Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šestnáctiletý Daniel je obviněn ze zneužití a vraždy malého chlapce. Rodina, žijící na malém městě, musí čelit útokům veřejnosti. A s Danielem je už před soudem zacházeno jako s odsouzeným... Co kdyby se jednoho ráno všechno drasticky změnilo? Jako šestnáctiletý kluk jste si ještě včera večer myslel, že vaším největším problémem je domácí vězení. Jenže to už je pryč. Dneska jste se stal terčem rozsáhlého policejního zásahu. Jste zatčen a obviněn z vraždy! Co se s vámi stane a jak dopadne celá vaše rodina? Zvlášť, když celá země rychle uvěří, že máte na svědomí vraždu dítěte. Alibi je na nic. Důkazy se zdají nezvratné. Rodinné jméno je prokleto, příbuzní musí být pod policejní ochranou a na internetu už se organizují skupiny rádoby spravedlivých mstitelů. Uvěří matka a otec ve vaši nevinu, i když jí nic nenasvědčuje? Zůstanou stát po vašem boku, i když se zdá, že něco naprosto nemyslitelného je nyní nevyhnutelné? (TV Prima)

(více)

Recenze (9)

tranquill 

všechny recenze uživatele

Tohle není o hereckých výkonech, to je o příběhu, jeho skutečnostech, předsudcích a důsledcích. Presumpci neviny je třeba ctít. ()

Reklama

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Tohle téma mě hodně zajímá a vytáčí, jak lidé uvěří obvinění z jednoho druhu případu znásilnění a z druhého druhu naopak popírají a obviňují oběti a jejich zastánce. Jako jeden z mála filmů, co jsem viděl poslední rok, jsem pochopil obsahu právě kvůli tomu tématu. Hlavně mě znervóznilo ta scéna, jak toho obviněného odvážejí a dav ho tam chce málem zlynčovat... ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemné překvapení- hlavně jak je veškerá pozornost soustředěna pouze na dotyčnou rodinu a nerozptyluje se mezi desítku podezřelých, jako třeba v kriminálkách (jo a policie to teda jó posrala)...80% ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama