Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Největší české a slovenské hvězdy září na zábavné cestě časem. Slavné hity, světová kouzla a silvestrovská porce humoru v podání legendárních komiků. Uvádí Martin Dejdar a Peter Marcin. Česká televize spolu se Slovenskou připravily dvou a půl hodinovou show, která pomyslně uzavře letošní oslavy šedesáti let vysílání Č(S)T. A bude se na co dívat! V tomto výjimečném projektu se kromě největších hvězd české a slovenské scény mohou diváci těšit na mladého talentovaného kouzelníka Roberta Foxe, který připravil pro tento pořad několik velkých, a v České a Slovenské republice dosud nevídaných iluzí. A můžeme prozradit, že jedním z hlavních aktérů těchto kouzel bude mimo jiné i sám Karel Gott! Pojďme se tedy projít cestou časem od roku 1953 až do současnosti a nechme se pobavit třeba i hudebním vystoupením Heleny Vondráčkové, Miro Žbirky, nebudou chybět skupiny Elán, No Name, Chinaski, mladičká Celeste Buckingham, muzikanti Matěj Ruppert, Ondřej Brzobohatý, Michal David a Richard Müller. Zábavu obstarají Petr Jablonský, Josef A. Náhlovský, Miloš Knor, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Václav Vydra, Veronika Žilková a další. Moderátory galavečera budou ostřílený bavič Martin Dejdar a nejpopulárnější slovenský herec a komik, držitel třinácti cen Otto, Peter Marcin. (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Typická česko-slovenská, opravdu by mě zajímalo, komu se snažíte namluvit, že je tahle spolupráce hrozně cool, sterilita a ubohost bez špetky vtipu v přímém přenosu.. Martin Dejdar vždy platil za velmi špatného moderátora, a tak se zjevně na Kavčích horách museli dlouho snažit, než mu vybrali stejně mdlého a upoceného partnera v podobě Petera Marcina, přičemž já osobně si jednoznačně neumím představit horší duet průvodců silvestrovským večerem, pokud bychom se tedy nechtěli hrabat v odpadcích dějin, kde odpočívají ještě větší esa.. ()

otík odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna z nejhorších Silvestrovských šarád. Moderátoři o ničem, nápad se Soničkou nanejvýš trapný, Noid Bárta s Gottovou písničkou Trezor naprosto strašný, imitátor Jablonský zcela nevyužitý, na Vondráčkovou není nikdo zvědavý, diskotékový dinosaurus David zazpívá jednu ze svých vyčpělých písní, před tím ho naprosto tragicky parodují Háma s Wehrenbergem, Vydra jako zpěvák s blonďatou parukou ubohý, pár scének nezajímavých, písničky známějších skupin či zpěváků standartní, Gotťák měl jakousi divnou písničku, kouzelník byl vcelku dobrý a dětičky na závěr zbytečně infantilní. Pusťte raději starou dobrou zábavu z archivu. ()

Reklama

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Žádný posun v zábavě. Vracet se do středověku opravdu nehodlám + mumifikovaní umělci + Dejdar s Marcinem vytvořili zvláštní spojení, které nic než extra nudu nepřineslo + scéna, jak z pravěku. Typicky uhozená zábava z ČT1, na kterou se nechytám. Nerozesmálo mě absolutně nic. Jen jako odborník žasnu (laik už se ani nediví), že má někdo odvahu s tím předstoupit před diváka na Silvestra. Zlatá Nova! Mé hodnocení: 0% ()

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Sice o něco lepší než Silvestr na Nově, ale pořád bída s nouzí! Vůbec nechápu proč tam byl ten Slovák...?! Martin Dejdar byl sice docela dobrej, ale když v tom byl sám (toho slovenského tajtrlíka jako moderátora neberu), působil spíše dojmem kůlu v plotě. Bylo to trapné a ubohé. Sice všechny ty scénky znám, sice jsou anekdoty Petra Novotného už tisíckrát ohrané, ale pořád se radši budu dívat na ty jeho staré Silvestry z let kolem milénia, než tohle... ()

Will_X 

všechny recenze uživatele

Rozhodně asi to nejlepší co mohlo běžet v roce 2013 na Silvestr.. Občas klišé a trapné scénky, ale nadruhou stranu to celkem ušlo.. Sice jsem neviděl "přímý" přenos, ale to nevadí. Určitě to neurazí/ lo a kdyby tam nebyla H. Vondráčková a její opravdu, ale opravdu trapné vystoupení, možná by to vypadalo lépe.. Ale bohužel.. :-) 45% OT : vzkaz pro všechny co dávají odpad.. dejte si ruku na srdce a zeptejte se sami sebe, jestli jste radši pro "mejdan roku z Václaváku " v repríze ještě tak 20let, nebo aspoň oceníte( vážně aspoň trochu )iniciativy a nápadu od ČT. U mě letos programem vítězí Česka televize s tímto "odpadem " a s Ivánkem na ČT2. Jestli chcete něco pořádného, pusťte si radši něco z archivu "Silvestrovských show ." ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama