lardko

Ani se nedivím že tu není ani jeden komentář , a ani jedno hodnocení ( teda kromě toho mého XD) , protože jsem asi taky jako ostatní o tomhle seriálu vůbec neslyšel. Na tento seriál jsem narazil náhodou , a jelikož jsem tu neviděl žádné hodnocení , komentáře ani napsaný děj , tak jsem se o tento seriál vůbec nezajímal. Odradil mě i anglický název ( nic proti názvu , jen mě naštvalo že seriál není český). Zrovna když jsem chtěl od tud vyjet , tak jsem si všiml že v seriálu hrajou mý dva oblíbený herci ( Adam Pascal z filmu Bohémové , a z filmu škola rocku , a Nick Jonas ze všeho v čem hrál. Začal jsem se o tento seriál dost zajímat. Začal jsem všude možně hledat , ale bohužel jsem nenašel. Až za den jsem si všiml že je to na youtube na kanálu submissiononlytv. Začal jsem se koukat na první sérii , která má šest dílů. Hned se mi seriál začal líbit. Hned ten stejný den jsem zhlédl i druhou sérii , která má 8 dílů. Třetí a poslední série má 6 dílů. Zatím nevznikla , ale měla by vzniknout tento rok. Seriál je o partě přátel kteří hledají herce na konkurz na Brodway. V každém díle je strašně vtipných scén , a hlášek. Nick Jonas v seriálu jen v jednom díle tancoval , ale i tak jsem byl rád že tam byl. Adam Pascal v seriálu zaspíval píseň , které jsem se ještě dost dlouho smál. Ty co umí aspoň trochu anglicky tak se určitě koukněte na tento seriál. Je to velmi zábavné , a zajímavé. 97%. Scénka s Adamem Pascalem ke zhlédnutí zde: http://m.youtube.com/watch?v=5a1e-pV19k0 Nejlepší podle mě byla druhá série , protože v první se to všechno teprve rozjíždělo , a v druhé to bylo skvělé vtipné. ()