Suterén (TV seriál)

Ground Floor

Komedie

USA, 2013–2015, 7 h 10 min (Minutáž: 21–22 min)

John McGinley v roli šéfa je geniální a jeho vztah a nekonečné konfrontace s Brodym nemají chybu. Celá protikladnost suterénu a horního patra mrakdrapu je pak dalším předmětem mnoha dobrých vtipů a hlášek kde vyniká postava Harvarda, kterého nic nepotěší víc než neštěstí Brodyho. Do seriálu jsem se rychle zamilovat a v každém díle sem se bavil víc než dobře, za mě tedy 5*.(13.1.2016)

Nevadí. Tohle mi nevadí. Né že by mi nevadila samotná existence. Nevadí mi to,že se u tohoto seriálu bavím. Nejde o žádnou komediální bombu. Ale ty se holt už v současnosti nerodí. Sice neprskám smíchy, ale usmívám se a není mi moc trapně. Milý, sympatický, vykonstruovaný sitcom. který oproti svým vrstevníkům, nesnaží za každou cenu udělat burtální vtípek či nechuťárnu. Za mě příjemných 65%.(30.6.2014)

Pásová výroba, která čas od času prolétne tuzemskými kanály……pobaví, ale žádnou výraznější stopu nezanechá. Tak trochu se roztrhnul pytel. Neranditelní, Máma, Tři kluci a nemluvně, Mladí a hladoví….televize servíruje, divák konzumuje, originalita absentuje. Vejce vedle vejci. John C. McGinley je ve své oblíbené poloze - Skylar Astin pořád věří, že prorazí - Briga Heelan střída seriály aniž by si někdo zapamatoval její jméno. Bill Lawrence má za sebou takové kousky, jakými jsou například Všichni starostovi muži nebo Doktůrci….takže rozhodně umí. I Suterén svou funkci plní, a když nejste zrovna dvakrát nároční, tak jí plní víc než kvalitně….jsou prostě dny, kdy stačí obyčejné oddechnutí a dny, kdy čekáte něco navíc.(8.11.2019)

Plný počet bodů. Po neskutečné smršti hlášek a vtipů na konci čtvrtého dílu nemohu jinak. A pak mně do kolen poslalo podepisování listiny v parní lázni. Mansfield je borec, jen by mně zajímalo, jaké doutníky kouří, že se jich tak lehkovážně zbavuje...velikostí vypadají na Toro nebo Churchill, to bych plebsu rozhdně neházel. Tenhle sitcom se povedl, obsazení je mimořádně sympatické. Škoda že to má tak málo dílů.(3.3.2015)

Já jsem dostal, vlastně to co jsem chtěl, Bill Lawrence mě nezklamal. Celá partička z Ground Floor je sympatická a těch 20 minut s nima uteče jako nic. Nejvíc jsem byl samozřejmě zvědav na Mansfielda (John C. McGinley) a hned od začátku jsem v něm viděl starýho dobrýho Perryho Coxe. Jak ale díly přibývaly tak se Mansfield začal ukazovat trošku v jiném světle. Na jeho postavě mě baví ta obliba citátů, gesta a interakce s Brodym. Ústřední dvojici, Brodymu a Jenny to podle mě taky pěkně funguje. Během celé první série jsem nenašel žádný důvod, proč se sledováním přestat. Ba naopak byl jsem příjemně překvapen tím, jak se mi to líbí. Humor je fajn, postavy taky a atmosféra taky. Po první sérii jsem spokojen a doufám, že se dočkáme prodloužení... *** Druhá série posunula Ground Floor v mých očích ještě o stupínek výše. Interakce mezi Brodym a Mansfieldem jsou úžasné a postavu Mansfielda si prostě člověk musí zamilovat. Celá partička je skvělá, ať už "dolňáci" - Jenny, Harvard a Derrick nebo "horňáci"- Mansfield, Threepeet a Lindsay. Druhý rok přichází ještě s větší a povedenější zábavou. Například díl 2x08, kdy Mansfield šel na večeři k Jenny, byl naprosto úžasný. Sledovanost neopadla, naopak dokonce stoupala. I proto je mi záhadou, že se stanice TBS rozhodla po druhé sérii seriál zaříznout. Nezbývá než doufat, že si najde domov na jiné stanici a vrátí se zpátky. Brody, Jenny a hlavně Mansfield mi budou chybět...(21.1.2014)