficiálním prohlášením, v němž byly uvedeny potřebné atributy pro ověření autenticity snímku. V dané době bylo nicméně potvrzeno i mylné prohlášení o obsazení herecké dvojice Alia Bhatt (2 States (2014), Highway (2014)), populární hindské herečky, jejímiž rodiči jsou úspěšní hindští tvůrci Mahesh Bhatt (Murder 3 (2013), Jism 2 (2012)) a Soni Razdan (Shootout At Wadala (2013), Patiala House (2011)), a Esha Gupta (Chakravyuh (2012), Raaz 3D (2012)), půvabná modelka, která se v roce 2007 umístila na třetím místě v soutěži krásy Miss Indie, Femina Miss India 2007. (Conspi)