Ohledně minulé noci

About Last Night

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Steve Pink

Leslye Headland, Tim Kazurinsky (původní scénář), David Mamet (divadelní hra)

Michael Barrett

Marcus Miller

William Packer, Will Gluck

Scénografie:

Jon Gary Steele

Jeden z těch filmů o vztazích, kde je sice všechno zjednodušený a americký, ale pod tím vás chytne spousta takových těch brutálních pravd a emocí který jste třeba zažili. Sama o sobě by to byla nuda. Jenže tady zase řádí nejsvěžejší vichřík současný US komedie - idiotskej prcek Kevin Hart. V uhádaný dvojici s Reginou Hall jsou ti dva prostě výborní a hezky kontrastují ústřednímu párečku. Takže verdikt: sranda, doják, solidní 4*.(21.5.2014)

Ze začátku se to jeví jako miliontá ničím zajímavá vztahovka na téma muž versus žena. Postupně však začínají převládat poměrně vtipný dialogy a příběh naprosto nenápadnou formou začne působit velmi přitažlivě, lehce, ale především i pravdivě, samozřejmě když si odmyslíme některé ryze filmově vtipný dialogy na kterých stojí hlavně první část filmu.(30.1.2015)

Film, jako obecně žánr komedie/romantický nabízí nepříliš složitou formu a nepříliš složitý obsah. Ale základem je, že jsem se celou dobu bavila, a to dobře! bavila. Co se mi na filmu navíc ještě líbilo, i když doufat v nějaký vyšší záměr by byl asi přehnaný optimismus, je ten kouzelný náznak v jedné jediné větě, že právě teď a tady pouze film končí happy endem, nikoliv příběh, nikoliv život. Pro pobavení a příjemný odpočinkový večer nemůžu nedoporučit, proto tak vysoké hodnocení, i když jen velmi těsně.(18.11.2014)

• Jara.Cimrman.jr

"Hádáme se?" Toť otázka, ale podle mě se hádali. Přes všechny ty láskyplné hádky mne však duo Nudných moc nebavilo a duo Uječených to zase poměrně dost přehánělo. Občas jsem se přitom zasmál, ale po většinu času jsem sledoval cosi tak otřepaného, že proti tomu i Adidas mikina z vietnamského stánku vypadala jako nefalšovaný originál.(18.12.2015)

Fajn romantika. Sem-tam nejaká múdrosť ohľadom partnerského života, občas nejaké znesiteľné klišé. Sympatickí herci - dokonca aj vtedy, keď robia klasický černošský humor. NIE JE Z TEBA AŽ TAK PAF malo jasnejšie zadefinované, čo chce povedať... Určite ale lepšie a hlbšie ako VALENTÍN či SILVESTROVSKÁ NOC...(8.6.2015)

• - Natáčelo se sedm týdnů ve druhé polovině roku 2012 v centru Los Angeles. (Hal_Moore)