poster

Vánoční rande (TV film)

 • USA

  12 Dates of Christmas

 • Slovensko

  Vianočné rande

Komedie / Romantický

USA, 2011, 92 min

Režie:

James Hayman

Scénář:

Janet Brownell

Hudba:

Danny Lux

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Scot J. Kelly

Scénografie:

Karen Bromley

Kostýmy:

Catherine Ashton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  *

  Těžká nuda, štědrý den pořád dokola, žádný dobrý humor, žádná vánoční atmosféra pouze pohledově no a herecky v pohodě ale já jsem se těžce nudil hrozný, kdo to bol že ho toto napadlo.(19.12.2018)

 • Ryuuhei
  **

  Jsem hodně rád za Amy Smart v hlavní roli. Mohli tam místo ní dosadit libovolnou nesympatickou šeredu, jako je u podobných televizních produkcí zvykem. Film jinak do žánru časových smyček nepřinesl nic nového. Hned ze začátku okatě opravil neduh Hromnic a toho, že se stejné události děly i v případě zdržení, což chválím. Zbytek? Klasika. Hrdinka nejprve nevěří, že je to skutečnost, pak začne dělat věci na hranici nedobroty, pak totální blbosti a nakonec se zamyslí nad tím, proč se tohle všechno děje a jak to může zastavit. Výsledná pointa klišé, důvod smyčky klasicky nevysvětlen. Průběh filmu tedy v daném štítku typický, neurazí, je svým způsobem sympatický, ale to je tak všechno. Rozhodně 90 minut strávených u tohoto filmu nelituju - čekal jsem něco mnohem horšího a dostal příjemný průměr. 50%(23.12.2018)

 • Autogram
  ****

  Príjemná neškodná vianočná romantika, ktorá určite nespôsobí vianočnú depresiu. Práve naopak, dvanásťkrát opakované prvé rande sa dá pripraviť v dokonalej forme. Tom Cruise v tom nebol prvý, iba mal veľkolepejšie poslanie. Tu sa len zachraňuje jedna osamelá duša Amy Smart, ktorá je nonstop v obraze a je sympatická a očarujúca po každej stránke. –––– Je vám niečo madam? Takto sa štedrý deň netrávi. Stratili ste vedomie.(25.12.2014)

 • eLeR
  ***

  Štedrý deň a hneď 12x .. no nekup to. A ku tomu vianočné pesničky, vianočná atmosféra, korčule na nohách, jeden sveter s nórskym vzorom, sympatická ústredná dvojka ... príjemná vianočná záležitosť, ktorú si môžete pustiť napríklad k zdobeniu vianočného stromu ... ho ho ho!(18.11.2017)

 • freddy
  ***

  Když se vám opakuje Štědrý den pořád dokola a jste v něm zaseknutí, těžko se hledá cesta z této smyčky ven. A přesně to zjistí i hlavní hrdinka této vánoční romantické komedie, které se její Štědrý den neustále opakuje, a (jak ostatně originální název filmu napovídá) teprve při dvanáctém pokusu se dočká ukončení tohoto zlého snu. Toto je minimálně již čtvrtý film, který jsem viděl a v němž je hlavní hrdina uvězněn na Vánoce v časové smyčce. U prvního z těch filmů to bylo zábavné a neotřelé, ale čím více film na toto téma se ke mně dostává, tím méně mě to baví. Tenhle film zase není tak špatný, nabízí sympatické herce, pohodový příběh i dostatek vánoční atmosféry, ale přesto je to jen kopie již mnohokrát viděného, a to ho docela shazuje. Možná jsem hodně přísný, ale viděl již desítky vánočních filmů a tím pádem hledám nyní v těchto filmech hlavně originalitu a nebo jen nějaký prostý nápad, který dokáže zaujmout. Tento film ničím takovým neoplýval, a tak je logické, že ho nemohu hodnotit jinak než jako průměrnou vánoční podívanou, která nenadchne ani neurazí. Filmu tím pádem uděluji tři hvězdy.(12.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace