poster

Two Men in Town

 • Francie

  La Voie de l'ennemi

 • USA

  Two Men in Town

Drama

Francie / USA / Belgie / Alžírsko, 2014, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  ***

  Original som nevidel, takze som k remaku pristupoval bez predsudkov. Film o chlapikovi, ktoreho pustia po dlhych rokoch z basy a on sa snazi zit poctivy zivot, lenze okolnosti mu nepraju. Zapletka sama o sebe je neoriginalna, ale film drzi nad vodou priemeru famozny vykon Foresta Whitakera. Nie je to neomylna postava, ale cely film statocne znasa nepriazen osudu a vdaka tomu si divaka ziska na svoju stranu. Dalsi skvely vykon podava Brenda Blethyn v ulohe Whitakerovho kuratora. Len vdaka mensiemu priestoru ju Whitaker predcil. Ostatne postavy uz nemaju dostatocny priestor, co zamrzí skoda hlavne v pripade postavy, ktoru hra Keitel. Jeho šerif plny nenavisti je prilis jednorozmernou postavickou vdaka comu nie je Whitakerovi adekvatnym superom a jeho zakernosti vyznievaju tym padom jak z beckoveho filmu. Takisto romanticka linia mi pripadala dost uponahlana, co je v kontraste s pomalym tempom filmu. Najväcsim sklamanim je zaver, ktory ma neuspokojil a viacero linii mi pripadalo neuzavretych. Vysledok napriek tomu stoji za to. Kto ma rad Whitakera a depresivne filmy v ktorych sa hlavnemu hrdinovi neustale deje jedna krivda za druhou, tak bude s filmom spokojny. 7/10.(10.6.2015)

 • maret
  *****

  Velké překvapení..."One man's freedom is another man's obsession"(8.6.2015)

 • Tydlidáš
  ****

  Točit remaky je těžký a dost často i zbytečný. Tady jde však o skvělou podívanou. Famózní herecký výkony a perfektní vykreslení postav... Nejsem si úplně jistej závěrem filmu, jestli to všechno co sem si musel domyslet je dobře či špatně, ale i tak nadprůmněrnej film z mexicko americký hranice.(5.12.2018)

 • kaylin
  ***

  Forest Whitaker podává další ze svých výborných výkonů, což je jednoznačně ozdoba tohoto filmu, který je remakem staršího francouzského kusu. Je to dobře rozehráno, ale k cíli to jde způsobem, který je až moc přímočarý a až moc jasný. Najednou to ztrácí cit a to, co je rozehráno, je jen hrou, ničím jiným. Nakonec mi to přišlo moc vykořeněné z reality a moc centrované na herce.(11.5.2015)

 • Skatemurai
  ***

  Hubenejsi Ghost Dog, ktery se dal na Islam :) i theme song mi prijde podobny(19.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace