Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ***

  Ne zrovna vzorový, sympatický či jinak zajímavý páreček napadne přepadávat společenské kluby starých mafiánů, protože tam je zakázáno nosit zbraně. Náhodou se jim takto poštěstí kapitální úlovek v podobě seznamu jmen a hierarchie, který by mohl usvědčit i pěkně velké ryby. Ovšem ani potom se vyprávění nedá extra do pohybu, naopak se ještě blížeji přimkne k zamilovaným a lehkovážným "Bonnie a Clydovi", směřujícím k nevyhnutelnému konci.(5.2.2016)

 • Morholt
  ****

  Dva amatérští pitomci nejenže vykrádají mafiánské kluby, kde platí pravidlo "Beze zbraní", ale když se dostanou k jistému citlivému materiálu, rozhodnou se gangstery vydírat. Zvláštně natočené. De Fellita se pohybuje na hraně odlehčené kriminálky s mírně humorným nádechem a klasického mafiánského thrilleru a ladí mu to na výbornou až do samotného konce. Šťastnou ruku měl i při výběru herců, kdy osvědčené Pitta s Garciou doplnila výborná Nina Arianda. Milé a neotřelé překvapení. 80%(24.5.2015)

 • Lukoboss
  **

  Nebýt té divné komediální roviny, dal bych tomu nejspíš vyšší hodnocení. Protože když vám na začátku někdo řekne "je to podle skutečné události" a pak sledujete mladíka, jak vběhne do baru, kterej chce vykrást, a neumí ani použít zbraň, kterou si na to nachystal, tak si říkáte, jestli to je myšlený vážně nebo si z vás tvůrci dělají prdel. Nejsem si úplně jistej, že tohle byla dobrá volba. Jinak to byla taková zajímavá gangsterka s kriminální zápletkou. Závěr byl tentokrát OK, i když dost předvídatelnej.(19.7.2015)

 • GrungeChild
  ***

  Hořkosladká romance "granžového" páru v nelítostné hře ufňukaných mafiánů, která svou rozvleklostí bezezbytku rozmělní jakýkoli zárodek zajímavějšího zážitku, ovšem na druhou stranu ubíhá celkem příjemně, a potěší jak tradičně výborným nihilistickým Majklem, tak i nesměle naivní Bonnie (btw přirovnání k Courtney Love opravdu sedí!). Nenápadný filmek sice opravdu nemá moc čím zaujmout, ale jako milá indie oddechovka poslouží víc, než dobře. Lepší 3*(11.6.2014)

 • kaylin
  **

  Víc než cokoli jiného je tenhle film zajímavý hlavně proto, že vypráví o skutečných událostech, které se staly. Jenže jeho styl vyprávění je poměrně unylý a místo toho, aby to bylo pořádně drsné, si musíme užít Andyho Garciu, který to svým charismatem jako jediný trochu zachraňuje. Na drama podle skutečné události je to dost málo.(8.8.2014)

 • - Třetí mafiánský film podle skutečné události ve kterém si zahrál Andy Garcia. Těmi předchozími byly snímky Nedotknutelní (1987) a Gangster (1997). (Hal_Moore)

 • - Skuteční Thomas a Rosemarie Uva nakonec dle vůle jejich rodičů nebyli vůbec pohřbeni spolu. (Mitin)

 • - Natáčelo se v květnu 2013 na Manhattanu (New York). (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace