poster

Eunmilhan yoohok

 • Jižní Korea

  은밀한 유혹

 • anglický

  Perfect Proposal

 • anglický

  Secret Temptation

  (neoficiální název)

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2015, 110 min

Režie:

Jae-goo Yoon

Scénář:

Jae-goo Yoon

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • LangiJ
  ***

  Podle obsahu jsem si myslela, že to bude pohodová romantika na pobavení, ale nakonec jsem měla co dělat, abych to dokoukala. Zpočátku to bylo fajn, ale když došlo ke zvratu, stalo se z toho jakési krimi drama, které mě moc nebavilo. Na zvraty jsem u JK filmů zvyklá, ale tohle mi přišlo už trochu moc. Yoo Yeon-seok ale dostal prostor předvést se v roli chladného, vypočítavého synka jako skvělý záporák. Problém jsem na druhou stranu měla s hlavní herečkou, ta mi do té role vůbec neseděla a i s Yooem jim to spolu moc neladilo. Na jedno zkouknutí dobrý, ale víckrát už to vidět nemusím.(29.1.2019)

 • Vavča
  ***

  Servírka Jenny (Im Soo-jeong) uvízla v Macau, dluzích, problémech. Všechny by je snadno vyřešil jeden návrh, respektive splnění přání nemanželského syna milionáře -Sung Yeol (Yoon Yeon-seok), který shání pro otce ošetřovatelku. Vynikající herecké výkony od hlavní dvojice, Yoon Yeon-seok jako chladný a nepřístupný charakter nemá chybu, stejně jako Im Soo-yeong v roli naivní, nevinné dívky (vypadá stejně o dekádu mladší, než je, takže nás určitě má ještě čím překvapit do dalších let). Vcelku povedená atmosféra, hezká kamera, ale tak nějak chybí více žáru a napětí mezi hlavní dvojicí. Scénář by potřeboval trochu dopracovat, aby nepůsobil tak přitažený vlasy, někdy skoro prkenně až násilně v tom, jak chce hlavní hrdinka dosáhnout svého. Na debut je to ovšem solidní práce a nejedná se o ztrátu času, já bych chtěl prostě více rozpracovat linku příběhu mezi hlavní dvojicí.(25.10.2015)

 • Jirka_Šč
  ****

  Taková "hra na Popelku". Hraje v tom Lim Soo-Jung, což je má oblíbená herečka a hraje zajímavě. Korejka, v Macau, bez peněz, zadlužená, dostane nabídku od nemanželského syna velmi bohatého muže. Trochu odlišné od jiných věcí. Vypálilo to, kam jsem neočekával. Byla chvíle, kdy jsem se společně s hlavní hrdinkou pokusil nedýchat. Nedostatky: Některé scénáristické prvky by mohly hladčeji téci hrdlem.(28.10.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace