Spomaľ

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2006

corpsy

Myslím, že táto balada si zaslúžila lepší promo prednes, ako len na zábery z koncertu. Je vidno, že Slovakia nemá zmysel pre kvalitu. ()

Čtec

Líbí se mi ten minimalismus, kdy pár tónů a pomalé tempo vytvoří atmosféru napjatou jak kšandy. Je to fakt magie, jak se dá pracovat s publikem. A musí to, i přes všechnu únavu, neskutečně nabíjet... To teda se lidem v drtivé většině profesí nepoštěstí. Nedokážu si představit, jak by se mohl při své práci nabít třeba takový úředník. A mohl by přitom zpomalovat, seč by mu síly stačily... Ne, nechci to zlehčovat, vím, že Katka tenkrát byla unavená, přetažená a že ta píseň je vlastně dost o ní samé. Také to byl zřejmě hlavní důvod jejího odchodu z Pehy. ()

Marek1991

Príde mi to ako taký štandartný videoklip z koncertu, že ničím výrazným neprekvapil, no čo treba pochváliť je tá úžasná pieseň, paradoxné je, že Katka vtedy išla koncert za koncertom a sama bola unavená a akoby nevedela spomaliť. Teraz zas akoby vôbec netvorila. Ako také jednoduché dielo sa mi to však páčilo a spomínam naň v dobrom. ()

• Videoklip bol natočený počas koncertu v Košiciach v roku 2006. (Čtec)