• Autogram
  ***

  Nie je to žiadna katastrofa, presne toto sa od českej aj slovenskej televízie očakáva, tak to aj máme. Na ČT a STV to ide posunuté s rôznym začiatkom, takže aj analfabetovi je jasné, že spoločnosť sa ukrutne silvestrovsky zabáva zo záznamu. Hviezdy spievajú na playback, pohotové vtipy sú pripravené, jednoducho kúzelné. Pamätám si ešte silvestre s originálnym programom, možno sa nejaký ešte zopakuje.(31.12.2013)

 • Tommassi3
  **

  Typická česko-slovenská, opravdu by mě zajímalo, komu se snažíte namluvit, že je tahle spolupráce hrozně cool, sterilita a ubohost bez špetky vtipu v přímém přenosu.. Martin Dejdar vždy platil za velmi špatného moderátora, a tak se zjevně na Kavčích horách museli dlouho snažit, než mu vybrali stejně mdlého a upoceného partnera v podobě Petera Marcina, přičemž já osobně si jednoznačně neumím představit horší duet průvodců silvestrovským večerem, pokud bychom se tedy nechtěli hrabat v odpadcích dějin, kde odpočívají ještě větší esa..(1.1.2014)

 • tatka
  *

  Samá vata , chabý Ajn kesel buntáš, Sonička v minisukni s tabuľkou a úbohý Dejdar s trapným a ešte úbohejším Marcinom ako z estrády v kúpeľoch Dudince. Nechať tam Fragile, Brzobohatého, Elán a Mekiho, kúzelníka a Petra Jablonského a bol by to výborný program. Ináč slabota, ako vždy. Na budúci rok odporúčam ešte vyššie a strmšie schody, lebo chôdza po nich v podaní rôznych revüálnych umelkýň bola najväčšia sranda. Snaha sa síce cení, ale slovami klasika: Co dělám zle, mistře? Vždyť já se tak strašně snažím. No právě že strašně. Po vytriezvení znižujem na 1 hviezdičku.(31.12.2013)

 • kingik
  odpad!

  Žádný posun v zábavě. Vracet se do středověku opravdu nehodlám + mumifikovaní umělci + Dejdar s Marcinem vytvořili zvláštní spojení, které nic než extra nudu nepřineslo + scéna, jak z pravěku. Typicky uhozená zábava z ČT1, na kterou se nechytám. Nerozesmálo mě absolutně nic. Jen jako odborník žasnu (laik už se ani nediví), že má někdo odvahu s tím předstoupit před diváka na Silvestra. Zlatá Nova! Mé hodnocení: 0%(31.12.2013)

 • Trixinka
  **

  I moderátorská esa by měla s tímto pořadem (scénářem) velký problém. Dvojice Dejdar Marcin dělala co mohla, ale bohužel. Oba jsou spíše baviči než moderátoři - viz např. Susedia (Marcin). Zpěváci odzpívali co měli, kouzelník zazářil, imitátor Jablonský už trapný (Zeman a jeho viróza), chudák Vydra a jeho medvídek. No pro mě 2* za snahu. Nevěřila jsem, že to někdy napíšu, ale zlatý časy Novotného silvestrů na Nově.(6.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace