Half Girlfriend

• Indie हाफ गर्लफ्रेंड (více)

Lacike

Romantika Half Girlfriend funguje pre mňa z polovice. Zo strany trpiacej Shraddhy Kapoorovej. Tá je ako skoro vždy roztomilá a nádherná a je ťažké jej odolať aj keď sa ona vzťahu bráni. Bohužiaľ romantiku ťahá dole Arjun Kapoor. Neviem kde tú hranatú šišku vyhrabali, ale že vyzerá jak Quasimodo by až tak nevadilo, keby vedel hrať. Lenže sa zmôže len na neustále divné gúľanie očami a strúhanie ešte divnejších grimás. A to je problém, lebo celý ten príbeh je podaný z jeho pohľadu a on je tým hlavným ťahúňom v tom romantickom vzťahu. Nakoniec sa vďaka svojej vytrvalosti dočká šťastného konca, ale posledná tretina je fakt už neskutočne naťahovaná. No ale finále trochu dojímavé bolo, to hej. Kto by to tomu dobrosrdečnému sloníkovi v porceláne neprial. Mínusom pre mňa boli aj tie tradičné Indické hudobné výstupy, ktoré ma tentoraz znova nebavili a musel som ich preskakovať. Celkovo to je totálny priemer na jedno pozretie. 5/10. ()

michalkop

Takový Romeo a Julie po indicku s dobrým koncem. Hodně natahované, místy hodně smutné a místy nelogické. Proč stojí za to film vidět? Bill Gates v podobě papírového flyeru s mrkajícími očima a krásná herečka. ()

Andrea1717

Z ukážok vyzeral film diabolsky dobre, v skutočnosti je dobrý, aj keď nie diabolsky na 5 hviezdičiek. Sú tam rezervy, film napriek svojmu motívu ma nedohnal k slzám, čo od podobného námetu zásadne očakávam, takže autori čo sa týka emociálneho náboja neplýtvali, boli umiernený, a to je možno na škodu. Piesne veľmi pekné, plné smútku, lásky, nešťastia, stretávania a rozchádzania.... Chýbal tomu však TEN moment, keď divák ustrnie v nemom úžase a slzy šťastia alebo smútku, tonú preč z očí.... Je to príbeh študentskej lásky Madhava a Riyi, on sa šialene zamiluje, chce ju naveky, ona má však negatívne rodinné zázemie a bojí sa uveriť v lásku, ona je bohatá, on aj keď princ zo Simraa, chudobný. A tak sa stretávajú, rozchádzajú, trpia až kým nedôjde ku koncu.... Vo filme si zahral Bill Gates :-) aj keď len vďaka triku, ktorý ale po kvalitatívnej stránke moc nevyšiel, alebo bolo zámerom, aby bolo vidieť, že je to trik, kto vie.... ()

Aljak

Hmmm, som netušil, že by sa chystala re-edícia Ae Dil Hai Mushkil. Teda neviem ako vám, ale mne sa to tak akosi celé ponášalo na spomínaný film - mladá dvojica, platonická láska, priateľstvo, neistota, odlúčenie, posadnutosť, hľadanie, spev,... No divné. Keby nevidím predtým A.D.H.M. (ktoré bolo mimochodom o triedu lepšie), tak by mi Half Girlfriend celkom imponovalo. Avšak napokon som mal z toho až nepríjemný pocit deja vu. A to som sa fakt celkom tešil. Nie som síce sklamaný, ale čakal som od toho niečo viac a rozhodne nie napodobeninu A.D.H.M. Čo sa dá robiť, no aspoň že soundtrack to celé zachránil a ústredná pieseň Stay a Little Longer bola vynikajúca! ()