Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Blíží se padesáté výročí Doktora Who a pro Sylvestera McCoye, Colina Bakera a Petera Davisona vyvstává jedna podstatná otázka – budou v něm hrát? Zpočátku si myslí, že je to samozřejmostí. Přeci jen jsou bývalými Doktory Who, a tak není snad žádný pochyb, že se v něm objeví. Když se jim ale nikdo neozývá, začnou mít pochybnosti. Ty pak přerostou ve strach, který je donutí zavolat do BBC a nabídnout se s tím, že by si byli ochotní si zahrát ve speciálu k padesátému výročí. Ačkoliv tak otravují info-linku nepřetržitě déle jak dva dny a vysedávají neustále u telefonu v naději, že jim někdo zavolá, nedočkají se žádného úspěchu. Rozhodnou se protestovat, ale brzy zjistí, že jediná cesta vede přímo. Do středu samotného natáčení speciálu k padesátému výročí. Zasáhnout a vnutit se. To je jejich povinnost. Ať už jsou současnými hlavními hvězdami Matt Smith a David Tennant, oni jsou stále Doktory Who. A mají právo se ve speciálu objevit... (P. J. D.)

(více)

Recenze (22)

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Pro hardcore fanoušky Doktora Who je tohle povinnost. Uvidíte tu všechny dosud žijící představitele Doktora (kromě Ecklestona, ale popravdě tu vůbec nechybí), tvůrce seriálu a několik skvělých cameí, které byste tu rozhodně nečekali. To všechno zasazené do funkčního příběhu o tom, jak se trojice staříků (Davidson, McCoy, Baker), o které už Moffat nestojí, snaží přece jenom objevit ve výročním speciálu. Jako oslava padesátého výročí seriálu tahle jednohubka funguje lépe než The Day of the Doctor, hlavně díky pomrkávání právě na skalní fanoušky, kteří mají nakoukáno a načteno. 80 % ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Přístupné pouze skalním fanouškům a spíše než těm novodobého Doktora, tak těm toho původního. Většina humoru a průpovídek této „metarevolty vůči neúctě BBC ke svým legendám" stojí čistě na tom, že víte kdo je kdo (ve skutečném světě). A pokud to víte, tak je to velmi vtipné a je tu jedno trefné cameo vedle druhého. Ovšem nestojí to jen na chytrém a pomrkávajícím fanouškovském humoru. Ono to celé je takové... Meta(h)aluzní. Nejlepší (ne)vážně míněná pocta k Doktorovým padesátinám nejen od aktérů tohoto fenoménu, ale i od nečekaných osobností. ()

Reklama

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

The Day of the Doctor je samozřejmě parádní záležitost, zážitek a bla bla bla, ale jestli někdo sklonil fenoménu Doctor Who opravdu trefnou poklonu, tak je to potom Peter Davison, jeden z původních Pánů času, jehož fiktivní dokument a jakási vzpoura "starých" Doctorů ohledně toho, že se do výročního speciálu nedostali, je neskutečná bžunda (včetně všech těch cameo roliček). A jestli jsem si doteď myslel, že se, když mám klasické díly momentálně rozkoukané, nejvíc těším na Toma Bakera, tak Peter Davison mě malinko vytrhl z omylu, jeho Doctor bude určitě zabiják :-) A už vím, koho chci jako budoucí companion- Olivii Coleman (když už teda, dle svých vlastních slov, hraje úplně ve všem :-). ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Splnění mého snu o tom, jak si jednou Peter Davison, David Tennant a Georgia Moffett udělají legraci z toho, jak pohádkově vypadají jejich rodinné vazby pro nás fanoušky. V kombinaci se zpívajícím Barrowmanem a fanboyovským Daviesem perfektní jednohubka pro všechny, kteří v Doctorovi vidí dostatečně daleko za televizní oponu. ()

ReneeS 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky, kteří vědí, že číslování u jednotlivých Doctorů není jen tak zbůhdarma .A že Doctor, to není jen Chris, David a Matt, ale i banda úžasných vtipných (a pokud jde o Paula McGanna i zatraceně dobře vypadajících) chlápků. Pokud je znáte, víte kdo si koho vzal a kdo kde co právě natáčí, tak vás čeká výborná půlhodina. U některých částí jsem doslova brečela smíchy. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (15)

  • Na konci snímku se objevuje část filmu Doctor Who: The Day of the Doctor. Je tím pádem jasné, že trojice narušovala právě tvorbu tohoto filmu. (P. J. D.)
  • V první scéně. ve které se objeví Sylvester McCoy, je možné vidět, že na sobě má tričko Hobita, ve kterém si zahrál roli čaroděje Radagasta. (Beckett51)

Reklama

Reklama