Wo ke neng bu hui ai ni

• Tchaj-wan 我可能不會愛你 (více)

Epizody(13)

Zíza

Nejprve jsem hodnotila výš, ale poté jsem si to nechala proležet hlavou a zjistila jsem, že jsem odcházela nespokojená, ačkoliv jsem se u druhé poloviny posledního dílu neuvěřitelně tlemila a rozplývala se. Ariel hrála skvěle, Bolin jakbysmet (není divu, že za své výkony byli oceněni). Rozjíždí se to pomalu a má to své tempo vyprávění, ale je to jeden z těch dospělejších vyprávění, vyhýbáme se tu mnoha klišé, které jsou jen lubrikantem pro děj, který někde uvízl – to se zde neděje, scénárista velmi dobře rozumí svým postavám, a tak je nechává odřít veškerou práci, místo aby jim to ulehčil kdejakým klišé. To je velké plus. Nemluvě o tom, že náctiletí se v tom neuvidí, bude je to nudit a je klidně možné, že hlavni hrdinku absolutně nebudou chápat, přece jen už je to slečna, které je třicet let. Častokrát jsem během sledování velmi litovala Bolinovu postavu, ten chlap byl k pochování, pohlazení po hlavě, dát mu teplé mléko a uložit do postýlky. Téměř by mi přišlo, že takoví chlap nemůže vůbec existovat, a jako celek určitě ne, ale znám jednoho, co je přesně takhle hodný, čili jsem to nezpochybňovala. Je trochu pochybuju, že by si nechal takhle dlouho nechal drásat srdce. To byla asi jediná nejvíc nereálná věc z celého seriálu. Jinak se to vše drželo při země a za to jsem velmi vděčná. Nakonec jsem ale nedostala, co jsem chtěla – chtěla jsem sledovat vztah Ariel a Bolina, což jsem v podstatě měla, ale já ho nechtěla z té kamarádské strany, jako z té romantické. Kdyby se dali dohromady dřív a ke konci to nebylo tak upršené, vyšší hodnocení by si to 100% zasloužilo, bohužel takhle… Pokud trpíte neopětovanou láskou od blízkého přítele, při sledování budete potřebovat spoustu kapesníků. Pokud jste žena, které je kolem třicítky, myslím, že stojí za to uvažovat o tom, že se podíváte. Lepší 3*. ()