poster

The Five(ish) Doctors Reboot (TV film)

Krátkometrážní / Komedie / Drama

Velká Británie, 2013, 30 min

 • DaViD´82
  ****

  Přístupné pouze skalním fanouškům a spíše než těm novodobého Doktora, tak těm toho původního. Většina humoru a průpovídek této „metarevolty vůči neúctě BBC ke svým legendám" stojí čistě na tom, že víte kdo je kdo (ve skutečném světě). A pokud to víte, tak je to velmi vtipné a je tu jedno trefné cameo vedle druhého. Ovšem nestojí to jen na chytrém a pomrkávajícím fanouškovském humoru. Ono to celé je takové... Meta(h)aluzní. Nejlepší (ne)vážně míněná pocta k Doktorovým padesátinám nejen od aktérů tohoto fenoménu, ale i od nečekaných osobností.(13.12.2013)

 • HoneyBunny
  ****

  Pro hardcore fanoušky Doktora Who je tohle povinnost. Uvidíte tu všechny dosud žijící představitele Doktora (kromě Ecklestona, ale popravdě tu vůbec nechybí), tvůrce seriálu a několik skvělých cameí, které byste tu rozhodně nečekali. To všechno zasazené do funkčního příběhu o tom, jak se trojice staříků (Davidson, McCoy, Baker), o které už Moffat nestojí, snaží přece jenom objevit ve výročním speciálu. Jako oslava padesátého výročí seriálu tahle jednohubka funguje lépe než The Day of the Doctor, hlavně díky pomrkávání právě na skalní fanoušky, kteří mají nakoukáno a načteno. 80 %(9.2.2014)

 • filmmovier
  *****

  Tak krásně jsem se už dlouho nezasmál. Parádička. Zpívající John Barrowman. Gandalf . Fantastické hlášky a zápletka. Geniální prostřih na čtvrtého Doctora. Samolibý Colin Baker. Celer. Rodinný vztah mezi Desátým, Pátým a Pátého dcerou. Russel T. Davies. Moffat. Masakr. 100%. A ano, je to mnohem, mnohem lepší, než nějakej The Day of the Doctor. Tohle je výroční speciál, jak má být. 100%.(2.2.2014)

 • venalce
  *****

  Všechno, co vám chybělo v The Day of the Doctor. Čím víc znáte pozadí natáčení Doctora Who, tím více si to užijete. Šokující odhalení ohledně Johna Barrowmana, Tennantovic klika a Sylvestr McCoy neustále otravující s tím, že hraje v Hobitovi (možná přijde i Gandalf), to všechno podané s humorem Britům vlastním. Pro fanoušky Doctora Who povinnost.(26.12.2013)

 • Jason.Cruger
  *****

  Tak takýto Reboot som ešte nevidel ! A to myslím kladne. Pokiaľ človek pozná doctora a orientuje sa ako tak i v postavách (a tým myslím i classic ) , tak mu zaručujem že bude mať o zábavu postarané. Skvelý britský humor, do ktorého sa zapoja starí doctorovia samozrejme i s novými a ďalšími postavami. Proste Rebook ako sa patrí, a klobúk dole pred všetkými hercami, pretože urobiť si srandu zo seba nedokáže len tak niekto. Ako fanúšik BBC produkcie som nič horšie však nečakal. Super !(2.1.2014)

 • - Ako veľa fanúšikov vie, Georgia Moffet je dcéra Petra Davisona, ktorý v Doctorovi Who hral 5. Doktora. Je zároveň manželkou Davida Tennanta, ktorý zase hral 10. Doktora. Okrem toho sa ale sama Georgia v seriáli objavila po boku svojho súčasného manžela a aby toho nebolo málo, zahrala si dcéru Doktora. V priebehu filmu sa na tieto vzťahy medzi hviezdami seriálu, samozrejme, niekoľkokrát naráža. (The M)

 • - Ve filmu se trojice baví o jakémsi „Paulovi". Zkušený divák pochopí, že se jedná o Paula McGanna, čili osmého doktora. (P. J. D.)

 • - Ve filmu lze často pozorovat odkazy na trilogii Hobbit, ve které si zahrál sedmý Doktor Who Sylvester McCoy. (P. J. D.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace