Detektiv Lee (Won Joo) se slušně našlápnutou kariérou je na stopě sériového vraha, kterého těsně před dopadením svým Mercedesem sprovodí ze světa neznámá žena. Lee se jí vydává na stopu a záhy v ní poznává svou lásku z mládí Yoon (A-joong Kim). Pokus ochránit ji před policejním stíháním však staví Leeho do jedné prekérní situace vedle druhé. Yoon totiž ve skříni skrývá nejednoho kostlivce... (bobrux)

Pethushka

Konečně zase jednou vydařená komedie s lehkou dávkou romantiky. Je naprosto jasné, že některé zábavné scény a efekty je potřeba brát s nadsázkou, protože jinak by se člověk moc nepobavil. Já se nezabývala tím, co je a není reálné a díky tomu jsem si film užila. Ah Joong Kim prostě ví, které role jí sednou a jako profesionální zlodějka byla naprosto úžasná. Won Joo v roli zamilovaného poldy jí občas sotva stačil, ale po herecké stránce nezklamal. Kdyby to ke konci trošku neztratilo dech, moje hodnocení by bylo ještě vyšší. 4,5* ()

sniper18

Je to nadpriemerná romantická komédia. Má celkom dobrý príbeh o výbornom detektívovi, ktorý vo svojej práci patrí medzi najlepších a jeho práve riešený prípad so sériovým vrahom sa prakticky vyrieši sám, keďže vraha zrazí neznámy človek, ktorý ale z miesta nehody ušiel. Počas pátrania zisťuje, že sa jedná o jeho prvú lásku, lenže ona je profesionálna zlodejka a preto sa rozhodne urobiť všetko preto, aby ju chránil pred svojimi kolegami. Lenže sa do toho len čím ďalej viac zamotáva. Spracovanie nie je zlé, ale mohlo sa to podať aj o niečo lepšie. A može za to obzvlášť samotný hlavný hrdina a jeho prístup k tejto nepríjemnej situácii, to mi vôbec nesedelo a celá táto kriminálna línia mi prišla nielen úplne nedôveryhodná, ale ani ma moc nebavila. No našťastie je tu aj dosť kladov, hlavne samotná postava zlodejky, sadla mi veľmi príjemná línia z minulosti, pri ktorej ma ale mrzí, že nemala viac priestoru, plusom je aj postava vytrvalého, ale hlúpeho detektíva a nájde sa tu aj plno situácií, ktoré sa mi dosť páčili, napríklad odhalenie cez televíziu. Takže ma určite trochu mrzí, že nie všetko dopadlo úplne ideálne, ale aj takto ma to celkom bavilo, stále sa je na čo pozerať. Čiastočným sklamaním sú aj oba hlavné žánre, romantika funguje hlavne v tej línii z minulosti, inak si ma kvôli postave detektíva moc nezískala a tentoraz nie som moc spokojný ani s humorom, nie je zlý, ale tých lepších vtipných situácií je tu veľmi málo. S hereckým obsadením som dosť spokojný, veľmi sympatická Kim A-Joong, Joo Won ako detektív to tiež zahral celkom dobre, len ako som spomínal, prístup jeho postavy mi nevyhovoval, z vedľajších postáv ma bavili hlavne šéf a spomínaný vytrvalý detektív a v úplne malých úlohách potešia aj Park Chul-Min a Cha Tae-Hyun. Réžia a technická stránka sú veľmi dobré, má to presne takú vizuálnu stránku a atmosféru, ktoré mi v tomto žánri vyhovujú, takže tu nemám väčší problém. Na prvý pohľad je Catch me úplne ideálna romantická komédia, väčšina stránok sa vydarilo, ale nanešťastie je tu aj pár prvkov, ktoré mi moc nesadli a film zhodili. Ale pozretie určite neľutujem, stále je to dobrý film. 62% ()

Jirka_Šč

Lehce ztřeštěná a nerealistická romance krásné zlodějky a zákonůdodržujícího policisty. Průměr, který vytahuje z průměru krásná Kim Ah-joong - přičemž podotýkám, že vůbec nezosobňuje můj ideální typ ženy. 70%. ()

Lacike

Je to zabavna romanticka komedia s detektivnou zapletkou. Humor je dost blaznivy az streleny, ale mne sadol dokonale. Ustredny par dobre funguje v komedialnych scenach ale romanticke az tak dobre nefunguju a sceny v ktorych absentuje humor trochu nudia. Nastastie takych scen nie je az tak vela. Dobre su zvolene aj vedlajsie komicke figurky. Niektore napady ako je skola pre zlodejov su fakt skvele a prial som si, aby dostali väcsi priestor. Takze s vysledkom som do velkej miery spokojny lebo som sa viackrat dobre zasmial. 7/10. ()

Martyska

Nie je to zlý film, iba mi jednoducho nesadol. Celý čas sa ťahá, komediálne prvky sú prehnané a vždy som sa strácala v deji, lebo som nevedela, či to je zrovna komédia alebo romantika. Postavy mi prišli nevyvážené a udalosti veľmi nepravdepodobné. To je všetko. Film sa mi nepáčil. Aj Kórejcom to občas nevyjde. ()

Aljak

Veľmi vydarené. Aj keď občas to s tými zábavnými scénkami trochu prehnali a vyzerali dosť neprirodzene (hlavne čo sa týka preháňania niektorých vizuálnych efektov). No príbeh a celkovo film bol nadpriemerne dobrý, aj keď občas sa tak vyskytlo nejaké to klišé, ale to k žánru romantických komédií asi už neodmysliteľne patrí. Sympatické postavy, dobré dialógy, zamotaný príbeh, retrospektíva do minulosti a ozrejmenie rôznych vecí, ktoré napokon doplnili zmysel celého príbehu. Dokonca ani tá krimi zápletka nebola vôbec márna a celý film to ešte viac posunulo na vyššiu úroveň. Takže z mojej strany až prekvapivá spokojnosť. ()

andiek05

Joo Won opět v typově úplně jiné roli, zde ukázal svůj komediální talent včetně zpěvu. On zvládá prostě všechno od arogantního boháče po mentálně zaostalého autistu, tak proč ne zamilovaného policistu. Určitě se budu opakovat, ale „zatím“ jeho žádný počin nebyl zklamáním. Ke Kim Ah Joong též nemám žádné výhrady. Příběh se mi líbil, krásně jsem si u toho odpočinula, ale i nasmála. Přiznávám, že některé scény byly trošku přehnanější, aby působily dost vtipně, ale vůbec mi to nevadilo a dokonce ani to, že řešení případů šlo téměř stranou. Po traileru jsem se na film těšila a mé očekávání se splnilo. ()

Ceres

Podprůměrná a ne moc vydařená komedie, která má romantiky teda velmi málo. Prvních 40 minut byla neskutečná nuda a pokusy o humor šli mimo mě. Pak v pár sekundách proběhla romantická linka, ale to bylo zase na dlouho vše. Jediné, co mě trochu pobavilo byl baseballová scéna. Ale jinak pěkná slabota. A stopáž je uměle natahovaná, nechápu, proč musí mít každý film skoro 2 hodiny, když to nejsou schopni naplnit ničím jiným než velkou nudou, tohle je korejský filmový fetish. Za tu korejskou hravost nebudu moc snižovat, ale i tak ... nic moc. 45 % ()

Krysap

Že jsem to nevypla po půl hodině je čistě díky Joo Wonovi. Naštěstí se po dost blbém začátku film docela "usadil" a dalo se to. Jenom je škoda některých zbytečně přehrávaných gagů, protože ty fóry nebyly vůbec špatný. ()

janovrom

Já se u toho pořádně chechtal, navíc výraz Yoon, který mi připomíná "Its not my fault." z Leeeroy Jenkins, za to prostě stojí. Také bych ohodnotil film cenou o nejlepší vyznání lásky :D ()

elanista1

Výborná romantická komédia s celkom fajn kriminálnou zápletkou. Možno sa mi niektoré scény zdali až príliš nepravdepodobné, ale ľúbostnému vzťahu ústrednej sympatickej dvojice som bez problémov uveril. Krásne sa na to pozeralo, vôbec to neotravovalo, ba naopak, vtipné scénky boli podarené. A-joong Kim je kočka. Konečne som našiel svoju obľúbenú kórejskú herečku a so slzami v očiach zisťujem akú má chudobnú filmografiu. ()

TonyHawk94

"Don't be emotional, but rational, and cold-blooded." Tak toto bola super komédia! Množstvo bláznivých humorných momentov (niekdy azda aj prehnaných), ktoré dopomáhajú a zaobaľujú pohodový príbeh s romantickými prvkami. Kim Ah-Joong v roli šikovnej šibalskej "zlodejky" (so srdcom) vynikajúca - tá to valila už len svojím pohľadom, kedy neraz detektíva Lee-ho (skvelý Won Joo) privádzala do šialenstva :). Hudba takisto príjemná, tóny vhodne dotvárali banálnu (a bláznivú) situáciu :). Pri hodnotení privieram jedno očko, a dávam o tú pomyselnú polhviezdičku naviac, aby som tomuto bláznivému skvostu mohol dať FULLku 5* :). ()