• kingik

Žádný posun v zábavě. Vracet se do středověku opravdu nehodlám + mumifikovaní umělci + Dejdar s Marcinem vytvořili zvláštní spojení, které nic než extra nudu nepřineslo + scéna, jak z pravěku. Typicky uhozená zábava z ČT1, na kterou se nechytám. Nerozesmálo mě absolutně nic. Jen jako odborník žasnu (laik už se ani nediví), že má někdo odvahu s tím předstoupit před diváka na Silvestra. Zlatá Nova! Mé hodnocení: 0%(31.12.2013)

• canucks333

Absolutná otrasná umelá záležitosť! Umelí diváci, umelí herci, trápny humor. Nezasmial som sa ni raz!!! Kde sú časy dávnych Silvestrovských programov!!!! A kúzelnícke triky neboli kúzelnícke, ale televízne..... OTRAS BIEDA A OTRAS! Pán Boh zaplať za zopár vydarených hudobných čísel!! Toto si zaslúži taký odpad ako ešte nič! Umelé, ako môj vianočný stromček!(1.1.2014)

• Tommassi3

Typická česko-slovenská, opravdu by mě zajímalo, komu se snažíte namluvit, že je tahle spolupráce hrozně cool, sterilita a ubohost bez špetky vtipu v přímém přenosu.. Martin Dejdar vždy platil za velmi špatného moderátora, a tak se zjevně na Kavčích horách museli dlouho snažit, než mu vybrali stejně mdlého a upoceného partnera v podobě Petera Marcina, přičemž já osobně si jednoznačně neumím představit horší duet průvodců silvestrovským večerem, pokud bychom se tedy nechtěli hrabat v odpadcích dějin, kde odpočívají ještě větší esa..(1.1.2014)

• Trixinka

I moderátorská esa by měla s tímto pořadem (scénářem) velký problém. Dvojice Dejdar Marcin dělala co mohla, ale bohužel. Oba jsou spíše baviči než moderátoři - viz např. Susedia (Marcin). Zpěváci odzpívali co měli, kouzelník zazářil, imitátor Jablonský už trapný (Zeman a jeho viróza), chudák Vydra a jeho medvídek. No pro mě 2* za snahu. Nevěřila jsem, že to někdy napíšu, ale zlatý časy Novotného silvestrů na Nově.(6.1.2014)

• tatka

Samá vata , chabý Ajn kesel buntáš, Sonička v minisukni s tabuľkou a úbohý Dejdar s trapným a ešte úbohejším Marcinom ako z estrády v kúpeľoch Dudince. Nechať tam Fragile, Brzobohatého, Elán a Mekiho, kúzelníka a Petra Jablonského a bol by to výborný program. Ináč slabota, ako vždy. Na budúci rok odporúčam ešte vyššie a strmšie schody, lebo chôdza po nich v podaní rôznych revüálnych umelkýň bola najväčšia sranda. Snaha sa síce cení, ale slovami klasika: Co dělám zle, mistře? Vždyť já se tak strašně snažím. No právě že strašně. Po vytriezvení znižujem na 1 hviezdičku.(31.12.2013)