• Tommassi3
  **

  Typická česko-slovenská, opravdu by mě zajímalo, komu se snažíte namluvit, že je tahle spolupráce hrozně cool, sterilita a ubohost bez špetky vtipu v přímém přenosu.. Martin Dejdar vždy platil za velmi špatného moderátora, a tak se zjevně na Kavčích horách museli dlouho snažit, než mu vybrali stejně mdlého a upoceného partnera v podobě Petera Marcina, přičemž já osobně si jednoznačně neumím představit horší duet průvodců silvestrovským večerem, pokud bychom se tedy nechtěli hrabat v odpadcích dějin, kde odpočívají ještě větší esa..(1.1.2014)

 • tatka
  *

  Samá vata , chabý Ajn kesel buntáš, Sonička v minisukni s tabuľkou a úbohý Dejdar s trapným a ešte úbohejším Marcinom ako z estrády v kúpeľoch Dudince. Nechať tam Fragile, Brzobohatého, Elán a Mekiho, kúzelníka a Petra Jablonského a bol by to výborný program. Ináč slabota, ako vždy. Na budúci rok odporúčam ešte vyššie a strmšie schody, lebo chôdza po nich v podaní rôznych revüálnych umelkýň bola najväčšia sranda. Snaha sa síce cení, ale slovami klasika: Co dělám zle, mistře? Vždyť já se tak strašně snažím. No právě že strašně. Po vytriezvení znižujem na 1 hviezdičku.(31.12.2013)

 • Autogram
  ***

  Nie je to žiadna katastrofa, presne toto sa od českej aj slovenskej televízie očakáva, tak to aj máme. Na ČT a STV to ide posunuté s rôznym začiatkom, takže aj analfabetovi je jasné, že spoločnosť sa ukrutne silvestrovsky zabáva zo záznamu. Hviezdy spievajú na playback, pohotové vtipy sú pripravené, jednoducho kúzelné. Pamätám si ešte silvestre s originálnym programom, možno sa nejaký ešte zopakuje.(31.12.2013)

 • LiborGondek
  *

  Sice o něco lepší než Silvestr na Nově, ale pořád bída s nouzí! Vůbec nechápu proč tam byl ten Slovák...?! Martin Dejdar byl sice docela dobrej, ale když v tom byl sám (toho slovenského tajtrlíka jako moderátora neberu), působil spíše dojmem kůlu v plotě. Bylo to trapné a ubohé. Sice všechny ty scénky znám, sice jsou anekdoty Petra Novotného už tisíckrát ohrané, ale pořád se radši budu dívat na ty jeho staré Silvestry z let kolem milénia, než tohle...(1.1.2014)

 • canucks333
  odpad!

  Absolutná otrasná umelá záležitosť! Umelí diváci, umelí herci, trápny humor. Nezasmial som sa ni raz!!! Kde sú časy dávnych Silvestrovských programov!!!! A kúzelnícke triky neboli kúzelnícke, ale televízne..... OTRAS BIEDA A OTRAS! Pán Boh zaplať za zopár vydarených hudobných čísel!! Toto si zaslúži taký odpad ako ešte nič! Umelé, ako môj vianočný stromček!(1.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace