Suterén (TV seriál)

Ground Floor

Komedie

USA, 2013, 20x22 min

John McGinley v roli šéfa je geniální a jeho vztah a nekonečné konfrontace s Brodym nemají chybu. Celá protikladnost suterénu a horního patra mrakdrapu je pak dalším předmětem mnoha dobrých vtipů a hlášek kde vyniká postava Harvarda, kterého nic nepotěší víc než neštěstí Brodyho. Do seriálu jsem se rychle zamilovat a v každém díle sem se bavil víc než dobře, za mě tedy 5*.(13.1.2016)

První série ještě moc nefungovala, bylo to z mého pohledu takové krkolomné. Druhá série ale začala šlapat tak, jak měla. Harvard mě například v první sérce vyloženě iritoval, ale v druhé našel tu správnou polohu pro své ftípky a hned to byla úplně jiná podívaná. Na odreagování moc fajnová záležitost.(2.6.2015)

Plný počet bodů. Po neskutečné smršti hlášek a vtipů na konci čtvrtého dílu nemohu jinak. A pak mně do kolen poslalo podepisování listiny v parní lázni. Mansfield je borec, jen by mně zajímalo, jaké doutníky kouří, že se jich tak lehkovážně zbavuje...velikostí vypadají na Toro nebo Churchill, to bych plebsu rozhdně neházel. Tenhle sitcom se povedl, obsazení je mimořádně sympatické. Škoda že to má tak málo dílů.(3.3.2015)

Brody udělal pozitivní referenci na Hugh Jackmana. Jsem teď tak rozlobenej na Billa Lawrence, že nemůžu dát víc než tři hvězdy. On sledoval FRENDS maraton nebo je snad z Connecticutu či co.(11.8.2015)

Po prvních osmi dílech zatím slabší tři. Na druhou stranu je to nenáročná oddychovka a co si pamatuju, tak první série Scrubs taky za za tolik nestála. Pokud tvůrci přidají více šílenosti do chování postav tak, jak to bylo ve Scrubs a Cougar Town, mohlo by to fungovat poměrně dobře. Jen škoda hodně nenápadité režie a výpravy, malý rozpočet je dost poznat(4.1.2014)