poster

Rob the Mob

Krimi / Drama

USA, 2014, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Víc než cokoli jiného je tenhle film zajímavý hlavně proto, že vypráví o skutečných událostech, které se staly. Jenže jeho styl vyprávění je poměrně unylý a místo toho, aby to bylo pořádně drsné, si musíme užít Andyho Garciu, který to svým charismatem jako jediný trochu zachraňuje. Na drama podle skutečné události je to dost málo.(8.8.2014)

 • FFilipCZ
  *****

  Je až k neuvěření, že tento příběh je podle skutečných událostí. Na to, co Thomas a Rosie předvádějí, to chce mít fakt velký koule :)). Pro mě hodně překvapivá podívaná, jelikož jsem (jako vždy jednou za čas) šel do tohoto filmu s naprosto "čistým štítem", tedy bez toho, aniž bych si přečetl obsah či komentáře. Někdy to vyjde, někdy zase ne. Tentokrát jsem byl za svou odvahu "odměněn" perfektní podívanou s mafiánskou tématikou, které jsem se nedočkal třeba ani u takových titulů jako Mafiánovi nebo věhlasní Godfellas. Všechny hlavní i vedlejší role hercům perfektně seděly. Navíc příjemná stopáž pod 2 hodiny vás nenechá ani na chvíli odpočinout a ve filmu se stále něco děje. Ač možná trošku přemrštěně, ale z mého subjektivního pohledu a faktu, že to je snad první film s mafiánskou tématikou, který jsem si opravdu užil, nemám problém dát 5*.(11.9.2014)

 • Aljak
  ****

  Veľmi milé prekvapenie. Očakával som nejaký typický mafiánsky film o vzájomných konfliktov a vydierania, ale napokon sa z toho vykľul celkom schopný príbeh o zlodejoch, ktorí svoje lúpežné plány zamerali na mafiu. Keď tam Tommy nabehol do tých klubov so samopalom a začal tam vyjednávať, pôsobilo to tak amatérsky, až mal človek napokon pocit, že sú to nezastaviteľní profíci. Proste ten film mal kus drámy, kus kriminálky a ako bonus to ešte malo aj taký svojský nádych komédie. No a tí mafiáni v podstate pôsobili neuveriteľne milo a príjemne. Až by sa dalo pochybovať o tom, či je také niečo vôbec reálne. Určite bol ten skutočný príbeh značne prikrášlený, no občas to pôsobilo až príliš naivne. Ale aj tak ma to dosť zaujalo, takže za to adekvátne 4*.(26.6.2014)

 • Morholt
  ****

  Dva amatérští pitomci nejenže vykrádají mafiánské kluby, kde platí pravidlo "Beze zbraní", ale když se dostanou k jistému citlivému materiálu, rozhodnou se gangstery vydírat. Zvláštně natočené. De Fellita se pohybuje na hraně odlehčené kriminálky s mírně humorným nádechem a klasického mafiánského thrilleru a ladí mu to na výbornou až do samotného konce. Šťastnou ruku měl i při výběru herců, kdy osvědčené Pitta s Garciou doplnila výborná Nina Arianda. Milé a neotřelé překvapení. 80%(24.5.2015)

 • 6thSun
  ***

  Nedostal jsem málo, ale chtěl jsem daleko víc. Felitta nedrží svůj příběh pevně v rukách a spíš jen bruslí po povrchu, třebaže kvalitně a s občasným dvojitýim salchowem, který pro mě představovala mafiánská linka s mým oblíbeným Michaelem Rispolim. Jenže ani ta nefunguje na sto procent, neb gangsteři jsou zde mírní jako beránci a Capo di tutti capi v podání Garcii působí smířlivě jako Martin Růžek z Vejminku.(20.7.2014)

 • - Keď Big Al (Andy Garcia) ukazuje svojmu vnukovi, ako sa správne robí talianske rizoto, má ruky od strúhanky a vajec. V ďalšom zábere, keď ho Sal (Michael Rispoli) chváli, už drží v čistej ruke pohár s vínom. (Hudakfilms)

 • - Příběh je založen na skutečném příběhu. I ve skutečnosti se ústřední dvojice jmenovala Thomas a Rosemarie Uva. (Mitin)

 • - Skuteční Thomas a Rosemarie Uva nakonec dle vůle jejich rodičů nebyli vůbec pohřbeni spolu. (Mitin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace